Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Pon Jezusicek zyrka na Polskę...

    Które? Może przykadrować do samego koła ...
    Co z refleksami. Jest też wersja bez. Wydaje mi się, że w tym wypadku dodają trochę atmosfery mistycyzmu. Światłość płynąca z góry ...
    Interesuje mnie jak to odbieracie. Uwagi techniczne, wskazówki mile widziane.
    Za wszystkie dziękuję.
















    Pozdrawiam
    ... sprzęt do robienia zdjęć i nie tylko

  2. #2

    Domyślnie

    a ciut szerzej? Ażtak bardzo sie nie znam. Ale jak przytniesz do koła to przytniesz te wstążki - ajak by dać by byy całe i troche miejsca z lewej? Kolor bardziej do mnie przemawia. W W ten blik mi nie pasi - w kolorze jest super
    N i pare gratów

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yaroN Zobacz posta
    Interesuje mnie jak to odbieracie. Uwagi techniczne, wskazówki mile widziane.
    Za ciasno, a 3 podpisy na zdjeciu, to juz szczyt wszystkiego (nie napisze wprost, ale chyba wiesz o co mi chodzi).
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  5. #5

    Domyślnie

    Niniejszym uroczyście nadaję STIGOWI tytuł "BEST-TESTERA".
    Dzięki "stig" za uwagi. Wszystkie! Serio! Liczyłem na to, że ktoś z forumowych ... autorytetów wypowie się w kwestii podpisów. Daje to cholerną pewność i gwarancję.
    Już wyjaśniam.Otóż Szanowny Kolego, jesteśmy w dziale, w którym jesteśmy. Gdzieś muszę sprawdzić sposoby zabezpieczenia zdjęć. Niestety kolejnych dwóch podpisów nie dostrzegłeś... , i TO to może być "szczyt wszystkiego (nie napisze wprost, ale chyba wiesz o co mi chodzi)" ... Inna sprawa. Po co od razu kogoś wgniatać, wdeptywać w ziemię, hmmm... Jak widzisz, ja się nad Tobą nie pastwię... Wręcz przeciwnie... dziękuję... I pozdrawiam....
    ... sprzęt do robienia zdjęć i nie tylko

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yaroN Zobacz posta
    Niniejszym uroczyście nadaję STIGOWI tytuł "BEST-TESTERA".
    Dzięki "stig" za uwagi. Wszystkie! Serio! Liczyłem na to, że ktoś z forumowych ... autorytetów wypowie się w kwestii podpisów. Daje to cholerną pewność i gwarancję.
    Już wyjaśniam.Otóż Szanowny Kolego, jesteśmy w dziale, w którym jesteśmy. Gdzieś muszę sprawdzić sposoby zabezpieczenia zdjęć. Niestety kolejnych dwóch podpisów nie dostrzegłeś... , i TO to może być "szczyt wszystkiego (nie napisze wprost, ale chyba wiesz o co mi chodzi)" ... Inna sprawa. Po co od razu kogoś wgniatać, wdeptywać w ziemię, hmmm... Jak widzisz, ja się nad Tobą nie pastwię... Wręcz przeciwnie... dziękuję... I pozdrawiam....
    Naprawdę uważasz, iż Stig próbował Cię "wdeptać w ziemię"? Ty tak na poważnie? A może musimy założyć dział "zdjęcia do zachwycania się"?
    Zabezpieczenie zdjęć? Jakież to cenne zdjęcia już Ci skradziono, że aż tak trzeba się zabezpieczać, w dodatku tu, na forum?
    Krzysztof Paszkiewicz

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez yaroN Zobacz posta
    Już wyjaśniam.Otóż Szanowny Kolego, jesteśmy w dziale, w którym jesteśmy.
    No i? Co ma obrobka zdjec do ilosci podpisow?


    Cytat Zamieszczone przez yaroN Zobacz posta
    Gdzieś muszę sprawdzić sposoby zabezpieczenia zdjęć.
    Moze daj do sprawdzenia mamie, tacie albo przyjacielowi?



    Cytat Zamieszczone przez yaroN Zobacz posta
    Niestety kolejnych dwóch podpisów nie dostrzegłeś...
    A gdzie tu niby masz wiecej niz 3 podpisy, o ktorych wspomnialem?


    Skoro na jednym wrzuciles 3, a na drugim 2, to przeciez logicznym jest, ze draznia mnie te 3 widoczne, a nie 2 -- na innym zdjeciu poukrywane, prawda? Moze by tak pomyslec...?


    Cytat Zamieszczone przez yaroN Zobacz posta
    Po co od razu kogoś wgniatać, wdeptywać w ziemię,
    Zacytuj fragment, ktorym Ciebie "wgniotlem i wdeptalem w ziemie", bo chyba masz cos nie-tak z analiza czytanej tresci.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  8. #8

    Domyślnie

    Nie wiem po co ci tyle podpisow jezeli wystarczy troche zabawy i cierpliwosci i idzie wszystko wystemplować i tyle z Twojego podpisu.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    A gdzie tu niby masz wiecej niz 3 podpisy, o ktorych wspomnialem?


    Skoro na jednym wrzuciles 3, a na drugim 2, to przeciez logicznym jest, ze draznia mnie te 3 widoczne, a nie 2 -- na innym zdjeciu poukrywane, prawda? Moze by tak pomyslec...?
    Było 50, ale 47 misiu zamaskował przez wystemplowanie. Ale nadal tam są, ale my, maluczcy, ich nie możemy dostrzec.
    Krzysztof Paszkiewicz

  10. #10

    Domyślnie

    ekonet
    1. Znam kilka szczytów. Szczyt głupoty, szczyt hałasu, szczyt nieudolności, szczyt lenistwa... ale "szczyt wszystkiego " toż to... szczyt pejoratywnych szczytów... "szczyt wszystkiego" - czyli czego? Moim zdaniem tego typu określeń odnoszących się bezpośrednio do osoby autora, nie do jego pracy należy bezwzględnie unikać i ... piętnować Dobrze żeby wszyscy o tym pamiętali!
    2. "Jakież to cenne zdjęcia już Ci skradziono". "Cenne" - pojęcie subiektywnie względne nie do wyjaśnienia tym, którzy nie rozumieją. Moim Klientom - często.
    3. "że aż tak trzeba się zabezpieczać, w dodatku tu, na forum" - umieściłem zdjęcie w określonym dziale, w określonym celu. Wydawało mi się to proste i jasne. Test wypadł tak jak oczekiwałem. Uważam, że dział wybrałem również odpowiedni. Radzę przeczytać od początku!

    Stig
    1) Kwestie ilości podpisów i motywy ich zamieszczenia już wyjaśniłem.
    2) "Zacytuj fragment, ktorym Ciebie "wgniotlem i wdeptalem w ziemie", bo chyba masz cos nie-tak z analiza czytanej tresci" - patrz wyżej... a tak zwyczajenie jest to zbyt napastliwe. Koryguję! Rzeczywiście nadużyłem w tej sytuacji zwrotu "kogoś wgniatać, wdeptywać w ziemię" Bardziej adekwtny nasuwa mi się "zdołować"! (nie napisze wprost, ale chyba wiesz o co mi chodzi)...
    3) Bardzo by mi pomogła ocena czy to zdjęcie i obróbka podoba się, nie podoba, zatrzymuje oko - nie, tytuł pasuje - nie. Ale dziękuję i za to - "Za ciasno, a 3 podpisy na zdjęciu..." . Resztę pomijam...

    Dzięki za uwagi. Wszystkie są dla mnie ważne.
    Jestem zawalony zleceniami i za chwilę wyjeżdżam na kilka dni. Proszę więc ewentualnego mojego milczenia nie brać za przejaw arogancji.
    Pozdrawiam
    ... sprzęt do robienia zdjęć i nie tylko

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •