Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie D300 a Nikon Capture

    Witam,

    czy przy zakupie D300 dostaje się NX2? Wedle Nikona teoretycznie tak, a jak jest w praktyce?
    pozdrowienia
    drHardware. Moje zdjęcia zdradzają raczej dokumentalny charakter niźli artystyczny...

  2. #2

    Domyślnie

    Tak, wersję trial. Po upływie okresu "używalności" pozostaje tylko wysupłać kasę i kupić wersję bez ograniczeń czasowych. A do tego komputer, który to pociągnie.
    Pozdrawiam - uzma

  3. #3

    Domyślnie

    A no właśnie, czyli wydanie 700 zł jest nieuniknione?
    pozdrowienia
    drHardware. Moje zdjęcia zdradzają raczej dokumentalny charakter niźli artystyczny...

  4. #4

    Domyślnie

    To się nazywa inaczej kradzież, powinno być to potępiane na forum...

  5. #5

    Domyślnie

    Nie można tego w żaden sposób ominąć, gdyż CNX jest programem na licencji, za którą trzeba zapłacić.
    Koniec jakby tematu.

    Jakiekolwiek inne "przedłużanie" triala jest przestępstwem, potocznie zwanym piractwem komputerowym -- lub jak kto woli -- kradzieżą.
    24355050508080135105200...
    www.jswierad.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Kiedyś do D300 dokładali CNX w pełnej wersji. Niestety CNX2 tylko trial.
    Mamiya + Sony

  7. #7

    Domyślnie

    zgadza się ja mam jeszcze CNX

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    A no właśnie, coś dodawali, ale nie wiadomo co, jak w tym dowcipie o samochodach i placu czerwonym. Cieszę się, że się już wyjaśniło. Peanie na starą wersję zakupu D300+NC1 nie ma już szans, więc zakupiłem na Alledrogo NX2 trial. A ponieważ D300 znowu zdrożało, pewnie kupię nic od Nikona.
    pozdrowienia
    drHardware. Moje zdjęcia zdradzają raczej dokumentalny charakter niźli artystyczny...

  10. #10

    Domyślnie

    Przepraszam ale czegoś tu nie rozumiem wersji Traial jest wersją testową której nie potrzeba kupować w przypadku NX2 jest to 30 dni do ściągnięcia z strony nikona po rejestracji jak za to zapłaciłeś to ktoś Cię normalnie oszukał Ja co prawda do swojego otrzymałem pełną wersję z której korzystam ale testowałem NX2 za free przez 30 dni i nie była to żadna kradzież ani piractwo !!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •