Close

Strona 725 z 1513 PierwszyPierwszy ... 2256256757157237247257267277357758251225 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 241 do 7 250 z 15127
  1. #7241

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Jak w fotografii. Lampa błyskowa nigdy nie jest za duża, podobnie motocykl nigdy nie jest za duży

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Proszę przypomnij którym Bandziorem jeździsz na olejaku, czy wodnym , model K ile ?
    1200S - olejak.
    Pozdrawiam
    Marcin

  2. #7242

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    (............) a może Yamaha FZ1. Nie ma co wyważać otwartych drzwi.(........)
    Chyba cie Bóg opuscil.
    Tam jest max moment obrotowy dostepny dopiero przy okolo 10 tys obr. Podobnie z moca. To nie taka "szlifiera" jak twoja ale blizej temu moto do szlifierki niz do Bandita ciagnacego bez zajakniecia z dolu obrotow.
    FZ1 to wogole co innego niz Bandit czy ZRX itp.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    1200S - olejak.
    Ten silnik mi sie bardziej podoba z wygladu niz nastepca chlodzony woda.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #7243

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Chyba cie Bóg opuscil.
    Tam jest max moment obrotowy dostepny dopiero przy okolo 10 tys obr. Podobnie z moca. To nie taka "szlifiera" jak twoja ale blizej temu moto do szlifierki niz do Bandita ciagnacego bez zajakniecia z dolu obrotow.
    FZ1 to wogole co innego niz Bandit czy ZRX itp.

    - - - - kolejny post - - - - - -



    Ten silnik mi sie bardziej podoba z wygladu niz nastepca chlodzony woda.
    No wystaje trochę z ramy tu i tam jakby go nie dali rady zmeścić .
    Silnik ma wadę w postaci tego że jest głośny. Druga rzecz to grzeje jak piec, w upały przy jeszcze wysokiej szybie z deflektorem nie ma jazdy. Natomiast jak się zaczynają jesienne chłody to ciepły nawiew jest zbawienny .
    Co innego jest dosyć niesamowite, ja dotąd chyba nie przekroczyłem podczas jazdy 6500 obrotów - nie było po co . Co się dzieje przy końcu skali wolę nie myśleć .

    Co do fazerki to taki turystyk z silnikiem od ścigacza zresztą z dość (dla mnie) dziwną pozycją. Ja bym tym nie potrafił ujechać zbyt daleko.
    Pozdrawiam
    Marcin

  4. #7244

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    No wystaje trochę z ramy tu i tam jakby go nie dali rady zmeścić .
    Silnik ma wadę w postaci tego że jest głośny. Druga rzecz to grzeje jak piec, w upały przy jeszcze wysokiej szybie z deflektorem nie ma jazdy. Natomiast jak się zaczynają jesienne chłody to ciepły nawiew jest zbawienny .
    Co innego jest dosyć niesamowite, ja dotąd chyba nie przekroczyłem podczas jazdy 6500 obrotów - nie było po co . Co się dzieje przy końcu skali wolę nie myśleć ..
    W sumie musi byc glosniejszy, bo nie ma wyciszajacego plaszcza wodnego.
    A z ciekawosci, bo ja jak sie przymierzalem i kawalek sie przejechalem to nie zwrocilem na to uwagi.
    Jak masz chlodzenie powietrzno-olejowe. To jest jakas kontrolka temperatury silnika? Cos na wzor wskaznika cieczy chlodzacej lub raczej lampki ostrzegawczej.
    Wiem ,ze mozna sobie wkrecic taki akcesoryjny "zegarek" w otwor wlewowy od oleju zeby pokazywal temp oleju. Ale mam na mysli czy dali cos fabrycznie?
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #7245

    Domyślnie

    FZ 1 to rzeczywiście przekombinowany temat. CBF 1000, tylko czyone są w wersji, N, bo jechac w zakrecie gdy owiewka na wprost a koło skręcone

  6. #7246

    Domyślnie

    Na drogę patrz a nie na owiewki.
    Pursue happiness with diligence

  7. #7247

    Domyślnie

    Jezdiłem fazere z owiewką, jakas komedyjna sprawa przy parkingowym manewrowaniu, w drodze troche mniej drażni.

  8. #7248

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    W sumie musi byc glosniejszy, bo nie ma wyciszajacego plaszcza wodnego.
    A z ciekawosci, bo ja jak sie przymierzalem i kawalek sie przejechalem to nie zwrocilem na to uwagi.
    Jak masz chlodzenie powietrzno-olejowe. To jest jakas kontrolka temperatury silnika? Cos na wzor wskaznika cieczy chlodzacej lub raczej lampki ostrzegawczej.
    Wiem ,ze mozna sobie wkrecic taki akcesoryjny "zegarek" w otwor wlewowy od oleju zeby pokazywal temp oleju. Ale mam na mysli czy dali cos fabrycznie?
    Nie ma kontrolki. Przy czym te olejaki wbrew pozorom ciężko przegrzać - raczej prędzej przegrzeje się kierowca .....

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Jezdiłem fazere z owiewką, jakas komedyjna sprawa przy parkingowym manewrowaniu, w drodze troche mniej drażni.
    To wyłącznie kwestia przyzwyczajenia ale fakt, że niektórzy mają z tym problem.
    Pozdrawiam
    Marcin

  9. #7249

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    1200S - olejak.
    Nie dość , że trudno je przegrzać to jeszcze trudno się nagrzewają, długo po prostu. Trzeba konkretnie silnik zagrzać aby móc pałować Chyba od tych silników ugruntował się, że nie paluj zimnego oraz to, że silniki Suzuki są trochę hałaśliwe bardziej niż inne konstrukcje. Zaniedbany rozregulowany na rozrządzie olejak pracuje jak grzechotnik Prawdę mówiąc to i nowocześniejsze rzędowe silniku R4 od Suzuki kulturą pracy nie grzeszą. Nie jest to tak milo jak nawet w Hondach produkowany w Chinach
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #7250

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Nie dość , że trudno je przegrzać to jeszcze trudno się nagrzewają, długo po prostu. Trzeba konkretnie silnik zagrzać aby móc pałować Chyba od tych silników ugruntował się, że nie paluj zimnego oraz to, że silniki Suzuki są trochę hałaśliwe bardziej niż inne konstrukcje. Zaniedbany rozregulowany na rozrządzie olejak pracuje jak grzechotnik Prawdę mówiąc to i nowocześniejsze rzędowe silniku R4 od Suzuki kulturą pracy nie grzeszą. Nie jest to tak milo jak nawet w Hondach produkowany w Chinach
    Silnika Bandita nie ma po co pałować. Masz prawie jak w dieslu. Od dwóch tysięcy ciągnie jak głupi .
    W kwestii dbałości to nie wiem jak trzeba dbać żeby nie grzechotał ... Mnie się nie udało takiego spotkać .
    Rzędówki Hondy to jest inna bajka. Mam teraz w garażu szerszenia i ta 600 chodzi jak marzenie .
    Pozdrawiam
    Marcin

Strona 725 z 1513 PierwszyPierwszy ... 2256256757157237247257267277357758251225 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •