Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41

    Domyślnie

    po prostu uwielbiam czasami położyć się na wodzie z maską i fajką i podglądać podwodny krajobraz...
    a wy lubicie snorkeling?

    http://www.lkedzierski.com/tajlandia...-na-koh-chang/


  2. #42

    Domyślnie

    Oj Keda ja bardzo lubię, powiem ze bardziej niż podwodne nurkowanie. Mam nawet piankę i potrafiłem po kilka godzin leżeć i się gapić w ferię kolorów. Narobiłeś mi smaka i chętnie znów bym się wybrał po tylu latach.
    Nikon i podróże ...


  3. #43

    Domyślnie

    W Tajlandii sezon w pełni zatem jak ktoś się wybiera, a nie wie jeszcze co warto zobaczyć, czego zasmakować lub doświadczyć to poniższa lista powinna pomóc skomponować swój własny wyjazd...

    Co warto zobaczyć w Tajlandii


  4. #44

    Domyślnie

    Nie wiem czy jesteś specjalistą od jedzenia, ale być może natrafiłeś w Bangkoku na knajpy dla lokalnych gdzie podaje się tylko i wyłącznie jedną zupę z wieprzowiną, nudlami, tofu (chyba) i jajkiem (w wersji na faceta). Reszty składników nie jestem sobie w stanie przypomnieć. Bardzo mi ta zupa smakowała, ale nie potrafię nigdzie wyszukać jej nazwy.

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Nie wiem czy jesteś specjalistą od jedzenia, ale być może natrafiłeś w Bangkoku na knajpy dla lokalnych gdzie podaje się tylko i wyłącznie jedną zupę z wieprzowiną, nudlami, tofu (chyba) i jajkiem (w wersji na faceta). Reszty składników nie jestem sobie w stanie przypomnieć. Bardzo mi ta zupa smakowała, ale nie potrafię nigdzie wyszukać jej nazwy.
    Podobna jadłem w Chiang Rai, były w tym chyba jeszcze jakieś kiełki, szczypiorek na wierzch.
    Jajka wprawdzie nie było.

    Ale jak sie nazywa nie powiem bo w tym "lokalu" nie znali angielskiego wiec domyślam się że jedliśmy to samo.
    Też serwowali tylko ta zupe tam, i za 2xzupa i 2xfanta 100 batów!

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Nie wiem czy jesteś specjalistą od jedzenia, ale być może natrafiłeś w Bangkoku na knajpy dla lokalnych gdzie podaje się tylko i wyłącznie jedną zupę z wieprzowiną, nudlami, tofu (chyba) i jajkiem (w wersji na faceta). Reszty składników nie jestem sobie w stanie przypomnieć. Bardzo mi ta zupa smakowała, ale nie potrafię nigdzie wyszukać jej nazwy.
    niestety kompletnie nie kojarzę potrawy - popytałem jeszcze wśród znajomych, i też nikt nic nie rozpoznaje, więc niestety nie pomogę

  7. #47

    Domyślnie

    Dzięki za chęci. Pamiętam mniej więcej gdzie była jedna z knajp i może ją jakoś odnajdę na mapach od googla. Jeśli nie to będę musiał tam wrócić i poprosić kucharza o przepis Bloga oczywiście czytam, nie ominąłem ani jednego odcinka. Pozdrawiam.

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Bloga oczywiście czytam, nie ominąłem ani jednego odcinka. Pozdrawiam.
    bardzo miło mi to czytać
    jak się dowiesz co to było to daj znać, bo chętnie spróbuję następnym razem...
    mi w kubkach smakowych cały czas siedzi przepyszna zumpka tom yum lub tom kha gai mniam...

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •