Close

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 123
  1. #11

    Domyślnie

    w czymś ci przeszkadzam, ze sie pytam? mozesz nie wchodzic na wątek... wydaje mi sie, ze tego typu zachowanie raczej spowoduje efekt odwrotny niz pomoc w zakupie odpowiedniego sprzętu

    - - - - kolejny post - - - - - -

    http://www.optyczne.pl/7899-news-Fla...we_modele.html dlatego nie brałam tego modelu poważnie pod uwagę...

  2. #12

    Domyślnie

    Nie dziw się reakcji przedmówcy. Wszystko co piszesz, wszelkie opinie, które wygłaszasz są kompletnie oderwane od rzeczywistości, niezgodne z realiami i opiniami wielu użytkowników. Dodatkowo podajesz jakieś dziwaczne informacje typu wycofywanie D750 oparte na prehistorycznych danych sprzed 1,5 roku, kiedy to była niewielka, wadliwa partia raz, że naprawiana przez serwisy, dwa, że to juz dawno i nieprawda. O problemach z korpusami przeczytasz w odpowiednich wątkach, gdzie masz linki do stron Nikona na których sprawdzisz po nr seryjnym czy jest obarczony jakąś wadą do usunięcia w serwisie ale na chwilę obecną, przy najnowszej produkcji żadnych wad nie stwierdzono.
    Co do poprawy AF w D4s to coś tam niby poprawili ale z tego co śledziłem z czystej ciekawości wątki kolegów z supertele to jedynie na nich można odczuć jakąś minimalną poprawę. Sądzę, że w naszym reporterskim fotografowaniu, gdzie ogniskowe kończą się na 100-200mm nie odczujesz jakiejkolwiek różnicy.
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  3. #13

    Domyślnie

    słuchaj, tak naprawdę błądze, jak coś znajde za chwilę czytam o tym, ze nie jest taki wspaniały... To kupa kasy jezeli chcesz w coś zainwestować dobrego, nie dziw się, ze chcę znać opinie osób które uzywają taki czy inny sprzęt. Nad D4 pomyślę. chcoaicaż nie ukrywam, ze sie boję kupić używkę, bo nie wiem czy bedzie ok...Słuchaj a co uważasz o 810?

  4. #14

    Domyślnie

    Jeżeli D700 jest dla Ciebie wolny, to D810 nie jest dobrym pomysłem. Dobrze radzi kolega, kup D750, nie czytaj bzdur. Były jakieś wady, już są wspomnieniem, a zadowolona na pewno będziesz

  5. #15

    Domyślnie

    dzieki Czytam włąśnie o tym D4, moze faktycznie on... Mam ciężkie warunki oświetleniowe, wiec może faktycznie to będzie najlepsze...

  6. #16

  7. #17

    Domyślnie

    KOncerty i do tego muzyki poważnej... Więc musze stac sie niewidoczna i niesłyszalna

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siwyozzman Zobacz posta
    Kobieto weź się ogarnij i nie bredź... Jesteś trollem albo blondynką innego wyjścia nie ma... Kusi mnie żeby zaproponować kupno młotka ale chyba nie wypada....
    Dokładnie. Z każdą kolejną wypowiedzią Renaty coraz szerzej otwieram oczy ze zdziwienia...

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    Dokładnie. Z każdą kolejną wypowiedzią Renaty coraz szerzej otwieram oczy ze zdziwienia...
    Pozdrawiam Cie zatem. nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi

  10. #20

    Domyślnie

    Ja brałbym D750, cicha migawka, użyteczne iso, dobry af, nic więcej do muzyki poważnej nie trzeba

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. D700 vs D7100 - przesiadka z S5 Pro
    By Gootchio in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 29-08-2013, 17:32
  2. Przesiadka z D90 na D300s/D700?
    By arhetyp in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 13-09-2011, 14:37
  3. przesiadka na D700 - optyka
    By pablodub in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 06-04-2011, 08:30
  4. Przesiadka na D700 i...
    By streetfighter69 in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 94
    Ostatni post / autor: 15-02-2011, 23:21
  5. Przesiadka z D300 na D700
    By 12zero4 in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-11-2009, 17:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •