Close

Strona 2 z 29 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 286

Wątek: Mundial 2018

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dho'ine Zobacz posta
    Kolego akustyk, może nie lubisz po prostu piłki ?
    nie mam wiekszych oporow przeciwko kopaniu samodzielnie (choc i nie mam wiele okazji).
    nie potrafie natomiast zmusic sie do ogladania tego czegos. wole na akwarium z rybkami popatrzyc, rownie duzo akcji, mniej nurkowania i wymuszania gwizdkow... albo Tour de France - tez nic sie nie dzieje, ale przynajmniej kameruni fajne miejsca pokazuja


    Cytat Zamieszczone przez Dho'ine Zobacz posta
    Ktoś też może powiedzieć że bieganie ze statywem nad ranem to też fanaberia lub głupota.
    i zupelnie sie temu nie dziwie.


    Cytat Zamieszczone przez Dho'ine Zobacz posta
    Skoro przegrana Niemców i remis Brazylii wczoraj z drużynami bardzo dobrymi ale nie topowymi to nuda, to ja już nie wiem
    ale nie jest nuda, bo po 90 minutach wystapil zaskakujacy wynik? to na takiej zasadzie mozna by powiedziec, ze wygrany przez sprzataczke mecz szachowy z Kasparowem jest pasjonujacym widowiskiem...

  2. #12
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Pytanie tylko po co nas o tym chcesz informować w temacie "Mundial 2018" ?
    Ja już mam po uszy pieprzenia w necie gdzie się pełowcy nowocześni chwalą zasłanianiem logo TVP podczas meczów, gdzie się określa całą euforie u nas napompowaniem specjalnie przez pis, a kibice to pisowska hołota itd, teraz jeszcze twój problem bo nie lubisz piłki, serio ?!

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Pytanie tylko po co nas o tym chcesz informować w temacie "Mundial 2018" ?
    Ja już mam po uszy pieprzenia w necie gdzie się pełowcy nowocześni chwalą zasłanianiem logo TVP podczas meczów, gdzie się określa całą euforie u nas napompowaniem specjalnie przez pis, a kibice to pisowska hołota itd, teraz jeszcze twój problem bo nie lubisz piłki, serio ?!
    i ja jestem winny twoich problemow z polska telewizja?

    wez moze sobie jakis nerwosolek. albo stoperan. albo napisz w tresci watku, ze jest tylko dla pozytywnie nastawionych do szmacianki i "kto nie jest z nami ten jest przeciwko nam"...

  4. #14

    Domyślnie

    Czekam na Wimbledon 2018
    Ostatnio edytowane przez kon ; 18-06-2018 o 16:49 Powód: liteR
    Milosnik negatywow.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    nie potrafie natomiast zmusic sie do ogladania tego czegos. wole na akwarium z rybkami popatrzyc,
    Stary, po prostu oglądaj te rybki

    Ja piłkę lubię, na mecze chodzę, mundial oglądam z przyjemnością. Tym bardziej, że bawimy się ze znajomymi w obstawianie. Bez żadnych bukmacherów i kasy, po prostu rywalizacja. Każdy wytypował przed rozpoczęciem wyniki, za trafienie zwycięzcy jest 1 punkt, za trafienie dokładnego wyniku dodatkowe 3 punkty. Dodatkowo zwiększa to doznania podczas oglądania meczów, polecam każdemu.

  6. #16

    Domyślnie

    A ja mimo, ze pilka nozna sie srednio interesuje (ogladam dopiero finaly) to nie mam nic przeciwko temu watkowi. I niech sobie fani pilki noznej tutaj pisza co chca

    Ja nie wiem, jak mozna tu wejsc w ten watek i pisac ze to nudne i nie lubie, albo jakies tematy polityczne podlaczac przy okazji.
    Juz mamy taki jeden watek-ściek o wszystkim, to moze tam proponuje sie udzielic.

    P.S Moze bym tak wszedl na Forum hodowcow chomikow i im napisal "po co trzymacie te paskudne szczury, bo ja to wole papugi i kanarki"
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #17
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Z tego co słyszałem jeszcze nikt z Senegalem nie przegrał. Polska drużyna jest fantastyczna!!! Przegrała z Senegalem?????
    Masakra.

  8. #18

    Domyślnie

    Co ja mogę napisać. Był czas przywyknąć...

    2002 - 0:2 z Koreą Płd.
    2006 - 0:2 z Ekwadorem
    2018 - 1:2 z Senegalem

    To by było na tyle!!!
    Kanał YT ​? ??​

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez siemalysy Zobacz posta
    Co ja mogę napisać. Był czas przywyknąć...

    2002 - 0:2 z Koreą Płd.
    2006 - 0:2 z Ekwadorem
    2018 - 1:2 z Senegalem

    To by było na tyle!!!
    To były mecze otwarcia.
    Milosnik negatywow.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kon Zobacz posta
    To były mecze otwarcia.
    I dlatego celowo przegrali

Strona 2 z 29 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wesele 6.10.2018
    By Dima in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-03-2018, 12:15
  2. Wesele 08.12.2018
    By Julia12 in forum Ogłoszenia - praca dla fotografa
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-03-2018, 11:05
  3. ABC fotografii - 21.01.2018
    By Studio Huśtawka in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-12-2017, 23:43
  4. Mundial - Brazylia 2014
    By matomi in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 630
    Ostatni post / autor: 17-07-2014, 15:30
  5. [ Sport ] Campeonato Mundial de Jiu-Jitsu 2007
    By GoracyKubek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-09-2007, 23:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •