Close

Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 175
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez merkator Zobacz posta
    A czy ktoś wie na czym polegały zmiany poczynione przez nikona w D5300 i DF ?
    Sigma pewnie już wie...
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  2. #12
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    np. szkło 17-50 f/1.8 Nikona i Sigmy.
    Co to za szkło nikona?

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Co to za szkło nikona?
    I co to za szkło Sigmy? O 17-50mm f/2.8 OS HSM i 18-35mm f/1.8 HSM słyszałem, ale 17-50mm f/1.8 to chyba jakaś ich hybryda
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  4. #14

    Domyślnie

    Ech, prześmiewcy, nie macie pomysłów na nabijanie własnych liczników?
    Hmm... wszyscy, poza wami doskonale wiedzą, że chodzi o obiektywy ze światłem f/2.8 a nie f/1.8. Specjalnie dla was-prześmiewców podaję linki, wraz z cenami:

    Nikon AF-S 17-55 f/2.8 G DX IF-ED

    Sigma 17-50 f/2.8 EX DC OS HSM Nikon

    P.S. Teraz was ulżyło?
    Nikon

  5. #15
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Pewnie to niech każdy pisze co mu ślina na język przyniesie. Jeszcze jadem mnie tu szczują brrr

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Pewnie to niech każdy pisze co mu ślina na język przyniesie. Jeszcze jadem mnie tu szczują brrr
    Podałem ceny a to, że zamiast 2 wcisnęła mi się przy pisaniu 1 to problem na forum międzynarodowym trzeba poruszyć. Ech... szkoda słów.

    @manfred nigdy się nie pomyliłeś? A ty @MstrG?
    Ostatnio edytowane przez Andrzej1974 ; 27-12-2013 o 17:45
    Nikon

  7. #17

    Domyślnie

    Pomimo przywiązania do systemu takie postępowanie producenta jest w moich oczach (konsumenta nie akcjonariusza firmy) żałosną zagrywką.

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Pewnie to niech każdy pisze co mu ślina na język przyniesie.
    Tak to dla odmiany czepiajmy się każdej litery\cyfry. Każdy średnio inteligentny człowiek domyśliłby się o którym szkle pisał, tym bardziej że wymienił je w swoim wcześniejszym poście.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sin Zobacz posta
    Tak to dla odmiany czepiajmy się każdej litery\cyfry. Każdy średnio inteligentny człowiek domyśliłby się o którym szkle pisał, tym bardziej że wymienił je w swoim wcześniejszym poście.
    Tak sobie myślę, że jednak nie każdy bo jesteśmy i piszemy w wątku traktującym o korpusach amatorskich. Wystarczy przejrzeć kilka tematów w tym dziale lub innym, dotyczącym optyki by zrozumieć, że niektórzy mają problemy ze znacznie bardziej podstawowymi zagadnieniami i nie koniecznie mają w małym palcu wszystkie obiektywy znajdujące się obecnie na rynku. Oczywiście jeden z kolegów popełnił literówkę(cyfrówkę) a inni to podchwycili by sobie z tego pożartować. W takim wypadku wystarczy przyznać się do błędu, podziękować za szybką reakcję i po sprawie. Po co się oburzać. Niezależnie od intencji mieli oni rację, a wyprostowanie błędu jest z korzyścią dla wątku.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    Dlaczego tylko Sigma nie jest kompatybilna? Co np z Tamronem czy Tokiną?
    Tokina się nie liczy, a tamron=sony.

    Czyli następny aparat to będzie pentax albo jakiś kompakt.

  10. #20

    Domyślnie

    od paru dni jestem posiadaczem Sigmy 17-50 f2.8 i teraz już wiem dlaczego na pudelku widnieje taki napis: D5300 compatible
    D200 - Nikon 50mm f1.8d - Sigma 18-50 f2.8-4.5 - Tokina 50-135 f2.8 - Helios 44m4 - Nissin Di700
    moja evolucja d3100-d90-d7000- wszystko z Sigmą 17-50 f2.8

Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •