Close

Strona 51 z 57 PierwszyPierwszy ... 414950515253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 567

Wątek: Fotoksiążka

  1. #501

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tmxd Zobacz posta
    Moje obecne dwa faworyty to:
    1. pixellfoto-express.de
    2. calumet.fotobook.de
    przy czym ten drugi to faworyt faworytow zwlaszcza w wersji z blyszczaca powloka uszlachetniajaca (hochglanzveredelt).
    Dzięki za info. Ten calumet wygląda nieźle - wyślę im testowo mini album do zrobienia
    Na poczatek są tylko dwie rzeczy które mi się nie podobają:
    1. www tylko po niemiecku - niestety nie znam zupełnie tego języka...
    2. ograniczenie ilości stron w albumie do max. 100...
    Fajny namiar i warto sprawdzić, dzięki. Jak dostanę ich produkt to się podzielę opinią.
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  2. #502

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sote Zobacz posta
    Ja mam dane pozytywne doświadczenia z najlepszefoto.pl (...) Album pokazowy zaczął mi się rozklejac (...)
    Szczerze mowiac nie napawa mnie optymizmem taka informacja...

  3. #503

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sote Zobacz posta
    Ja mam dane pozytywne doświadczenia z najlepszefoto.pl Nigdy nie było problemu. Album pokazowy zaczął mi się rozklejac, zgłosiłem im, kazali odesłać i zaproponowali zrobienie nowego.
    Piszesz że cyt.: "nigdy nie było problemu" a później że "album pokazowy zaczął się rozklejać"...
    Nie rozumiem.
    Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie nie jest to dobra informacja o jakości tej firmy.
    A to że zaproponowali zrobienie nowego to żadna łaska z ich strony skoro wyprodukowali bubel...
    Leica M9 + MP + Summilux 35/1.4 ASPH + Noctilux 50/0,95

  4. #504

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pioterkow Zobacz posta
    Piszesz że cyt.: "nigdy nie było problemu" a później że "album pokazowy zaczął się rozklejać"...
    Nie rozumiem.
    Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie nie jest to dobra informacja o jakości tej firmy.
    A to że zaproponowali zrobienie nowego to żadna łaska z ich strony skoro wyprodukowali bubel...
    Przy produkcj zdarzają się różne sytuacje... moim zdaniem przesadzasz. Popatrz na Nikona, niby każdą sztuke testuje a wyszło tysiące sypiących bubli np. D600...ba do dnia dzisiejszego produkuja d610 stoi pod znakiem zapytania .
    "Nikon"

  5. #505

    Domyślnie

    Nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać
    Testowałem kilka polskich firm robiących fotoksiążki na papierze fotograficznym, ale i tak wracałem do najlepszefoto.
    Opinia jest jak "d" każdy ma swoją. Dziwi mnie tylko, że nie naskoczyliście na blurba, któremu też zdarzają się wpadki.
    Wpadki zdarzają się wszędzie - ważne, żeby potrafili je naprawiać! Nie myli się tylko ten kto nic nie robi.

    Nie było dla mnie problemem to, że jeden z kilkunastu albumów miał feler, dokładniej chodziło o JEDNĄ rozkładówkę, która zaczęła się rozwarstwiać.
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  6. #506

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sote Zobacz posta
    Nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać
    Testowałem kilka polskich firm robiących fotoksiążki na papierze fotograficznym, ale i tak wracałem do najlepszefoto.
    Opinia jest jak "d" każdy ma swoją. Dziwi mnie tylko, że nie naskoczyliście na blurba, któremu też zdarzają się wpadki.
    Wpadki zdarzają się wszędzie - ważne, żeby potrafili je naprawiać! Nie myli się tylko ten kto nic nie robi.

    Nie było dla mnie problemem to, że jeden z kilkunastu albumów miał feler, dokładniej chodziło o JEDNĄ rozkładówkę, która zaczęła się rozwarstwiać.
    Niestety przy produktach ręcznie robionych zawsze może zdarzyć się jakaś wada, której nie da się wychwycić na etapie produkcji lub taka, która pojawia się po jakimś czasie. Zdajemy sobie sprawę, że ktoś może być niezadowolony z naszych produktów lub błędów, dlatego zawsze staramy się je naprawiać i podnosić jakość ich wykonania. Choć robimy mnóstwo fotoalbumów i innych fotoproduktów to zawsze traktujemy każde zlecenie jednostkowo i chcemy aby każdy otrzymał dobrze wykonany produkt. Polecam kontakt z opiekunem handlowym, który stara się pomóc w każdej sytuacji.

    Pozdrawiam,
    Monika

  7. #507

    Domyślnie

    Moniko, mi nie musisz tego tłumaczyć znam was i polecam
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  8. #508

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez josephebeloki
    [...] do dnia dzisiejszego produkuja d610 stoi pod znakiem zapytania
    Można wiedzieć dlaczego? Skąd masz takie wieści?

  9. #509

    Domyślnie

    Skorzystam na obecnosci na naszym forum Pani Moniki z najlepszefoto i zadam pytanie:
    na Waszym siostrzanym serwisie pixbook od dzisiaj jest w ofercie jako domyślny dla fotoksiążki papier błyszczący, matowy bedzie jako opcja do zaznaczenia przy składaniu zamówienia. Dlaczego kolejny raz w ciąg roku zmieniacie technikę wydruku stron? Jesli to zmiana na lepsze to ok, ale mam lekkie rozczarowanie ostatnią książką. Jakiś rok temu zrobiłem sobie testową fotoksiążkę, z której jakości byłem bardzo zadowolony. Bardzo mi przypadły do gustu zdjęcia z połyskiem. Miały taką fajną mięsistą fakturę wydruku i fajnie oddane szczegóły. Zbierałem się potem trochę czasu z zamówieniem już docelowej książki i parę tygodni temu otrzymałem album gdzie zdjecia były takie "płaskie" i matowe, bez tej błyszczącej faktury choć na tym samym papierze. Efekt nie był ten sam. Jakbym nie widział poprzedniej książki to pewnie bym był zadowolony, ale jednak było rozczarowanie. Teraz nagle okazuje się, że pojawia się nowy papier. Na pewno bedzie miał wpływ na wygląd zdjęć. Wychodzi na to, że w pixbook dla uzyskiwania zadowalających efektów trzeba drukować kolejne testowe fotoksiążki, bo nie widzę opcji zakupu próbek w ofercie. Nie fajnie.
    ---------
    "Należy pamiętać, że wybór ekspozycji jak również wykonanie fotografii są twórczością" - z instrukcji światłomierza Swierdłowsk 4

  10. #510

    Domyślnie

    Możecie polecić polską firmę, która wysyła takie książki poza EU? Na stronie najlepszefoto jest np. adnotacja że wysyłka tylko na terenie Polski.

Strona 51 z 57 PierwszyPierwszy ... 414950515253 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •