Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11

    Domyślnie

    Eee tam, co zdzieraja to zdzieraja, ale czasem instrukcje maja racje, np. zeby nie klasc magnesow na dyskietkach...
    Ja tam w serwisie nie bylem i nie zamierzam - z pewnymi rzeczmi potrafie sobie sam poradzic

  2. #12

    Domyślnie

    Witam ponownie ja nie twierdze że instrukcje są nie potrzebne bo sama z niej korzystam ale jest w nich dużo takich rzeczy aby serwisy nabijały kase , to tak jak np. w Stanach kupujesz pralkę to instrukcja 15 stron A4 i z czego to tylko 2 jak obsługiwać pralke a reszta to takie rzeczy jak np. nie prac zwierząt domowych czy mikrofali nie suszyć zwierząt tam oczywiście jest to podyktowane z związku z ich prawem bo później są tacy delikwenci kurzy naciągają firmy o gigantyczne odszkodowania bo wyprali ulubione zwierzątko bo instrukcji obsługi nie było napisane że nie morza prac a u nas żeby naciągnąć mają monopol to na wszystko leją
    Pozdrawiam

  3. #13

    Domyślnie

    pomijajac fakt ryzyka itd.

    Ile to kosztuje i gdzie to kupic???
    Mariusz Hajdarowicz

    F801s Nikor 24-50, S 70-300APO, 50 1.8, no i D70 KIT przybyła SB800

  4. #14

    Domyślnie

    Witaj kosztowało na Pl 90 zl jest tam 10 sztuk tych patyczków do czyszczenia ale czekam na taki wiekszy zestaw innego rodzaju końcówki nie są zrobione z takiego czegoś jak te ściereczki do optyki oczywiście są one bardziej miękkie .Tylko z czegoś w rodzaju pianki do nurkowania
    P.S
    ten zestaw mam z Canady ale Można zamówić w Anglii i Niemczech ten lepszy zaraz poszukam linku to wstawię

  5. #15

    Domyślnie

    wymiana filtra w NP to 1500 zł

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tzk
    wymiana filtra w NP to 1500 zł
    Możliwe ale ja u nich nie zamierzam nic naprawiać dzięki za informacje co potwierdza moje obawy co do ich stawek i czasu oczekiwania na sprzęt

    [ Dodano: Sro 15 Cze, 2005 ]
    Tu mają ten zestaw co ja teraz mam
    http://americanrecorder.com/catalog/index.php

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Krapkowice
    Posty
    61

    Domyślnie

    No ale serwis pogwarancyjny nie musi się odbywać u dobrodziejów naszych NP!!!
    D70 + kit + 70-300G + 512 SanDisk ultra 2 + Lowepro orion trekker II.

  8. #18

    Domyślnie

    Ile to kosztuje i gdzie to kupic???
    Gdzie to kupić w Polsce to nie wiem ale wszedłem na stronę producenta widoczną na zdjęciu. Kit standard kosztuje $30 i składa się z małej buteleczki płynu ECLIPSE i trzech wacików. Kit deluxe ma dodatkowo pojemniczek i 3 naboje ze sprężonym powietrzem i kosztuje $70.

    Płyn Eclipse nazywa się w oryginale "genuine Eclipse Optical Cleaning Fluid", który "is the highest purity cleaning fluid with no silicones and dries quickly without leaving a residue". A podobno jest to zwykły metanol.
    F5,F70,Nikkor 50,24-120,105,28-70,Sigma18-35,Tamron70-300,SB26

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Matam
    No ale serwis pogwarancyjny nie musi się odbywać u dobrodziejów naszych NP!!!
    a gdzie, jakiś kontakt ?

  10. #20
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Krapkowice
    Posty
    61

    Domyślnie

    Nie byłem zmuszony naprawiać mojego nikonka, ale pogwarancyjnie napewno nie naprawiałbym w NP i tyle!

    A co do kontaktów to już się przewijały przez forum trzeba tylko poszukać.
    D70 + kit + 70-300G + 512 SanDisk ultra 2 + Lowepro orion trekker II.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •