Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Portfolio (galeria) before/after

    Stwierdziłem, że skoro robię retusz to wypadałoby jednak mieć w końcu także pf typowo retuszerskie, ale coś znaleźć odpowiedniego gotowca nie potrafię. Chodzi mi o takie, w którym zdjęcie będzie miało suwak, po przesunięciu którego zdjęcie można oglądać przed lub po obróbce.

    Jak mi była potrzebna jakaś strona to poszukiwania zaczynałem od themeforest albo googli, ale tym razem coś znaleźć nie potrafię. Themeforest tylko jeden wynik pokazuje, a google też nic konkretnego. Szukałem pod frazami before/after gallery, retouch portfolio itp. ale możliwe że ma to jakąś swoją nazwę, której mi brakuje. Ktoś pomoże? Raczej chodzi mi o proste i minimalistyczne (płatny themes, a najlepiej gotowa strona, a nie dodatek do wordpressa czy innego cmsa).

  2. #2

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Chodzi mi o efekt, po wgraniu zdjęć. Widziałeś? Dostajesz obrazek który po najechaniu się zmienia - może to da się podlinkować jakoś.

  5. #5
    m3
    Gość

    Domyślnie

    Fajny efekt można uzyskać dzięki JavaScript a dokładniej jQuerry.
    http://www.catchmyfame.com/2009/06/2...reafter-plugin

    No ale to by trzeba samemu jakoś zaimplementować w twoją stronę. O gotowcu z taką funkcją nie słyszałem.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez S4INT Zobacz posta
    Chodzi mi o efekt, po wgraniu zdjęć. Widziałeś? Dostajesz obrazek który po najechaniu się zmienia - może to da się podlinkować jakoś.
    To zwykły rollover w HTMLu więc z tym problemu nie ma, ale zdecydowanie wolałbym dokładnie takie rozwiązanie jak to:

    Cytat Zamieszczone przez michal1993 Zobacz posta
    Fajny efekt można uzyskać dzięki JavaScript a dokładniej jQuerry.
    http://www.catchmyfame.com/2009/06/2...reafter-plugin

    No ale to by trzeba samemu jakoś zaimplementować w twoją stronę. O gotowcu z taką funkcją nie słyszałem.
    Ew zaciągnę jakiegoś programistę do wrzucenia tego na moją obecną stronę, bo jak kiedyś próbowałem to mi ciągle całe szare obrazki wywalało. Ale gdyby był jakiś gotowiec, to bym się już w to nie bawił.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez skinny500 Zobacz posta
    Stwierdziłem, że skoro robię retusz to wypadałoby jednak mieć w końcu także pf typowo retuszerskie, ale coś znaleźć odpowiedniego gotowca nie potrafię. Chodzi mi o takie, w którym zdjęcie będzie miało suwak, po przesunięciu którego zdjęcie można oglądać przed lub po obróbce.

    Jak mi była potrzebna jakaś strona to poszukiwania zaczynałem od themeforest albo googli, ale tym razem coś znaleźć nie potrafię. Themeforest tylko jeden wynik pokazuje, a google też nic konkretnego. Szukałem pod frazami before/after gallery, retouch portfolio itp. ale możliwe że ma to jakąś swoją nazwę, której mi brakuje. Ktoś pomoże? Raczej chodzi mi o proste i minimalistyczne (płatny themes, a najlepiej gotowa strona, a nie dodatek do wordpressa czy innego cmsa).
    Podpatrz jak to zrobili na gazeta.pl, trzeba by podłubać, ale jest punkt zaczepienia

    http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/0,88971.html

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Dłubanie w kodzie nigdy nie było dla mnie . Jeśli chodzi o sam kod do takiego efektu, to raczej nie jest problemem, bo jak będę musiał coś takiego zaadoptować to i tak mi to programista zrobi na podstawie tego co Michał linkował, albo i sam spróbuję jeszcze raz. Ale bardzo mi zależy na gotowym zestawie: design + własny kod strony i od razu efekt before/after dla zdjęć. Nie wierzę, że takie gotowce nie istnieją, raczej pod złymi słowami kluczowymi szukałem.
    Ostatnio edytowane przez skinny500 ; 05-05-2013 o 23:35

  10. #10

    Domyślnie

    TemplateMonster + joomla module + robocizna. Dużo nie wezmę

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •