Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Miejska układanka

    Cześć, poddaję pod Waszą ocenę kolejne zdjęcie z Wrocławia. Pozdrawiam.




  2. #2

    Domyślnie

    Mi się podoba. Jest ciekawie, lekko dramatycznie. Być może trochę przycięłabym kadr z lewej strony albo dodała odrobinę z prawej, ale to kosmetyka. Domyślam się który to może być budynek we Wrocławiu i trzeba przyznać, że wybrałeś interesujący kadr.

  3. #3

    Domyślnie

    Fajne są te różne linie i akcenty kolorystyczne, podoba mi się.

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo dobrze podany oszczędny kolor, starannie wyszukane i pokazane kształty, kadr intrygujący, wymyka się standardowym symetriom tudzież innym złotym podziałom.

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję za komentarze.


    EDIT - niestety brak zdjęć, linki wygasły, są białe prostokąty. Usunąłem, bo te białe prostokąty się pokazują na pasku ze zdjęciami losowymi. Pracujemy nad rozwiązaniem by się tam takie miniatury nie pokazywały wcale.
    Jeśli macie te zdjęcia to proszę napisać do mnie, wspólnie je damy rade podmienić
    Autorów zdjęć zapraszam do umieszczania fotografii na naszym hostingu.
    Ostatnio edytowane przez spiritus ; 20-03-2021 o 16:38

  6. #6

    Domyślnie

    Dobre kadry. Drugi dla mnie lepszy, bo ciekawie pokazuje wieloplanowość z mocnym podziałem pośrodku zdjęcia.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  7. #7

    Domyślnie

    kapitalne, kolory sprowadzone do wspólnego mianownika, oszczędnie ale wyraziście. Pierwsze wersja lepsza, trochę bardziej abstrakcyjna a niebo w 2 nic nie wnosi. świetne zdjęcie.

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •