Close

Strona 5 z 21 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 204
  1. #41
    Hopekmlotek
    Gość

    Domyślnie

    Bombowe filmiki :P

  2. #42

    Domyślnie

    Naprawdę super to robisz i aż mnie zainpirowałeś do zrobienia czegoś ciekawego ze swoimi zdjęciami

  3. #43

    Domyślnie

    Dziękuję*za dobre słowa, chwilowo może być więcej filmów z plenerów.
    Filmy związane z edycją muszą trochę*poczekać, teraz właśnie pracuje na projektem dla wydawnictwa Helion

    Zapraszam na pierwszy film z pleneru 2015.
    Miłego oglądania.
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  4. #44

    Domyślnie

    Zapraszam do filmu, w którym pokazuję jak wyostrzać zdjęcia krajobrazowe w programie Lightroom 5
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  5. #45

    Domyślnie

    W tym odcinku prezentuję jak można oprofilować własny aparat używając ColorChecker Passport.
    Dodatkowo do pobrania Profil aparatu Nikon D610 i przykładowe pliki.
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  6. #46

    Domyślnie

    Biegły, powtórzę się świetne filmy. Sub poszedł, teraz mam nadzieję, że nie opuszczę już niczego

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biegly Zobacz posta
    W tym odcinku prezentuję jak można oprofilować własny aparat używając ColorChecker Passport.
    Dodatkowo do pobrania Profil aparatu Nikon D610 i przykładowe pliki.
    A ja się przyczepię. Zacząłem od filmiku o profilowaniu i wrażenia mam negatywne. Przede wszystkim dźwięk - jakbyś mówił do wiadra. Druga rzecz - opanuj niekontrolowane ruchy ręką, bo na latający kursor nie da się patrzeć. Jak nie musisz, nie ruszaj myszką.

  8. #48

    Domyślnie

    Dziękuje za komentarze, od czasu publikowania materiałów zauważyłem jedno - nie każdemu da sie "dogodzić"
    Jedni zwracają uwagę na to co mogą się nauczyć, zaś inni na używanie słownictwa angielskiego typu "brush" , na masakrowanie zdjęć, montaż czy innych zasugerowanych rzeczy od kolegi Jarkod. Ogòlnie dziękuję i proponuję więcej dawania niż brania - wówczas będzie wszystko jaśniejsze
    Pozdrawiam
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

  9. #49

    Domyślnie

    To napisz na drugi raz "Akceptuję tylko pochlebstwa"; przynajmniej wszystko będzie jasne od początku.

  10. #50

    Domyślnie

    To napisz na drugi raz "Akceptuję tylko pochlebstwa"; przynajmniej wszystko będzie jasne od początku.
    Zdaje sobie sprawę czym nagrywam i jak to robię, tylko trudniej odnaleźć sie po drugiej stronie i coś zrobić!
    Jak napisałem, nikomu się nie dogodzi - a za każdy komentarz dziękuję im więcej pisane tym większy rozgłos, tak to działa
    Bez napina się
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube::: FB:::Strony przyjazne mobilnym!

Strona 5 z 21 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •