Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie bateria zewnętrza (power bank)

    Witam, zakupiłem baterie Power Bank dokładnie taką : http://www.ceneo.pl/28854066#tab=click
    Służy mi do podładowywania telefonu, istnieje jakiś magiczny sposób abym taką baterią mógł również podładować aparat Nikon D3200?
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Magiczny - tak. Rozbierasz, wyciągasz ogniwa i łączysz je aby mieć ~7.4V, dokładasz do tego elektronikę, aby aparat rozpoznał poprawnie i możesz działać.

    Bo nawet nie będzie można używać tego jako zasilanie zewnętrzne zamiast baterii - za mała moc. Aparat wymaga 9V 2A, a takie powerbanki dają max 5V 2A.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #3

    Domyślnie

    Rozumiem, czyli jednak zostaje ewentualny zakup drugiej baterii. Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

  4. #4

    Domyślnie

    Tym możesz ładować wszystko co z usb, zresztą można się domyślić po tymże właśnie porcie.
    Telefon, e-kiep, tablet. Są ładowarki AA na usb. Li-ion też można ale o napięciu 3,7V. Czyli jakieś kompakty na dedykowanych aku.
    D300| N 18-105| SB-800

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki, moje pytanie wzięło się też z tego że widziałem w sieci zdjęcie aparatu Sony ładowanego taką baterią. Nie wiem czy to było lustro czy większy kompakt wizualnie imitujący lustro. W każdym bądź razie ładowało aparat, może to jakiś wynalazek Sony do ich aparatów.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez salvamea Zobacz posta
    Dzięki, moje pytanie wzięło się też z tego że widziałem w sieci zdjęcie aparatu Sony ładowanego taką baterią. Nie wiem czy to było lustro czy większy kompakt wizualnie imitujący lustro. W każdym bądź razie ładowało aparat, może to jakiś wynalazek Sony do ich aparatów.
    Sny ma możliwość ładowania przez USB i chyba tylko Sny.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •