Close

Strona 15 z 151 PierwszyPierwszy ... 513141516172565115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 1510
  1. #141

    Domyślnie

    Zgadza się. Takie kroki należy wykonać na początku. Każdy z wadliwym egzemplarzem musi mieć czarno na białym odpowiedź z servisu. A potem zebrać ekipę i walka w sądzie. Nagłośnienie sprawy w internecie i innych mediach. Takie wielkie firmy dobrze wiedzą że zła opinie może się długo ciągnąć a to się równa z utratą klientów a przecież konkurencja nie śpi. Z gigantami należy rozmawiać stanowczo i twardo tylko wówczas potraktują cię jak przeciwnika równego sobie a nie jakiegoś tam pana x z jakiegoś tam farum.

  2. #142

    Domyślnie

    Ja dzisiaj oglądałem "moją" sztukę przez jakies 45minut. Świeciłem diodą z telefonu i później sprzedawca użyczył mi swój telefon do testów. Wady nie odnalazłem. Testowalem z t28-75, n24-70, n85 1.4..Po krótkiej zabawie aparatem jestem bardzo podjarany Af i głębokością uchwytu. prawdopodobnie jutro zakup

    Postawa Nikona taka jak się spodziewałem. Albo pozew zbiorowy albo TOP 67 coś wymyśli albo wlaśnie testowanie w sklepie i szukanie egzemplarza bez wady.
    D750 | D750 | N14-24 | N24-70 | N70-200 VRII | N85 1.4D | S35 1,4 | T90 2.8 | Sb900 | Sb910 | Atlas 600TTL| MGA-684

  3. #143

    Domyślnie

    Ja z chęcią zapłacę i podpisze sie pod pozwem. Szkoda bo lubie nikona ale nie lubie jak ktoś mnie przycina i robi ze mnie debila. Problem jest widoczny jak by nas-użytkowników szanowali odrazu by pomogli go rozwiązać.

  4. #144

    Domyślnie

    No i ja już nie mam 750
    Nie wiem czy dobrze zrobiłem go sprzedając, poczekam na rozwój sytuacji. Wkurw mam spory, bo matryca i af są naprawdę świetne.

  5. #145

    Domyślnie

    Najbardziej wkurzające jest mówienie przez Nikona o używaniu osłony i przymykaniu obiektywu w sytuacji gdy sprzęt jest również przeznaczony do filmowania, w którym flary są jednym z podstawowych elementów języka filmu i niestety taka niechciana flara z paskudnym cieniem jest nie do zaakceptowania - czyli sprzęt się do wielu ujęć po prostu nie nadaje.

  6. #146
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2013
    Miasto
    Brzegi-Bukowina
    Posty
    30

    Domyślnie

    myślałem, że problem odcięcia w mojej 750 nie występuje. Po założeniu stałki 50mm 1.8 D efekt odcięcia wywołany za pomocą latarki uzyskałem w bardzo łatwy sposób. Poprzednio prowadziłem testy na N24-70 na różnych ogniskowych i nie potrafiłem wywołać tego efektu na tym obiektywie. Co dziwne trzasłem całą sesje na tej 50-tce pod słońce i nie uraczyłem ani jednej złej fotki. Wychodzi na to, że obiektyw też ma tu znaczenie.

  7. #147
    Oszczędny w słowach Awatar sonicq
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    161

    Domyślnie

    Co do odpowiedzi Nikona.. Po założeniu osłony ps problem zniknie? Czy tylko zmieni się punkt w którym uzyskamy ten efekt? Jeśli tak, to proponuję ponownie odpisać "założyłem przesłonę i dalej d.." (oczywiście nie dosłownie).

  8. #148

    Domyślnie

    jeśli już piszecie do Nikon Polska, to wyraźcie dosadnie, że najbardziej rozchodzi się o ten cień (odcięcie) na zdj., a nie o flarę, bo to w prosty sposób "wytłumaczyć", czego dowodem jest odpowiedź od Nikona przytoczona parę postów wcześniej

  9. #149

    Domyślnie

    Pisałem o tym tu już i nadal tak uważam, dopóki nie będzie prykazu z góry, Nikon Polska nic z tym nie zrobi. Bo pewnie nawet nie może.

  10. #150

    Domyślnie

    Ja wysłałem im zdjęcie jako załącznik. Cień mam z 50mm, z innymi nie sprawdzałem. Niemniej żaden z moich d3s cienia z tą samą 50 tką nie ma Ale teraz myślę, że mail do NPS to za mało i chyba jutro pójdzie pismo polecone.

Strona 15 z 151 PierwszyPierwszy ... 513141516172565115 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •