Close

Strona 124 z 185 PierwszyPierwszy ... 2474114122123124125126134174 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 231 do 1 240 z 1842
  1. #1231

    Domyślnie

    EX1 kupiony, na dniach postaram się napisać trochę wrażeń i wrzucić jakieś przykładowe foto.

    edit:
    Ale się kur... nim nacieszyłem... podkusiło mnie zrobić upgrade firmware do nowej wersji... Zawisło na środkowej kropce (wisiało z 40min), więc go wyłączyłem.. już się nie włącza Ehh...
    Z tego co wyczytalem na dpreview to problem taki zdarzał się ludziom w tym modelu, ale i także np. w NX-10... Ciekawe ile teraz sobie poczekam na naprawę w serwisie
    Ostatnio edytowane przez prz3mo ; 18-05-2011 o 00:09

  2. #1232

    Domyślnie

    ja wczoraj robiłem i wszystko ok - spróbuj może wyjąć kartę pamięci i załączyć, wyjąć baterię i po włożeniu załączyć, sformatować kartę i wgrać jeszcze raz ściągnięte (od nowa) firmware....

  3. #1233

    Domyślnie

    Ja już nowy soft z 4 razy wgrywałem i wszystko ok. Kartę trzeba sformatować przed musi być pusta soft wrzucić na kartę luzem nie pakować do żadnego folderu bateria w aparacie pełna i heja. 3 min i soft wgrany.

  4. #1234

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FX1900 Zobacz posta
    Ja już nowy soft z 4 razy wgrywałem i wszystko ok. Kartę trzeba sformatować przed musi być pusta soft wrzucić na kartę luzem nie pakować do żadnego folderu bateria w aparacie pełna i heja. 3 min i soft wgrany.
    Wszystko było robione jak trzeba. Przecież to jest banalne...
    Niestety żadna próba reanimacji nie pomogła. Oddałem do FJ, oni wyślą do Samsunga.. Pewnie poczekam sobie.... Ehhh...

    Cytat Zamieszczone przez gaijin Zobacz posta
    ja wczoraj robiłem i wszystko ok - spróbuj może wyjąć kartę pamięci i załączyć, wyjąć baterię i po włożeniu załączyć, sformatować kartę i wgrać jeszcze raz ściągnięte (od nowa) firmware....
    Nic takiego nie działało. Po prostu aparat w ogóle się nie włącza, żadnej reakcji. Także z innym naładowanym aku.

  5. #1235

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Nic takiego nie działało. Po prostu aparat w ogóle się nie włącza, żadnej reakcji. Także z innym naładowanym aku.
    no to rzeczywiście lipa...
    ale nawet lampka nie zamiga, nic? jakby nie było baterii?

  6. #1236

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gaijin Zobacz posta
    no to rzeczywiście lipa...
    ale nawet lampka nie zamiga, nic? jakby nie było baterii?
    Nic.
    Na Dpreview znalazłem ludzi, którzy mieli takie same sytuacje z tym modelem, a także z NX10.
    Mam nadzieję, że serwis szybko się z tym upora... ale wku... jestem okrutnie, bo aparat został kupiony także z myślą o wycieczce na którą dziś pojechała żona.. pojechała bez aparatu... Gdyby to był inny sklep być może wymieniliby mi na inną sztukę, niestety w FJ nie ma zwrotów/wymian i pozostaje od razu serwis

  7. #1237

    Domyślnie

    I między innymi z powodu takich wieści pozbyłem się EX-1
    i nikomu nie polecam żadnego Szajcunga...

    Co z tego, że EX lub NX mają takie super parametry, skoro coraz częściej słyszy się o padających egzemplarzach
    I nawet jeśli serwis zachowa się OK, to po co mi taka loteria, skoro aparat jest potrzebny mi na wyjazdy.

    Z jakiegoś powodu te aparaty są tańsze od innych modeli.
    A naiwnie myślałem, że to chodzi o promocyjne wejście na rynek i "przepchanie" się wśród innych renomowanych marek.

    Szajsung to szajcung i kropka

    pozdro

  8. #1238

    Domyślnie

    He he he a ja częściej czytam biadolenia o lustrach które miał być takie zajefajne a tu dzwon: a to zawias , a to migawka ,a to paproch gdzieś tam w środku a to bateria nie trzyma , a to lampa bla bla bla ...
    Panowie i Panie bez przesady wszystko co stworzył człowiek ma prawo się zepsuć .
    To właśnie dla tego że coraz więcej czytam o awariach luster za kilka tysiaków wolę latać po polach właśnie z Szajsungiem , a w drugiej łapie trzymam analoga który jest prawie nie do zdarcia.
    Pozdrawiam !
    Darek R

    Nikon F100+MB15+ Nikkor 28-105 D,70-210 D, SB-28,Samsung EX1 ,rzutnik i masa slajdów

  9. #1239

    Domyślnie

    Mnie najbardziej mierzi fakt, że utopiłem 1100pln i zostałem bez aparatu i kasy. W FJ dowiedziałem się, że Samsung ma 14 dni na ustosunkowanie się do reklamacji, a potem jeszcze okres (chyba 30dni) na naprawę. Aparat kupiłem ok. 19-tej, a ok 23 zdechł. Koszmar...
    Robiłem aktualizację firmware wielu sprzętów elektronicznych (w tym korpusów Nikona - D80, D700). Zawsze wszystko przebiegało OK. Wczoraj też miałem taką nadzieję, bo wszystko zrobiłem "książkowo". Niestety nie udało się i bynajmniej nie jest to odosobniony przypadek w przypadku EX1.

  10. #1240

    Domyślnie

    No nie powiem , miał kolega pecha , współczuję .Miejmy tylko nadzieję że wszystko dobrze pójdzie. Bo jak nie to nie będę się dziwił ze złej opinii o samsungu i jego serwisie.
    Mam nadzieję że serwis będzie lepszy do serwisu z Żytniej
    Ja wczoraj zrobiłem aktualizację softa w ciągu 2 min , bez problemów.
    Pozdro!
    Darek R

    Nikon F100+MB15+ Nikkor 28-105 D,70-210 D, SB-28,Samsung EX1 ,rzutnik i masa slajdów

Strona 124 z 185 PierwszyPierwszy ... 2474114122123124125126134174 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •