Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie Jak skonfigurować modem Huawei e3131 i Orange

    Witam serdecznie zakupiłem sobie karte z mobilnym internetem Orange. Posiadam jak w temacie huawei e3131. Łącze sie z netem poprzez program PLAY ONLINE. Poziom sygnału to 95 % EDGE Orange. Nie wiem jak poprawnie skonfigurować ten modem aby net jakoś w miarę poprawnie działał.

  2. #2

    Domyślnie

    może masz kiepski zasięg i niewiele to pomoże
    ja kupiłem ostatnio modem z możliwością podłączenia anteny zewnętrznej i jest super w miejscach gdzie było kiepsko

  3. #3

    Domyślnie

    Nie wiem co konkretnie chcesz w tym necie robić ale biorąc pod uwagę, jak mocno przeładowane są strony zdjęciami i innymi grafikami to po EDGE on będzie bardzo kiepsko działał i nic nie zmieni konfiguracja.

  4. #4

    Domyślnie

    Najpierw przetłumacz tytuł wątku na język polski, bo ni cholery nie wiadomo, co poeta miał na myśli.
    Krzysztof Paszkiewicz

  5. #5
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Miało być " Jak skonfigurować modem huawei e3131 i orange na kartę". Jak mogłem tak skaleczyć pięknie zapowiadający się wątek. W necie chcę tylko i wyłącznie odbierać pocztę oraz przejrzeć wiadomości na Onecie lub śledzić żółte forum. To prawda miejsce do odbioru nie jest najszczęśliwsze bo to Kuźnice. Nie mniej jest tam w tym programie kilka opcji i nie bardzo wiem czy mam jakiś wpływ na to aby ten net działał lepiej.

  6. #6

    Domyślnie

    Uproszczę - nie masz.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  7. #7

    Domyślnie

    Po pierwsze modem nie może mieć blokady simlock.
    Po drugie musisz zainstalować program Mobile Partner do obsługi modemów Huawei.
    Po trzecie wchodzisz w:Narzędzia, Opcje i konfigurujesz tak jak w załączniku.


  8. #8
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    1. Simlock ściągnięty.
    2. Czy ten program to jest taki sam jak ten który ja mam przynajmniej z wyglądu zdjęcia, które dałeś jest taki sam
    3. Skonfigurowałem

  9. #9

    Domyślnie

    Nic więcej z tym nie zrobisz.

    Dobra kierunkowa antena + wejście na nią w modemie i będziesz Pan zadowolony....
    D90 + MB D-80 + N 17-55 2.8 + N 35 1.8 + S 70-300 + SB-700 + chęci.......

  10. #10
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Ale która antena ma takie wejście kompatybilne z huawei?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •