Close

Strona 14 z 49 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 486
  1. #131

    Domyślnie

    Zawsze z przyjemnością tu zaglądam i cieszę się jak pojawia się coś nowego
    42 super kolorki i fajny plan, 41 - wręcz czuje się jak wstaje dzień (mam nadzieję, że to nie zachód :P
    40 też przyjemne bardzo, ale ten badyl (?) po prawej mi przeszkadza.

    Ogólnie zazdroszczę
    Świetne foty.

  2. #132

    Domyślnie

    41 - oczywiście wschód, 40 - jego wystemplowanie to kwestia kilku kliknięć, ale jakoś mi się nie chciało

    Dzięki za słowo komentarza.

  3. #133

    Domyślnie

    42 robi ogromne wrażenie, choć dwa wcześniejsze również niczego sobie. Super!

  4. #134

    Domyślnie

    Może trwać, powinna trwać. Niekończąca się opowieść...
    NIKON

  5. #135

    Domyślnie

    42 miodzio, ta mgiełka, ta soczysta zieleń, to słońce, te chmurki bursztynowe
    ehhh
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  6. #136

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez FHR ; 08-02-2017 o 15:39 Powód: zmiana numeracji

  7. #137

  8. #138

    Domyślnie

    Obejrzalem wszystkie zdjecia. Wszystkie z klimatem , technicznie bez zarzutu, bardzo ladne. Moimi ulubionymi (niestety nie ma opcji "add to favorites") bylyby prawie wszystkie w tonacji sepia i nr 10 gdyby troche mniej ciemnego "dolu" bylo. Nie podobaja mi sie zdjecia ze zwierzetami- moim zdaniem wyraznie od (bardzo dobrych) landschaftow odstaja. Congrats! Gdyby zechcial kolega slow kilka o locations napisac.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  9. #139

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sufenta Zobacz posta
    Obejrzalem wszystkie zdjecia. Wszystkie z klimatem , technicznie bez zarzutu, bardzo ladne. Moimi ulubionymi (niestety nie ma opcji "add to favorites") bylyby prawie wszystkie w tonacji sepia i nr 10 gdyby troche mniej ciemnego "dolu" bylo. Nie podobaja mi sie zdjecia ze zwierzetami- moim zdaniem wyraznie od (bardzo dobrych) landschaftow odstaja. Congrats! Gdyby zechcial kolega slow kilka o locations napisac.
    Na 10 chciałem mieć słońce w miarę w mocnym punkcie. Poza tym wycieniowany, ciemny dół, z pajęczynami, jest ciekawszy niż puste niebo, więc kompozycja moim zdaniem jest optymalna. Co do zwierząt - nie ma Kampinoskiego Parku Narodowego bez łosi, a ze zwierzętami współpracuje mi się troszkę trudniej niż z krajobrazem, więc zdjęcia mogą być trochę mniej klimatyczne. Mimo to, nie chciałem z nich rezygnować.

    O "locations" najlepiej opowie dobra mapa KPN za kilka, kilkanaście złotych. Gdzie łąki, gdzie bagienka itd. Dzięki za komentarze.

  10. #140

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez FHR ; 08-02-2017 o 15:39 Powód: poprawienie numeracji

Strona 14 z 49 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •