Close

Strona 9 z 14 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 135
  1. #81

    Domyślnie

    Oddałem mojego n24-70 do serwisu ponieważ spadł mi w górach. Został naprawiony idealnie bez naciągania na pieniądze. Oczywiście polecam każdemu ten serwis!

  2. #82

    Domyślnie

    D610 po kalibracji w Serwis N nadawało się do ponownej kalibracji AF i wyzerowania mikrokalibracji (wyglądało jakby serwis N nic nie ruszył aparatu).
    Wysłałem do Studio5s... aparat wrócił. Wszystko zrobione tak jak należy, kalibracja +/-0 tak jak miało być. Aparat super ostrzy, celny..
    POLECAM

  3. #83

    Domyślnie

    Kolejna pochwała, historyjka podobna jak u kolegi wyżej, z tym że u mnie D600. Bardzo szybko i solidnie wykonana usługa. Aparat dotarł do serwisu w poniedziałek, a w środę odebrałem tel., że już jest gotowy i mogą wysłać za pobraniem to będzie szybciej. Zdecydowanie polecam.

  4. #84

    Domyślnie

    Wszystko przez @madebyzosiek ... i jego szeptaną reklamę kalibracji sprzętu...

    Oddałem sprzęt do kalibracji w Studio 5s. Spotkanie i rozmowy z Panem Rafałem są tak miłe, że mogę się kalibrować co kilka miesięcy
    A kalibracja bezbłędna i kilka ciekawych wniosków...

    D750 miał ciężki przypadek frontfocusa - ustawienia mikrokalibracji w zasadzie na to wskazywały.
    Sigma Art 24-105 do pilnej kalibracji - ff powyżej zakresu kalibracji USB Dock
    Nikkor 70-200/4 - bezbłędny.

    A w zasadzie, nie miałem zastrzeżeń do działania AF , Wszystko przez madebyzośka.... w zasadzie, to dzięki... dobrze, że ja na taką reklamę jestem podatny.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kojocisko Zobacz posta
    Wszystko przez @madebyzosiek ... i jego szeptaną reklamę kalibracji sprzętu...
    Co tu dodać... Kalibrowałem wszystko co mam, a nawet takie zabawki, co już ich nie mam... No po prostu nałogowo

  6. #86

    Domyślnie

    Jak cenowo kalibracja wychodzi w tym serwisie?
    D60 + VR 18-105mm + 35mm f/1,8 G + YN 560III
    Kiev 4 + 35mm f/1,8

  7. #87

    Domyślnie

    180 z groszami płaciłem za naprawienie AF w D850 z praktycznie zerowym przebiegiem

  8. #88

    Domyślnie

    Nie lepiej byłoby oddać na gwarancję?

  9. #89

    Domyślnie

    Chciałem mieć zrobione porządnie w 3-4 dni, a nie byle jak w miesiąc

  10. #90

    Domyślnie

    Witam wszystkich.
    Planuję podesłać, a w sumie jestem zmuszony podesłać mojego Nikona d5300 z 2 obiektywami do kalibracji (BF nie do zaakceptowania). Do serwisu producenta nawet nie wysyłam .. szkoda czasu i nerwów. Pytanie kieruję do osób z poza Warszawy które swój sprzęt do studia 5S wysyłały. Z usług jakiego kuriera korzystaliście ? Czy po prostu spakowaliście i wysłaliście czy korzystaliście z opcji zadeklarowania wartości przesyłki itp ? Powiem szczerze , że mam pewne obawy przed wysłaniem sprzętu w podróż kurierem. Dlatego zwracam się z prośbą do osób które maja to już za sobą o poradę.

Strona 9 z 14 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •