Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
  1. #11

    Domyślnie

    Wiesz co modelu Ci nie podam bo nie znam
    Jak kupowałem w sklepie to był tylko jeden model. A na marginesie to mam 188 i jak noszę na ramię ( jak bab torebkę )to jest ok, ale jak czasem chce przełożyć "na krzyż" np. włażąc na górkę to jest mocno obcisło i tu by się ptrzydał dłuższy z jakieś 15 cm.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez patefonik Zobacz posta
    Wiesz co modelu Ci nie podam bo nie znam
    Jak kupowałem w sklepie to był tylko jeden model. A na marginesie to mam 188 i jak noszę na ramię ( jak bab torebkę )to jest ok, ale jak czasem chce przełożyć "na krzyż" np. włażąc na górkę to jest mocno obcisło i tu by się ptrzydał dłuższy z jakieś 15 cm.
    Te paski Matin są bardzo dobre w swej klasie i cenie. Niestety dla osób "dużych" tzn Neoprene profilowany 43mm++ o długości 150 cm niedostępny w System BANK. Kiedy będą nie wiadomo, sam chętnie bym kupił. Jakby ktoś coś to się chwalcie. Na Alle niedostępny. Jest tylko zwykły, nie profilowany i krótszy od tego profilowanego.

  3. #13
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie

    Zobacz jeszcze paski Aircell z poduszeczkami. Ja przy 180 cm bez problemu noszę D700 i D600. Zakładam na szyję i przez ramię. Naprawdę wygodny i już chwalony na tym forum.
    "Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie."
    D700, D600, 15 2.8, 35 1.4 ART, 85 1.4, 80-200 2.8 i inne niepotrzebne fotografowi rzeczy

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez foto4deg Zobacz posta
    Zobacz jeszcze paski Aircell z poduszeczkami. Ja przy 180 cm bez problemu noszę D700 i D600. Zakładam na szyję i przez ramię. Naprawdę wygodny i już chwalony na tym forum.
    Dzięki foto4deg, niestety tak samo jak Matiny tak i paski Aircell od ręki nie są dostępne. Mi chodzi o profilowane. Tak to jest, że jak coś dobre to trudno dostępne. W ofercie sklepu są, ale niedostępne.

  5. #15

    Domyślnie

    pacsafe świetny ale drogi. Używam nieustannie od 3,5 roku zero śladów zuzycia. Posiada w pasku linki stalowe. wyściółka żelowa na szyję.
    .........

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Davit Zobacz posta
    pacsafe świetny ale drogi. Używam nieustannie od 3,5 roku zero śladów zuzycia. Posiada w pasku linki stalowe. wyściółka żelowa na szyję.
    Davit, jeśli możesz to podaj typ.

  7. #17

    Domyślnie

    Kod produktu: PCA15260100
    Seria: CarrySafe

    http://www.pacsafe.redbird.pl/pol_pl...eza-4267_1.jpg

    ma solidne karabińczyki do szybkiego mocowania, jest mega wygodny. Moze nie wygląda na taki ale moim zdaniem jeden z lepszych pasków na rynku przeciwkradzieżowych.

    P.S Ja tych krótkich p[paseczków po obu końcach paska nie używam. Przypinam karabińczyki bezpośrednio do uszu w body aparatów.
    Ostatnio edytowane przez Davit ; 11-09-2014 o 16:38
    .........

  8. #18

    Domyślnie

    Dzięki wielkie.

  9. #19

    Domyślnie

    Mam do d7000 Aircell, Do d700 Cameraarmor.
    Moim zdaniem Aircell jest wygodniejszy i lepiej amortyzuje bujanie aparatu przy chodzeniu.
    Cameraarmor ma stalowe linki chroniące przed przecięciem paska i kradzieżą.
    Kiedyś sobie rozmyślałem nad sensownością takiego zabezpieczenia i pomyślałem, że w sumie jak jakiemuś zbirowi będzie zależało na moim aparacie to przystawi kosę do żeber a nie będzie się bawił w przecinanie paska.
    Wypijmy za blendy...

  10. #20

    Domyślnie

    galaza, te dwa typy podane przez Ciebie również niedostępne. Spróbuję jeszcze Crumpler Industry Disgrace Camera strap (black). Można kupić w USA. Ewentualnie krewniak by przysłał. Nie wiem tylko jak z długością. Z tego co wiem to nikonozaur go ma. Może się wypowie co do jakości i długości.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •