Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Akademia Nikona

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arti123 Zobacz posta
    Cześć,

    Ja byłem jakoś na początku zeszłego roku . Dostałem w prezencie Kurs Podstaw Fotografii. Prowadził to z tego co pamiętam Paweł Duma. Oczywiście to takie totalne podstawy były ale uważam że naprawdę było warto iść. A co do ceny to się nie wypowiem bo jak wspomniałem ja dostałem w prezencie
    Miałem przyjemność być na kilku warsztatach oraz evantach, które prowadził właśnie Paweł Duma...
    Super gość.. fajnie i ciekawie przekazuje wiedzę, której mam ma sporo... polecam.
    D7100 | X-T10 || S17-50 2.8 | 18-55 | 18-105 VR | 35mm f/1.8G | YN-565EX

  2. #12

    Domyślnie

    Ja uczestniczyłem w szkoleniu "Jestem na wakacjach z Akademią Nikona", nawet moje zdjęcie wygrało (nie miałem prawie konkurencji).
    http://www.fotopolis.pl/n/19482/jest...tapu-konkursu/

  3. #13

    Domyślnie

    Uczestniczyłem kilka lat temu w kursie "Obsługa i praktyczne wykorzystanie lamp błyskowych" - wykładowca Paweł Duma.
    Nastawiałem się szczególnie na bliższe zapoznanie się z CLS. Niestety ja nie mam za wiele dobrego do napisania.
    To co mi się podobało:
    - możliwość testowania obiektywów.. naprawdę fajna rzecz podotykać i podpiąć szkła o których tylko się słyszało
    Zdecydowanie na NIE natomiast
    - wykładowca co prawda pokazał parę przykładów na wykorzystanie systemu CLS, natomiast to co najważniejsze czyli praktyka wyglądała tak... podzieliliśmy się na kilka grup i wyskoczyliśmy na zewnątrz robić zdjęcia z lampami oddalonymi od korpusu... na omówienie wyników naszej pracy a właściwie bardziej zabawy nie zostało już czasu.. nie mówiąc o merytorycznym wsparciu ze strony wykładowcy podczas ćwiczeń. Z całym szacunkiem.. ale wyskoczyć na cykanie fot mogę w każdej chwili, skoro i tak nikt mi nie powie co robię źle, co mogę poprawić.
    - Nie dostaliśmy również żadnego konspektu, Wykładowca z tego co pamiętam mówił sensownie, ale taka teoria w pigułce byłaby miłym dodatkiem.
    - Na kilka pytań odpowiedzi miały zostać udzielone później... Między innymi ktoś zadał pytanie nasadek rozpraszających światło lampy... Wykładowca odpowiedział mniej więcej tak "o tym powiem później".... i akurat to pamiętam, zabrakło czasu na później...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •