Close

Strona 222 z 292 PierwszyPierwszy ... 122172212220221222223224232272 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 211 do 2 220 z 2916

Wątek: Co wybrać?

  1. #2211

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AnQa Zobacz posta
    Chcę kupić dodatkowy obiektyw. Ale zastanawiało mnie czy jak z czasem wymienię body, będzie pasował do nowego.
    Nikt Ci tego nie zagwarantuje.
    W tej chwili wszystkie lustrzanki Nikona mają takie samo mocowanie obiektywu i pasują wszystkie produkowane od lat 60-tych.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  2. #2212
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2014
    Miasto
    Gorzów Wielkopolski
    Posty
    9

    Domyślnie

    Dzięki za info.

  3. #2213

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez AnQa Zobacz posta
    [...] Przeczytałam jednak post o wymianie d70s na d3100 i 5100 i chyba na razie się wstrzymam. Wydawało mi się, że nowsze body jest lepsze, ale jak się okazuje mój staruszek nie jest taki zły.
    "Lepsze" | "gorsze" (pojęcia względne) w czym?
    Nikon

  4. #2214

    Domyślnie

    Dobry plecak? Ktoś go z Was używa? http://www.ibood.com/home-living-pl/...ow_fotografii/
    Case Logic SLRC226

  5. #2215

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Lukasz_85 Zobacz posta
    Dobry plecak? Ktoś go z Was używa? http://www.ibood.com/home-living-pl/...ow_fotografii/
    Case Logic SLRC226
    Zamówiłem ten plecak,dzięki za podlinkowanie strony, bo promocja super.Od dawna miałem go na oku!
    Zobaczymy jak będzie w rzeczywistości?
    [Nikon d7100]+[Sigma10-20/4-5,6]+[Sigma17-50/2,8]+[Sigma70-200/2,8 OS]+[sb700] +[różne klamoty]

  6. #2216

    Domyślnie

    Mam od dwóch lat, używam czasem, głównie na wyjazdy
    Bardzo pojemny, bezpieczny i niestety wielki

  7. #2217

    Domyślnie

    Witam chciałbym zacząć swoją przygodę z fotografią, ale nie wiem jaki pierwszy aparat kupić - do tej pory mialem coolpixa, ale że się popsuł to chciałbym go zastąpić czymś w miarę dobrym dla laika jak ja - i tu się rodzi pytanie, czy kupię coś w miarę okej za okolo 1000 zł? czy lepiej doinwestować i wziąć coś mocniejszego mimo że to dopiero start. Jak myślicie ?

  8. #2218

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bellic Zobacz posta
    Witam chciałbym zacząć swoją przygodę z fotografią, ale nie wiem jaki pierwszy aparat kupić - do tej pory mialem coolpixa, ale że się popsuł to chciałbym go zastąpić czymś w miarę dobrym dla laika jak ja - i tu się rodzi pytanie, czy kupię coś w miarę okej za okolo 1000 zł? czy lepiej doinwestować i wziąć coś mocniejszego mimo że to dopiero start. Jak myślicie ?
    Jeśli nie masz sprecyzowanych potrzeb proponuję pozostać przy tańszym sprzęcie. Szczególnie, że za chwile dojdą do tego dodatkowe potrzeby (torba, zapasowy akumulator, etc). Może warto przyjrzeć się rynkowi używanych lustrzanek dla amatorów.

    Prawda jest taka, że każdym aparatem da się zrobić dobre zdjęcie. Na początek, moim zdaniem, warto kupić sprzęt na miarę swoich możliwości finansowych i po prostu zacząć się uczyć, robić zdjęcia. Jak mawia Chase Jarvis, "najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie" - coś w tym jest

    Absolutnie nie mówię tego złośliwie, żeby było jasne Sam miałem D40, D90, Nexa 5N, 6 obiektywów, a teraz pozbyłem się tego sprzętu celuję w dobry kompakt, wszystko zależy od potrzeb

  9. #2219

    Domyślnie

    Bellic przeglądnij PW. Jesteś z Krakowa, masz niedaleko do Tarnowa - zapraszam przetestujesz D3200, które mam na sprzedaż.
    Samsung NX300 + Samsung 18-55 OIS + Samyang 8mm f3.5
    fejton.flog.pl - Przyjmę każdą radę i sugestię

  10. #2220

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bellic Zobacz posta
    Witam chciałbym zacząć swoją przygodę z fotografią, ale nie wiem jaki pierwszy aparat kupić - do tej pory mialem coolpixa, ale że się popsuł to chciałbym go zastąpić czymś w miarę dobrym dla laika jak ja - i tu się rodzi pytanie, czy kupię coś w miarę okej za okolo 1000 zł? czy lepiej doinwestować i wziąć coś mocniejszego mimo że to dopiero start. Jak myślicie ?
    Współczesne aparaty są na tak wysokim poziomie jakościowym, że każdy amator będzie zadowolony. Pytanie raczej o przyszłość. Ja zmieniałam kilka razy system, bo nagle zainteresowało mnie coś innego. Jak nie przeraża Cię wizja takiej "przygody", to bier co leci. Jak tak, to dokładnie rozpisz co Cię interesuje

Strona 222 z 292 PierwszyPierwszy ... 122172212220221222223224232272 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •