Close

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 69
  1. #51
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2016
    Miasto
    Białobiel
    Posty
    164

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    A jak sie maja zamienniki nevella? 260 zl troche boli :/
    Używam Newella w D750. Trzyma mniej więcej połowę tego, co oryginał. W sumie za te 50 zł jestem zadowolony, bo ładuje się normalnie, rozładowuje też, bez jakichś dziwnych akcji. Jako zapas super.

  2. #52

    Domyślnie

    Te wszystkie Newelle, Duracele itp to w zasadzie to samo poza logiem na obudowie i ceną, więc może ktoś kupował zamiennik bezpośrednio u Chińczyków?
    Ostatnio edytowane przez Mane ; 16-02-2018 o 15:43

  3. #53

    Domyślnie

    Zawsze nie do końca rozumiałem jak można wywalić 2500 do nawet 10000 zł na aparat i żałować 200-250 zł na baterię... Trochę tak jak z lanymi zimówkami do nowego auta

  4. #54
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mane Zobacz posta
    Te wszystkie Newelle, Duracele itp to w zasadzie to samo poza logiem na obudowie i ceną, więc może ktoś kupował zamiennik bezpośrednio u Chińczyków?
    Myślisz że do podróbek z logo nikon wybudowano specjalną fabrykę z lepszymi ogniwami ?
    Każda chińska bateryjka jest podobna, nawet zużyty oryginał na 3 trzyma lepiej niż nówka chińczyk.

  5. #55

    Domyślnie

    Ja z kolei mam dwie sztuki. Jedna kupiona w komplecie z D750 i kolejna dokupiona u innego sprzedawcy. Obydwie wyglądają jak ta... po prawej. Serio

  6. #56
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    A to ciekawe, zrób zdjęcie jak możesz.

  7. #57

    Domyślnie

    Dopiero zauważyłem, że tak naprawdę, to moje są inne, przynajmniej jeśli chodzi o opis Podobieństwo do tego po prawej dotyczy hologramu. Na opis wcześniej nie zwróciłem uwagi.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aku.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	281,4 KB
ID:	5038

  8. #58

    Domyślnie

    z mojego doswiadczenia: kupilem raz zamiennik, pozbylem sie go sprzedajac po nizszej cenie, z komentarzem, ze na polowe tego co oryginal wystarczy, spoko; kupilem ostatnio za 60 funow oryginal, trzyma lepiej (normalnie) i nie mam wyrzutow z wyrzuconej kasy, zarobil na siebie i mnie nie zawiodl a to wazne


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  9. #59

    Domyślnie

    Mam zamiennik newell i oryginał - oba wytrzymują tyle samo

  10. #60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Myślisz że do podróbek z logo nikon wybudowano specjalną fabrykę z lepszymi ogniwami ?
    Każda chińska bateryjka jest podobna, nawet zużyty oryginał na 3 trzyma lepiej niż nówka chińczyk.
    Zgadzam się w 100%, nic nie pisałem o podróbkach z logo Nikon, tylko o tym, że skoro to wszystko to samo (poza oryginałem) to po co płacić nawet 150zł za jakieś zamienniki skoro bezpośrednio z alliexpress można kupić za 10-15$, dlatego tez zapytałem, czy ktoś używał "takiego" zamiennika.

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. EN-EL15 (zamiennik)
    By joy_pl in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 333
    Ostatni post / autor: 15-11-2023, 18:32
  2. Hahnel HL-EL15 (EN-EL15) +D810?
    By Badol in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-02-2017, 17:03
  3. EN-EL15 problem
    By Lamas in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-05-2016, 02:26
  4. en-el15
    By superkomornik in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-07-2012, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •