Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Lolity

  1. #1

    Domyślnie Lolity


    nie wiem czy w dobrym miejscu to publikuję, ale jakby co to Zapraszamy do Warszawskiego Klubu Tygmont

  2. #2

    Thumbs up

    Gratulacje

  3. #3

    Domyślnie

    Na plakacie podoba mi się przejmująca naturalność i głębia przemyśleń. Skoro zapodałeś plakat, dorzuć miniaturki chociaż części zdjęć, bo z tego co pamiętam to modelki miewasz zacne.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta
    Na plakacie podoba mi się przejmująca naturalność i głębia przemyśleń. Skoro zapodałeś plakat, dorzuć miniaturki chociaż części zdjęć, bo z tego co pamiętam to modelki miewasz zacne.
    mam wrzucać spojlery?

  5. #5
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Jeszcze sie pytasz

  6. #6

    Domyślnie

    Duzo os chętnie zobaczy z racji tego iż w Warszawie nie będą. Więc wrzucaj wszystkie
    D70 + N18-105VR + N35/1.8G + SB-600
    Helios 44M-7/2 + Jupiter 135/3.5

  7. #7
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Poza działem akt nie publikujmy nagich zdjęć.
    To przez google, już raz nas pogonili.
    Dział akt jest zablokowany dla automatów googla, inne nie.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #8

    Domyślnie

    Jak się wyrobię z pracy to postaram się wpaść.
    No fajnie fajnie.
    Zawsze mnie zastanawiało skąd Sebastian bierze takie ładne świeże i mniamuśne modelki .. Może dowiem się na żywca
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ars Zobacz posta
    ...........Zawsze mnie zastanawiało skąd Sebastian bierze takie ładne świeże i mniamuśne modelki .. Może dowiem się na żywca
    Nie bądź naiwny .... W "pewnych środowiskach" znalezienie chętnej do tego typu fot "modelki" jest dużo łatwiejsze niż się komukolwiek wydaje .....

    A odnośnie wystawy ; jak się komuś podoba tematyka i sposób prezentacji/technikalia to czemu nie ....
    Wszystko jest dla ludzi, przecież.... ;

  10. #10

    Domyślnie

    Archibald...kurczę...w których to "pewnych środowiskach" ? Nosz stary już jestem i zjeździłem trochę świata a nadal nie wiem :P
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •