Close

Strona 11 z 23 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 226
  1. #101
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    117

    Domyślnie

    Carlos ja mogę Cię zabrać. Wyruszam z Nowych Skalmierzyc

  2. #102

    Domyślnie Plener "modelkowy" I Ciechocinek 8-11.06.2017

    super @gustaw79, kamien z serca mi spadl, wielkie podziekowanie za oferte, skorzystam szczegoly omowimy listownie, @TOP67 dziekuje rowniez za propozycje, bedzie goraco na dzien przed


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 17-05-2017 o 07:34
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  3. #103

    Domyślnie

    Jeżeli to kogoś uszczęśliwi to mogę przenieść moje uczestnictwo z I pleneru na II . Na II plenerze przyłączę się do najbogatszej opcji . Mam wpłaconą zaliczkę za siebie + 1 osobo no foto

  4. #104
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Na ten moment to wygląda tak:
    krotki90 - wycofał się, dziś puściłem przelew ze zwrotem kasy
    nickt - Tomek wszedł za krotki90, jest wpłata.
    piotrkora - Piotr - Wrocław - zamiana z Artur100. Arturowi bardziej przypasowuje lipiec, a Piotr chciał jechać w czerwcu z grupą z Wrocławia - Tomek, Anita ...
    Tym samym zamiana została dokonana, listy obecności zaktualizowane.

    Cytat Zamieszczone przez full2g Zobacz posta
    Jeżeli to kogoś uszczęśliwi to mogę przenieść moje uczestnictwo z I pleneru na II . Na II plenerze przyłączę się do najbogatszej opcji . Mam wpłaconą zaliczkę za siebie + 1 osobo no foto
    Te "manewry", o których pisałem wyżej były zdecydowanie wcześniej zgłaszane i jak widać się dokonały.
    Jesteś w takim razie pierwszy w kolejce do zamiany, ale trzeba mieć chętnego w drugą stronę. Jak się pojawi - to spoko.
    Na razie jesteś w zestawie na czerwiec.

    Być może uczestnicy pleneru czerwcowego nie wiedzą o zmianie w opcji lipcowej - tzn tam będzie 20 osób (i grupy 4 fotografów na modelkę), a plener droższy o 96 zł.

    Coś ten rok jakiś dziwny. Nagle jest ludzi na 2 plenery, pytania sa o trzeci, jesienny. Wszyscy chcą mniejsze grupy (wiadomo - mimo wyższej ceny). Co to, 500+ działa czy co? gdybym wiedział to bym zatrudnił 2 fryzjerki.
    A tak to powiem, że będziemy mieli stylistę (zza wschodniej granicy), ona też się zajmie włosami, ale nie da rady sama zrobić na rano 5 fryzur, bo musi pierw zrobić makijaże swojej "połówce".
    Skoro się tak rozpisałem, to zdradzę modelkę aktową (inne potem podam, by było coś nowego w każdym poście )
    Natalia Tomczyk z Poznania (Przemek - weźmiesz sierotkę ze sobą? albo Wrocław po drodze ją zgarnie, o ile jest miejsce)
    https://www.facebook.com/Natalia-Tom...93847170739281
    http://nataliatomczyk.com
    tylko nie zawracajcie jej głowy masą zapytań o stroje itd. (ona nie ma ciuchów, będzie pozowała nago - typowy żart Jacka - weźmie bieliznę itd. itp. )
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 19-05-2017 o 16:01

  5. #105

    Domyślnie

    O super, dobrze wiedzieć że Piotrek jedzie. Czyli grupa mi się kompletuje czyli gustaw79 i Piotrek i kto jeszcze do nas no kto????

  6. #106
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    1 osoba nie pojedzie, mamy więc miejsce wolne.

  7. #107
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    117

    Domyślnie

    Zdziwiłbym się, gdyby sierotka nie zaznała wsparcia w Przemku
    Ostatnio edytowane przez gustaw79 ; 19-05-2017 o 23:36

  8. #108

    Domyślnie

    wiesz Jacku, ze w takich kwestiach zawsze możesz na mnie liczyć.
    @gustaw79 sam bym się zdziwił, ba wręcz brzydziłbym się sobą, gdybym odmówił pomocy organizatorowi tak trudnego logistycznie przedsięwzięcia

  9. #109

    Domyślnie

    Słuchajcie Koledzy.
    Jakby ktoś bardzo chciał udać się na czerwcowy plener i jest na liście rezerwowej to możliwe że ja będę musiał zrezygnować bo mam jakieś Dni Otwarte na Inwestycji w dniach 9-10.06.... Będę wiedział na 100% do końca tygodnia ale jakby co piszcie, zaliczkę już Jackowi zapłaciłem a nie chciałbym go zostawiać z problemem :/

  10. #110

    Domyślnie

    Ja chętnie się zamienię z lipca na czerwiec, muszę sprawę tylko potwierdzić z małżonką (będę wiedział wieczorem)
    Wojtek

Strona 11 z 23 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Plener Jacka Plener "modelkowy" II Ciechocinek 07.2017
    By Jacek_Z in forum Warsztaty i plenery
    Odpowiedzi: 100
    Ostatni post / autor: 12-09-2017, 18:45
  2. Plener modelkowy 4-7 września, Ciechocinek
    By Jacek_Z in forum Plenery i warsztaty rok 2014
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post / autor: 18-03-2017, 00:41

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •