Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67
  1. #1

    Domyślnie wreszcie test D200 na dpreview

    http://www.dpreview.com/reviews/nikond200/

    (szukalem ale nigdzie nie bylo - jesli juz bylo to prosze o skasowanie)
    pzdr
    Zbigniew Kruk - KrukBook

  2. #2

    Domyślnie

    Taaaa, wreszcie Choć rzadnej rewelacji nie przynosi. ********y aparat, jeśli tylko umieć się nim posłużyć. Tak jak mi się wydawało - lepsza niż w D2x tonalność. Wściekle mocny filtr AA daje wrażenie miękkości, ale to kwestia odpowiedniego wywołania RAW-ów - w zamian zaś dostajemy kompletnie rozwiązany problem mory i aliasingu, co mnie osobiście jako packshootera cieszy (rastry na pudełkach produktów i włókna materiałów ubrań + D70 = hardkor). I banding już jakby trochę mniej straszny....

  3. #3

    Domyślnie

    No i należy wspomnieć o porównaniu tych oslawionych szumów z 5D i D2X
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy
    No i należy wspomnieć o porównaniu tych oslawionych szumów z 5D i D2X
    Każdy, kto nie ma oczu w d..ie i widział 5-6 sampli z tych puszek dobrze wiedział jak jest. Nihil novi sub sole.

  5. #5

    Domyślnie

    Panowie z Foto -Kuriera widocznie widzieli inne sample, albo pomylili karty pamięci

    [ Dodano: Czw Lut 23, 2006 2:25 pm ]
    Prześledziłem test do końca. Z tego , co widzę, ostrość i szczegółowość też na korzyść Canona. Mało tego, 20d wypadł super nawet w porównaniu do Nikona. Swoją drogą słusznie, że do porównań dorzucono 20-tkę.

    No ale ogólnie fajna puszka
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy
    Panowie z Foto -Kuriera widocznie widzieli inne sample, albo pomylili karty pamięci
    Nadchodzi w życiu mężczyzny taki przykry moment, kiedy trzeba wziąć się za bary z brutalną rzeczywistością i zaniechać lektury pewnych zjawiskowych i niezrównanych wydawnictw.
    Otóż mam na myśli niezapomnianą serię "Poczytaj mi Mamo", oraz "FK"

  7. #7
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Cichy
    Prześledziłem test do końca. Z tego , co widzę, ostrość i szczegółowość też na korzyść Canona.
    Coz, porownanie RAWow juz takiej miazdzacej roznicy nie pokazuje

  8. #8

    Domyślnie Cichy a co Ty byś brał?

    Cichy a Ty jakbyś miał wybierać to co byś wziął - D200 czy nowego Canona 30D? Zresztą to jest pytanie do wszystkich - jako pierwsza cyfrowa lustrzanka co byście polecali z tych dwóch? Fotografowanie dzieci (portrety), krajobrazy i trochę makro.
    A zresztą co się będę chwalił...

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj
    D50
    albo D70(s), jesli chcesz troche wiecej wygody (czytaj: drugie kolko nastaw, bez ktorego robienie powaznie zdjec "szybkich" nie bangla)

    serio. lepiej zaczac od tanszego korpusu i kupic sobie kilka szkiel. niekoniecznie najbardziej wypasionych, ale warto miec zakres pokrywajacy rozne mozliwe potrzeby

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •