Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55
  1. #11
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez klasyk Zobacz posta
    To dobry wątek na wentyl czyszczący emocje.
    Nie. Od tego mamy "sprawy naszego forum" ew. Cafe. Galeria do tego nie służy.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  2. #12
    kl
    Gość

    Domyślnie

    Może się nie zrozumieliśmy. Czyszczenie emocji w tym wątku rozumiem, jako szczerą rozmowę o tym, że to zdjęcie to lipa i dlaczego. Przy tak ewidentnym przekładzie, ci mniej doświadczeni, cisi userzy (na których moderacja często się powołuje), mają ułatwione zadanie.

  3. #13

    Domyślnie

    Myślę że więcej szkód jak pożytku robisz kolego wpkx swoimi żartami i prowokacjami. Kolejny ciekawy użytkownik opuścił to forum. 2pompony też przestał się udzielać po jeden z dyskusji pod Twoimi pracami. Może i jego komentarze były ostre i dosadne ale były merytoryczne i widać było że przykładał więcej do nich uwagi jak niektórzy do wykonania zdjęcia które oceniał.
    Druga sprawa to ten niesmak TWA i znowu w tle te "żarty"

    Nie mam nic przeciw żartowaniu lub szukaniu własnego stylu itd. ale dla mnie i myślę że dla kilku innych osób ten portal stracił na wiarygodności i jakości przez to że takie rzeczy dzieją się w działach tematycznych. Gdzie ludzie w większości dają zdjęcia aby się czegoś dowiedzieć, nauczyć lub zostać ocenionymi. Patrząc na komentarze pod Twoimi pracami dostaje się fałszywy obraz i nie uważam tego za dobry żart lub prowokacje która ma nieść ze sobą coś dobrego. Usprawiedliwianie tego jakimiś osobistymi odczuciami szukaniem głębi itd. jest słabym usprawiedliwianiem zwłaszcza że te same osoby u innych potrafią przyczepić się do byle pierdoły.
    I nie mam tutaj pretensji do Ciebie bo to nie ty tworzysz te opinie. Ale wygląda to po prostu żałośnie i nie dziwie się że tak stanowczo reagują ci co odchodzą bo to robienie z ludzi idiotów.


    Może faktycznie załóż sobie temat tasiemiec albo publikuj w dziale cafe humor, masz swoja grupę fanów i tam się dobrze bawicie nie robiąc syfu przy tym i nie mieszając w głowach ludziom zwłaszcza nowym którzy Was nie znają.

  4. #14
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cieszę się, że sprawy wracają na właściwe tory. Kolega maniak666 zostaje z nami i czekamy na dalszy jego wkład w forum. Podobnie czekamy na prace Wojtka wpkx które dodają nam tu smaczku, tylko może już w nie tak prowokacyjnych okolicznościach.
    @wpkx zgadzasz się ze mną?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  5. #15
    kl
    Gość

    Domyślnie

    Genialna historia. Mimo, że tylko internetowa to mnie bardzo zainspirowała. Wynikami inspiracji podzielę się w styczniu. Obiecuje akt na temat "skasuj wszystkie moje zdjęcia" Modelka już ustalona i zaaferowana pomysłem. Znam ten stan i wiem, że da z siebie więcej niż można się spodziewać. Daliście komuś masą frajdy. Gratuluje umiejętnego rozwiązania sporu.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta



    Może faktycznie załóż sobie temat tasiemiec albo publikuj w dziale cafe humor, masz swoja grupę fanów i tam się dobrze bawicie nie robiąc syfu przy tym i nie mieszając w głowach ludziom zwłaszcza nowym którzy Was nie znają.
    Ależ taki tasiemcowy wątek już był, całe TWA pięknie skanalizowane, ale się naczalstwu nie podobało i paskudy wzięły i rozlazły się po forum.

  7. #17

    Domyślnie

    o.... i komisja weryfikacyjna dała się przeprosić i wróciła w pełnym składzie

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    przeniosłem do humoru
    Szkoda, że nie dałeś linka.


    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    Jeśli ten wątek jest prowokacją, to nie sadzisz, że wypadało najpierw zapytać się moderacji lub choćby ją poinformować o zamiarze stworzenia takiego wątku?
    Prowokacja antycypowana nie jest prowokacją.


    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    ale tu powierzono mi konkretną robotę do zrobienia.
    Powiedziałem Ci wczoraj i dziś, że to szanuję.


    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Moja prośba jest taka, byśmy się nie obrażali.
    Ja się nie obraziłem.


    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Myślę że więcej szkód jak pożytku robisz kolego wpkx swoimi żartami i prowokacjami.
    Niech komentarzem będzie brak komentarza.


    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    @wpkx zgadzasz się ze mną?
    Oczywiście.


    Cytat Zamieszczone przez klasyk Zobacz posta
    Wynikami inspiracji podzielę się w styczniu. Obiecuje akt na temat "skasuj wszystkie moje zdjęcia" Modelka już ustalona i zaaferowana pomysłem.
    Jarku, będzie performance? Trzymam za słowo.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  9. #19
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Szkoda, że nie dałeś linka.

    http://forum.nikoniarze.pl/threads/1...68#post3999968
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    (............)
    Po drugie, poczuwam się do obowiązku napisania wprost, że ten wątek to żartobliwa prowokacja (albo happening czy performance) w odpowiedzi na wątek "????" (http://forum.nikoniarze.pl/threads/292388), przeniesiony stąd do Spraw Forum.
    (..........).
    Mam nadzieje tylko, ze nie robisz tego za czesto, znaczy nie bawisz sie w prowokacje zartobliwe czy nie.
    Bo widzisz...zawsze wchodzac w twoje watki spodziewam sie takiego innego spojrzenia na fotografie, takiego twojego.
    I mozesz to odczytac jak komplement.

    Czasami te zdjecia odbieram ,czasami do mnie nie trafiaja, ale ogolnie z zaciekawieniem zagladam do twoich watkow.
    I wolalbym myslec ze ty tak po prostu robisz te zdjecia ze swoim spojrzeniem na rzeczywistosc przez wizjer aparatu a nie wstawiasz zdjecie jako prowokacje...

    Takze chce wierzyc, ze to takie jednostkowe zdarzenie.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Artefakt
    By wpkx in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-10-2015, 18:14
  2. [ Architektura ] Artefakt
    By dominikpl72 in forum Architektura
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-12-2013, 18:26
  3. [ Krajobraz ] Artefakt...
    By PABLOOK in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 26-07-2011, 21:31
  4. artefakt
    By wojas123 in forum Obróbka zdjęć w PS, LR itp. Tutoriale
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 12-06-2008, 13:34
  5. Artefakt
    By kristof in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-04-2007, 17:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •