Close

Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 180
  1. #171

    Domyślnie

    gdybyś przeczytał cały ten nasz wątek ( czego wcale nie oczekuję ) wiedziałbyś, że nie kleimy niczego na niczym samoprzylepnym lecz na najlepszych na świecie klejach i mieszankach przez nas wypracowanych ( i niestety bardzo drogich ). Również bloki do okładek nie są klejone klejami (taśmami, papierami czy jak je tam zwał ) samoprzylepnymi. Jako fotograf już doświadczyłem co może stać się z fotoalbumem pokazowym klejonym na taśmach samoprzylepnych zostawionym na półce w samochodzie w letni dzień. Te kleje to są aplikowane na nośnik właśnie temperaturą (to hot melt wiecznie żywy ) i reaktywują się bez problemu pod wpływem temperatury i co za tym idzie ładnie okładka zsuwa się z bloku. Nasza technologia nie pozwala na oderwanie poprzez mocniejsze pociągnięcie co dzieje się przy tych płatach, taśmach samoprzylepnych. Dzięki temu u nas nic się nie odkleja, ani grzbiet, ani okładki od bloku, ani rozkładówki, a i rozkładówki plastikowe nie klejone są za pomocą samoprzylepnych materiałów. Dzięki temu też po kilku latach nie zaczyna wystawać 2-3mm przekładki plastikowej. Co do metody to tak, to są klejone zdjęcia plecami, a wykonanie 72 rozkładówek 30x45 nie stanowi problemu.

  2. #172

    Domyślnie

    Faktycznie nie śledziłem wątku od samego początku. Dzięki za odpowiedź. Reszta poszła na pW
    myślę co piszę

  3. #173

    Domyślnie

    takie na pena i twin czyli na pena i na płytkę robimy:
    .

    więcej tutaj: https://www.facebook.com/media/set/?...4711175&type=1

  4. #174
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    polskiego przaśnego kiczu jednak nic nie przebije

  5. #175

    Domyślnie

    a o czym waść piszesz? pokażesz zagraniczny jakiś piękny ?

  6. #176
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Też jestem ciekaw tych wypasionych zagranicznych bubli którymi podniecają się Polacy

  7. #177

    Domyślnie

    .
    .
    .

    .
    .
    Kremowa księga gości z gotową dedykacją na drugiej karcie. Księga przygotowana by oprócz wpisów można było wklejać zdjęcia gości obok ( nie rozejdzie się po ich wklejeniu ), Piękny napis czarny na kremie, oraz pokrowiec z płótna zamszowego dopełniają miły efekt.
    Czerwony fotoalbum 35 rozkładówek 900g/m2 - Możemy wykonać i 50 rozkładówek, ale tutaj chcemy pokazać jak wygląda i składa się grzbiet, który usztywniony jest u nas w standardzie i nie zwija się jak szmata przy przewracaniu kartami. Można też zauważyć, że nie odchodzi rozbiegówka ( wyklejka ) od okładki przy otwieraniu i przewracaniu kartami ( pokazuję, gdyż ludzie , pytają czy u nas występuje ta przypadłość i ponoć u niektórych producentów jest to normą ).

  8. #178

    Domyślnie

    w końcu powoli dobiega końca budowa nowej strony, jeszcze bałagan, jeszcze brak wielu galerii, informacji, ale dla znających nasze produkty można przez stronę zamawiać już albumy tradycyjne i etui na DVD, CD i peny. Docelowo poniższa domena będzie dotyczyła zagranicy, a to samo będzie niebawem na starej. www.colouralbums.com

  9. #179

  10. #180

    Domyślnie

    nowa strona i
    fotoksiążki na miękkich kartach ( 150- 200g/m2 ) i wydrukach cyfrowych (na prawdę świetnej jakości ) już oficjalnie w cenniku. Fotografom zawodowym i dystrybutorom przypominamy iż dla nich oferta cenowa jest inna. Lecz by uzyskać status pro trzeba dołączyć link do strony www, bloga lub fanpage, można ewentualnie wpisać swój nip do weryfikacji.
    http://www.albumy.bodzioch.pl/produkty/fotoksiazki

Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •