Close

Strona 208 z 293 PierwszyPierwszy ... 108158198206207208209210218258 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 071 do 2 080 z 2925
  1. #2071
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Chodzi mi o wpisy "bubel - kurzy" (z którymi to wpisami się zgadzam!) ale powtarzanymi po raz 1000-czny. Przy czym generalnie to jednak nie były wpisy posiadaczy. I nawet wielu z nich nie było od potencjalnie chętnych na to body.


    PS - teraz zdaje się uczestnicy obu wątków będą niezadowoleni, ale na to, że ... nie maja z kim polemizować - w jednym pisza narzekający, nikt tego nie broni, w drugim zadowoleni, a prowokacje maruderów sa usuwane.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #2072

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez theluki Zobacz posta
    Czekam na ataki ze strony kolegi kurczeblade (zaraz pojawią się sugestie o braku umiejętności lub niesamowitym pechu jaki miałem trafiając 3 felerne egzemplarze )oraz innych zawziętych obrońców Nikona D600 próbujących ogłosić wszem i wobec, jak wspaniały jest to aparat.

    Dlaczego mam Cie atakować? Szczerze Ci współczuje że jesteś w takie sytuacji.U mnie problemy z AF nie występują. Chyba że występują a ja o tym nie wiem, i nieświadomie ostrze w powietrze przed obiektem i przez przypadek ostrość jest w punkcie Wykonałem już kilkanaście sesji D600 dla fanu tym aparatem i też zlecenia komercyjne za pieniążki w tym reportaże z kiepskich warunkach oświetleniowych. Poszło też ogromnie dużo odbitek z tego aparatu w dużych i jak i małych formatach. Korzystam z aparatu na bieżąco, nie mam powodów do narzekania, więc piszę o nim dobrze.

    Jacek dobrze zrobił, w końcu osoby które nie posiadają aparatu, mogą sobie pomarudzić że ma problemy z kurzem, a osoby które mają aparat mogą spokojnie sobie popisać o zaletach sprzętu. Ktoś będzie szukał informacji o kurzu, to na pewno znajdzie i poczyta. Ale w końcu ten ktoś będzie mógł też doszukać się pozytywnych aspektów tego sprzętu, nie musząc się przekopywać przez mase powielanych w kółko postów "że kurzy i chlapie niczym w akłaparku" nie widząc wypowiedzi osób którym to nie przeszkadza i piszą pozytywnie. Problem Pana Theluki też ktoś na upartego znajdzie... i nie uraź się, nie mam do Ciebie jakiś pretensji bo jesteś osobą wiarygodną, która posiada ten aparat i opisuje problem z praktycznego punktu widzenia, nie jak wielu tutaj innych, którzy wpisywali się bo mieli taki kaprys ponarzekać sobie i nie dać dojść do słowa osobom zadowolonym...
    Ostatnio edytowane przez kurczeblade ; 05-12-2013 o 13:48

  3. #2073

    Domyślnie

    kurczeblade - fajne masz te zdjęcia, przejrzałam z przyjemnością.
    Całkiem ok obróbka, ani za nachalna, ani za mdła. Jedyne, co czasem mnie drażni to makijaż modelek, ale co tam, ja wzrokowiec jestem, każdy bzdet wypatrzę mimochodem
    Pozdr.

  4. #2074

    Domyślnie

    fenkju zakonnica co do makijażów to nie do mnie pretensje ... !

  5. #2075

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Chodzi mi o wpisy "bubel - kurzy" (z którymi to wpisami się zgadzam!) ale powtarzanymi po raz 1000-czny. Przy czym generalnie to jednak nie były wpisy posiadaczy. I nawet wielu z nich nie było od potencjalnie chętnych na to body.
    Ale dlaczego nie wolno powtarzać "bubel - kurzy"? Dlaczego nie można wypowiadać opinii jak się nie ma aparatu?

    W nowym temacie można w koło powtarzać że aparat wspaniały i nie widzę warunku aby pozytywne opnie mogli wypowiadać tylko właściciele aparatu.

    Nie ma co ukrywać i udawać, ale widać że ostatnio na forum pojawili się pracownicy Nikona i różnych firm robiących marketing aby poprawić wizerunek firmy.
    Tego typu marketing kosztuje dużo taniej niż poprawienie jakości.

    Właśnie niedawno dostałem email:

    "We Post Good Reviews.
    We do Reputation Repair.
    We do Blog Advertising.

    We can help you defend your company by posting positive Reviews, Blogs and creating Websites to take over Search Results and control what people see about your company."


    Kiedyś robiło się to po cichu i wszyscy udawali, że coś takiego nie istnieje albo jest to marginalna sprawa. Teraz robi się z tego ogromny biznes i wiele firm idzie tą drogą aby szybko poprawić swoje notowania.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  6. #2076

    Domyślnie

    To się fachowo nazywa marketingiem szeptanym aka "pranie mózgów forumowiczom".

    Jak dla mnie, te nowe konstrukcje symbolizują plucie w twarz potencjalnemu klientowi. Chciałem porządnego DX, to wtopili z D7000. Przeczekałem i padło na FF. Znowu wtopa, bo ani D600 ani D800 nie spełniał moich oczekiwań. Lektura postów tutaj uratowała mnie przed nieudanym zakupem...

    Sprzęt jest po to by robić zdjęcia (czy to na spontanie, czy za kasę) a nie focić bateryjki, pędzlować matrycę co sesję albo szukać blura przy krótkich czasach. Nie słyszałem o tym, żeby refundowali klientom czas stracony na analizę niedoróbek.

    Jak sobie przypomnę OLKA E-1 z 7-14, to wszystko co firmy robią teraz, zakrawa mi na czeski film... Podobne odczucia mam obcując z D700. Co prawda to już nie ta liga w kwestii wykonania, ale przynajmniej nawiązuje do tamtej solidności.

  7. #2077

    Domyślnie

    ciekawi mnie fakt, czy można oddać d600 na niezgodność towaru z umową lub na inny paragraf w związku z wadą jaka występuje w korpusie?
    .........

  8. #2078

    Domyślnie

    jeśli usterka utrudnia robienie zdjęć lub je utrudnia to jak najbardziej można oddać aparat jako niezgodny z umową .

  9. #2079

    Domyślnie

    Ale z jaka wadą?
    Chodzi o te małe kropeczki na zdjęciu?


    Ostatnio znajomy przyszedł do mnie ze swoim aparatem d5000. Obiektyw kitowy zmienił bodajże 2 razy na któryś z moich. Kurz jak widać jest po lewej stronie. Czyli to w nikonie standard od kilku lat, a my się czepiamy nie wiadomo o co. Czyli wniosek - Kurz wewnątrz to standard, a nie wada. Myślę, że temat kurzu można zamknąć. Kurz jest standardowym wyposażeniem nowych aparatów nikona.

  10. #2080

    Domyślnie

    Kurz spotyka się we wszystkich lustrzankach a jak ktoś chce go nie mieć to kompakt pozostaje

Strona 208 z 293 PierwszyPierwszy ... 108158198206207208209210218258 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •