Close

Zobacz wyniki ankiety: Między-forumowo-galaktyczne nr3- GŁOSOWANIE

Głosujących
44. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1

    4 9,09%
  • 2

    2 4,55%
  • 3

    5 11,36%
  • 4

    5 11,36%
  • 5

    4 9,09%
  • 6

    6 13,64%
  • 7

    2 4,55%
  • 8

    30 68,18%
  • 9

    1 2,27%
  • 10

    1 2,27%
  • 11

    8 18,18%
  • 12

    7 15,91%
  • 13

    0 0%
  • 14

    7 15,91%
  • 15

    7 15,91%
  • 16

    8 18,18%
  • 17

    0 0%
  • 18

    4 9,09%
  • 19

    4 9,09%
  • 20

    0 0%
  • 21

    10 22,73%
  • 22

    10 22,73%
  • 23

    5 11,36%
  • 24

    0 0%
  • 25

    6 13,64%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 84
  1. #41
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 772

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    dlaczego akty mają być zakazane? tylko w konkursie?
    Tłumaczenie masz niżej:
    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Przypuszczam, że z tego samego powodu, dla którego dział Akt w Foto jest ukryty.
    Dokładnie tak.
    Cytat Zamieszczone przez Dex Zobacz posta
    Akty zakazane bo sie gugiel przypieprzał, dlatego jest dział akt na akty.
    Yes.
    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    ..może by tak olać gugla?
    Naczelnik traktuje googla bardzo serio. Nie olejemy.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #42

    Domyślnie

    "Google became compromised by its own globalism and corporate corruption, including a desire to work socio-political manipulations into the basic search function in order to push the obvious "all-important" Orwellian agenda"

    co tu google nam zaszkodzic może?

  3. #43
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    W kwestii smutków międzygalaktycznych - tak bywa Coś działało dobrze, ale trzeba było prowadzić ekspansję. Tam juz inni ludzie, inny klimat, rurz plórz* i och ach twa Pisałem już wcześniej kto w historii wskrzeszał trupy :żółwik: Victor!
    Coś co "bawi" i "kokietuje" tu tam juz niekoniecznie musi a jak widać status celebryty nie jest przenoszony z miejsca na miejsce na podstawie nicka czy avatara
    Masz coś, ale jest mało, tam trawa jest zieleńsza a ktoś jest fajszy i och ach uhh ahh będziemy sie trzymac za łapki jak wszystkie zwierzęta w Zwierzogrodzie. Na początku jest zajefajnie i świata sie poza tym nie widzi a potem sie wszystko wali i dupa


    Ale nie ma co płakać. Zawsze może być gorzej


    *orty zamierzone gdyby sie znalazł jakis specjalista lingwista




    A teraz żeby już nie zanudzać wesoła nutka a nawet dwie na poprawe humoru:
    Cosik cięższego: https://www.youtube.com/watch?v=AgGnXYh9SNU

    I już lajtowo: https://www.youtube.com/watch?v=kZuYff81-Fc

  4. #44

    Domyślnie

    Oj tam już od razu się przejmujesz Offca. Jeden z drugim się pospinał. Ja się nie dziwię. Miałem parę razy nieprzyjemność fotografować Canonem i też byłem spięty a oni tam bidule mają to na co dzień
    A tak troszkę poważniej to chyba jeszcze nie zauważyli że to zabawa ma być. Traktują to bardzo serio. Jak mega ważny konkurs!
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ostry600 Zobacz posta
    Oj tam
    Ale że co?

    Cytat Zamieszczone przez Ostry600 Zobacz posta
    Miałem parę razy nieprzyjemność fotografować Canonem i też byłem spięty a oni tam bidule mają to na co dzień


    Cytat Zamieszczone przez Ostry600 Zobacz posta
    A tak troszkę poważniej to chyba jeszcze nie zauważyli że to zabawa ma być. Traktują to bardzo serio. Jak mega ważny konkurs!
    Przecież gra o wełniane gacie i skarpetki jest uber-poważna...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  6. #46

    Domyślnie

    Kwestia klimatu chyba. Są foruma bardzo poważne i takie trochę mniej.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Kwestia klimatu chyba. Są foruma bardzo poważne i takie trochę mniej.
    A wstawiłaeś kiedyś zdjęcie w dziale portret. Tam jest mega poważnie Ja czasem coś wrzucę - najpierw na FB, potem jeszcze ze dwie foto grupy i jak już wprowadzę wszystkie poprawki i ogólnie jestem że zdjęcia zadowolony to wstawiam w portret na Nikoniarzach.....a tam już czekają Ostatnio od jednego kolegi dowiedziałem się nawet, że moje zdjęcie nadaje się tylko do działu "w trakcie obróbki" i że uraziłem jego artystyczną wrażliwość prezentując coś takiego Oj jest poważnie na Nikoniarzach. Czlowiek od razu wraca na ziemię
    Ja myślę, że to właśnie tu, u nas w zabawie panuje specyficzny klimat ale też nie zawsze tak było. Pamiętam kilku spinerów. To efekt długiej pracy żeby wbić sobie i innym do głowy że to zabawa jest i trzeba traktować to na luzie. Przecież biedna Offca nie robi tego za kasę. Poświęca swój cenny czas i wracając zmęczona z pracy zamiast siadać przed TV składa dla nas zabawy.
    Oni tam jeszcze tego nie zrozumieli widać.
    D750 | D600 | Tamron 24-70 2.8 G2 | Nikkor 14-24 2.8 | Nikkor 105 2.8 micro VR | Helios 44-3 f2 | Sigma 50 1.4 Art
    WYWOŁAJ RAWKA
    ZGŁOŚ SWOJE ZDJĘCIE DO TEMATYCZNYCH

    PODEJMIJ WYZWANIE

  8. #48

    Domyślnie

    poczytałem sobie noo... aktywiści canonowcy uwalili konkurs zanim się na dobre zaczął

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ostry600 Zobacz posta
    A wstawiłaeś kiedyś zdjęcie w dziale portret. Tam jest mega poważnie Ja czasem coś wrzucę - najpierw na FB, potem jeszcze ze dwie foto grupy i jak już wprowadzę wszystkie poprawki i ogólnie jestem że zdjęcia zadowolony to wstawiam w portret na Nikoniarzach.....a tam już czekają Ostatnio od jednego kolegi dowiedziałem się nawet, że moje zdjęcie nadaje się tylko do działu "w trakcie obróbki" i że uraziłem jego artystyczną wrażliwość prezentując coś takiego Oj jest poważnie na Nikoniarzach. Czlowiek od razu wraca na ziemię
    Ja myślę, że to właśnie tu, u nas w zabawie panuje specyficzny klimat ale też nie zawsze tak było. Pamiętam kilku spinerów. To efekt długiej pracy żeby wbić sobie i innym do głowy że to zabawa jest i trzeba traktować to na luzie. Przecież biedna Offca nie robi tego za kasę. Poświęca swój cenny czas i wracając zmęczona z pracy zamiast siadać przed TV składa dla nas zabawy.
    Oni tam jeszcze tego nie zrozumieli widać.
    Bo ludzie w internatach lubią komuś przyp.... na żywo już inaczej rozmawiają
    Najdziwniejsze jest to że nawet jak brakuje argumentów, dowodów na coś to często jedyną reakcją są personalne ataki

    A generalnie ludzie przyzwyczajeni są do sztampy. To co znane jest dobre.
    Pamietam jak wstawiłem cała serię zdjęć które zrobiłem dla żony i jej recyklingowej biżuterii. Założenie było takie by maksymalnie upodobnić to do fotek młodzieży która w smartfonach grzebie, dodaje ramki itp.
    Powiem ci że reakcje forowiczów były szalenie interesujące
    Ostatnio edytowane przez fafniak ; 11-04-2018 o 09:38

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    poczytałem sobie noo... aktywiści canonowcy uwalili konkurs zanim się na dobre zaczął
    Też sobie poczytałem, jest dość groźnie i poważnie, strach się bać

    Naszło mnie już jakieś kilka lat temu na taką myśl.... przez 3 lata administracji serwerem zagranicznym i moderacją na forum, gdzie byli ludzie z całego świata (taki tam od jednej gry, kiedyś tam dawno temu i nie prawda ) nie spotykałem się z taką ilością hipokryzji, zacietrzewienia, najmojszych prawd a przede wszystkim wybitnej upartości jak na naszych krajowych forach, tak ogólnie Co to o nas świadczy ? Nie wiem, może miałem farta a tu to tylko zabawa, gra, bez złotych gaci.... bo jakieś tam poważne konkursy i poważne tematy rozumiem ale bawić się nie umiemy chyba niestety

    Być może warto dodać tekst, że wszelkie spory/nieprawidłowości/niedociągnięcia jak i tematy, których nie ogarnia regulamin oraz wnioski będą rozpatrywane poza ZABAWĄ i słowo prowadzącego jest OSTATECZNE i już a wszelkie poprawki i zmiany w zabawie będą rozstrzygane przed kolejnym etapem (np poprzez modyfikację regulaminu i dyskusję na forum PO edycji zabawy czy też mailowo), a zgłoszenia nieprawidłowości i chęci zmiany regulaminu - zasad w krótkim komentarzu na forum czy mailowo do prowadzącego w trakcie zabawy, bez niepotrzebnych jojczeń, a to usuńcie, a to skończcie tą zabawę, a to to, a to tamto, ojejku jejku jejkuuuuu, jak żyć Lepiej by się pieniacze skupili na luźnym spamowaniu wątku, żeby był na górze i żeby odwiedzający go zauważyli i swe głosy oddali

    Ktoś napisze, że i zabawa musi mieć jakieś zasadyy .... no i ma ale w zabawie różne rzeczy się dzieją, czasami gola strzeliło się na podwórku ręką, czasami ktoś czegoś nie dopatrzył, bramka byłą przesunięta gdzieś gdzie pasowała i tyle, czasami to i tamto ..... Jakoś wszyscy żyli i spotkali się następnego dnia by znowu grać z tym, że wiadomo już było, że ręką jednak nie

    Słowo klucz - zabawa.
    Klucz 2 - common sense.

    A poza tym to ja się nie znam, więc kto przeczytał, stracił jakąś minutę ze swojego życia, nic na to nie poradzę
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Między - forumowe nr3- "Portret b&w"
    By Czarna_Offca in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 100
    Ostatni post / autor: 09-04-2018, 12:38
  2. Między- forumowe nr2- GŁOSOWANIE
    By Czarna_Offca in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 85
    Ostatni post / autor: 30-03-2018, 21:16
  3. Między- forumowe nr2- SŁODYCZ
    By Czarna_Offca in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 25-03-2018, 20:53
  4. Między- forumowe nr1- EMOCJE
    By Czarna_Offca in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 228
    Ostatni post / autor: 11-03-2018, 18:08
  5. Zadania Tematyczne między- forumowe- REGULAMIN
    By Czarna_Offca in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-03-2018, 17:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •