Close

Strona 283 z 371 PierwszyPierwszy ... 183233273281282283284285293333 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 821 do 2 830 z 3709

Wątek: Samsung NX 300

  1. #2821

    Domyślnie

    Pięknoty!
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  2. #2822

    Domyślnie

    FelTom
    puch24

    Dziękuję w imieniu kociastych

  3. #2823

    Domyślnie

    No i ładnie zdjęte. Ten języczek z haczykami (tak, tak, wiemy, jaka to przyjemność być tym wylizanym!!!) jest śliczny!
    Hemingway: Great pictures. What camera do you use?
    Irving Penn: Great story. What typewriter do you use?

    NikoSam/SamsuNik (aka Maciej)

  4. #2824

    Domyślnie

    Właśnie te haczyki chciałem pokazać Podobne na języku ma .... szczupak Wędkarze będą wiedzieć o czym piszę .
    Kot to sprawny łowca . Doskonale do tego przez naturę wyposażony .

  5. #2825

    Domyślnie

    Aparat normalny, tylko za rok przerwal bionet i i adaptery , a także zoom przestał pracować.

  6. #2826

    Domyślnie

    NX300 +KIT 18-55, jedno z dzisiaj, drugie sprzed paru dni. To, że w padającym mokrym śniegu ciężko fotografować, to wiedziałem od dawna - wszystko się topi na aparacie, bateria zdycha nad wyraz szybko. Ale to, że w słoneczny dzień robienie zdjęć tym aparatem będzie przypominało strzelanie ślepakami do uciekającej kury - no tego się nie spodziewałem. Po jaką cholerę tak duży i prądożerny ekran, jeśli w słoneczny dzień nic na nim nie widać?! Mało tego, szyba na nim wyjątkowo dziwnie się zabrudza i jest jeszcze gorzej. Nigdy moje poprzednie cyfrówki od 2002 nie były tak beznadziejne pod tym względem, choć każdy miał optyczny celownik, korzystałem z nich tylko, gdy baterie oznajmiały swój koniec. Czy Super Amoled w 500-ce też jest tak fatalny?




  7. #2827

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sasa Zobacz posta
    NX300 +KIT 18-55, jedno z dzisiaj, drugie sprzed paru dni. To, że w padającym mokrym śniegu ciężko fotografować, to wiedziałem od dawna - wszystko się topi na aparacie, bateria zdycha nad wyraz szybko. Ale to, że w słoneczny dzień robienie zdjęć tym aparatem będzie przypominało strzelanie ślepakami do uciekającej kury - no tego się nie spodziewałem. Po jaką cholerę tak duży i prądożerny ekran, jeśli w słoneczny dzień nic na nim nie widać?! Mało tego, szyba na nim wyjątkowo dziwnie się zabrudza i jest jeszcze gorzej. Nigdy moje poprzednie cyfrówki od 2002 nie były tak beznadziejne pod tym względem, choć każdy miał optyczny celownik, korzystałem z nich tylko, gdy baterie oznajmiały swój koniec. Czy Super Amoled w 500-ce też jest tak fatalny?[/url]
    A na których to ekranach cyfrówek w pełnym słońcu wszystko pięknie widać? Podaj model to sobie kupię.

  8. #2828

    Domyślnie

    @sasa, w pełnym słońcu nawet matowe wyświetlacze wymiękają. Na pełne słońce nie ma technologii wyświetlacza, która dałaby radę. O wiele więcej zależy od słońca - ilości światła, kąta padania, niż od wyświetlacza. Choć to prawda, też swój wpływ ma. Jedyne panaceum na to, to wizjer. Jeden z forumowych kolegów w tym wątku skonstruował obudowę do wyświetlacza. W ostrym słońcu ja zasłaniam drugą ręką. Faktem jest, że do NX300, NX500 przydałby się wizjer jako akcesorium.
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  9. #2829

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sasa Zobacz posta
    NX300 +KIT 18-55, jedno z dzisiaj, drugie sprzed paru dni. To, że w padającym mokrym śniegu ciężko fotografować, to wiedziałem od dawna - wszystko się topi na aparacie, bateria zdycha nad wyraz szybko. Ale to, że w słoneczny dzień robienie zdjęć tym aparatem będzie przypominało strzelanie ślepakami do uciekającej kury - no tego się nie spodziewałem. Po jaką cholerę tak duży i prądożerny ekran, jeśli w słoneczny dzień nic na nim nie widać?! Mało tego, szyba na nim wyjątkowo dziwnie się zabrudza i jest jeszcze gorzej. Nigdy moje poprzednie cyfrówki od 2002 nie były tak beznadziejne pod tym względem, choć każdy miał optyczny celownik, korzystałem z nich tylko, gdy baterie oznajmiały swój koniec. Czy Super Amoled w 500-ce też jest tak fatalny?
    Trochę dziwne te zarzuty, prawdę mówiąc. Tak się składa że mam zarówno NX300 jak i NX500 i cóż, nie zdarzyły mi się jeszcze takie warunki, żebym nie mógł zrobić zdjęcia... Owszem - tak jak koledzy wspomnieli, nie ma wyświetlacza zewnętrznego który w pełnym słońcu zachowywałby czytelność taką jak w sprzyjającym oświetleniu, ale nie przesadzajmy Zawsze można sobie pomóc drugą ręką, czy pochylić wyświetlacz (w obu są ruchome przecież).
    Oczywiście - to nie to samo co wizjer (bo niby i jak?), ale nie wznośmy lamentu nieuzasadnionego, a już tym bardziej interesujące jest zestawienie z cyfrówkami od 2002 roku, bo brzmi to jak hard sci-fi

    A odpowiadając na Twoje pytanie - ekran w NX500 jest bardzo zbliżony do tego w NX300, na tyle że nie widzę jakichś zasadniczych różnic (poza rozmiarem: przekątna 3,31" w NX300 i 3" w NX500)
    ---
    Sprzętowy heretyk

  10. #2830

    Domyślnie

    Szybkie pytanie do Was. Znajoma ma nx300 i nie chula jej to z heliosem. Co trzeba włączyć w ustawieniach?

    Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Strona 283 z 371 PierwszyPierwszy ... 183233273281282283284285293333 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •