Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Złamana klapka baterii Nikon l23

    Witam,

    Wyciągając dzisiaj aparat z pokrowca zauważyłem małą szparkę pomiędzy klapką baterii a aparatem okazało się że klapka aparatu (ząbek mocujący) złamał się i nie przylega do aparatu tylko odstaje. I mam do was pytanie gdzie mógł bym kupić taką klapkę szukałem na allegro i w google ale nic nie znalazłem . Proszę o rady.


    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez przemek11441 Zobacz posta
    Witam,

    Wyciągając dzisiaj aparat z pokrowca zauważyłem małą szparkę pomiędzy klapką baterii a aparatem okazało się że klapka aparatu (ząbek mocujący) złamał się i nie przylega do aparatu tylko odstaje. I mam do was pytanie gdzie mógł bym kupić taką klapkę szukałem na allegro i w google ale nic nie znalazłem . Proszę o rady.


    Pozdrawiam
    Niestety dość częsta przypadłość w tanich kompaktach zasilanych akumulatorkami AA. Skontaktuj się z serwisem (ale nie tym oficjalnym bo za klapkę zapłacisz pewnie z połowę wartości aparatu) - klapkę zakupisz pewnie za kilkanaście złotych + przesyłka. Ewentualnie procedura naprawcza numer 2 - okleić taśmą (ale wówczas aparat wygląda brzydko).
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  3. #3

    Domyślnie

    No właśnie nie chce niczym oklejać bo najlepiej to nie wygląda musze poszukać tej klapki i ją kupić. Aparat ma jeszcze gwarancję czy została by ona uznana ? Ile czasu musiałbym czekać aż mi to serwis naprawi ?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez przemek11441 Zobacz posta
    Witam,

    Wyciągając dzisiaj aparat z pokrowca zauważyłem małą szparkę pomiędzy klapką baterii a aparatem okazało się że klapka aparatu (ząbek mocujący) złamał się i nie przylega do aparatu tylko odstaje. I mam do was pytanie gdzie mógł bym kupić taką klapkę szukałem na allegro i w google ale nic nie znalazłem . Proszę o rady.


    Pozdrawiam
    zadzwoń do serwisu Nikona nie powinna być droga
    2x D500 N10,5/2.8fisheye, S18-35/1.8art, S50-100/1.8art, 2xN622mkII, YN460II, RF602, fastpack250 & camrock..

  5. #5

    Domyślnie

    Serwis nie zajmuje się sprzedażą części , tylko serwisowaniem sprzętu u nich . A koszty są ryczałtowe , i nawet jeśli to jest klapka to nie będzie to tanie.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez przemek11441 Zobacz posta
    Aparat ma jeszcze gwarancję czy została by ona uznana ?
    Złamaną klapkę podciągną Ci pod uszkodzenie mechaniczne, więc skasują za naprawę.

  7. #7

    Domyślnie

    Pisałem do nich meila i koszt to ok 70 zł. Więc na razie się wstrzymam może uda mi się dostać taką na allegro.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez przemek11441 Zobacz posta
    Pisałem do nich meila i koszt to ok 70 zł. Więc na razie się wstrzymam może uda mi się dostać taką na allegro.
    Takie rzeczy mają tylko w serwisie

  9. #9

    Domyślnie

    Spróbuj tu: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4872065 - ma bardzo różne rzeczy do aparatów.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •