Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1

    Domyślnie Szkolenie/warsztaty z retuszu zdjęć ludzi: beauty, glamour, fashion, portret, akt itd

    Organizuję szkolenia z retuszu. Wielu Nikoniarzy wzięło już w nich udział, o czym można się przekonać czytając posty w tym temacie.

    Szkolenia organizowane są co jakiś czas, w różnych miastach. Poniższa grafika zawiera aktualne informacje:



    Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj.

    Ostatnio edytowane przez FHR ; 30-05-2014 o 13:43

  2. #2

    Domyślnie

    Serdecznie polecam. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, żadnych półśrodków albo wymijających odpowiedzi. Indywidualne podejście do każdego uczestnika, dostosowanie poziomu pod danego człowieka. W kilka godzin nauczyłem się więcej niż przez 2 lata w szkole fotograficznej. Bardzo dużo cennych informacji których nie znajdziecie w polskich tutorialach. Filmiki w wysokiej rozdzielczości które otrzymasz do domu aby nic Ci nie umknęło. Co więcej kontakt po szkoleniowy na najwyższym poziomie. Żałuje, że tak późno się zdecydowałem. Bardzo promocyjna cena jak za wkład pracy i dzielenie się swoją wiedzą którą zdobywał latami szkoleniowiec. Polecam!
    Ostatnio edytowane przez jazdownica ; 16-08-2012 o 10:48

  3. #3

    Domyślnie

    Podziękował :-). Muszę podlinkować pozostałym uczestnikom ten temat, może któryś ma konto na nikoniarzach. A poniżej cytat osoby z forum Canona:
    Cytat Zamieszczone przez radiographer
    Jak wiemy widza kosztuje, ale nigdy wydane pieniadze na na wiedze ktora przynosi korzysci nie sa zmarnowane. Mialem pzyjemnosc miec z Tomkiem warsztaty. Poniewaz nie mieszkam w Polsce zrobilismy to via skype. I nie ukrywam, ze naszuczylem sie wiele. Czesc rzeczy widzialem czy wiedzialem wczesniej, ale co innego jest widziec a co innego jest uczyc sie w trakcie. Solidnie podana wiedza. Same konkrety, zadnego lania wody. Bez problemu uzyskalem odpowiedz na kazde zadanie pytanie.
    Co do jakosci polaczenia i obrazu super. Dzwiek czysty bez przerywan, podobnie z obrazem. Jezeli ktos chce sie nauczyc retuszu, takiego z prawdziwego zdarzenia. Polecam, nie bedzie zalowal.

  4. #4

    Domyślnie

    To i ja polecam warsztaty z Tomkiem.
    Byłem u niego w domu. Świetnie przekazana wiedza, wszystko czego nie wiedziałem szybko i sprawnie zostało mi przekazane Oczywiście również powarsztatowe pomoce w postaci plików graficznych, opisowych jak i filmików bardzo przydatne. Mogę się założyć, że również na każde pytanie dostanę szczerą i szybką odpowiedź.
    Podziękował

  5. #5

    Thumbs up

    Również polecam. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, wszytko zgodnie z opisem, fajne podejście do różnych spraw, nabrałem większego doświadczenia w retuszu portretów. Ogólnie jestem bardzo zadowolony materiały do nauki wartościowe. POLECAM !!!!!!!!!!!

  6. #6

    Domyślnie

    Witam,

    ja również bardzo polecam warsztaty u Tomka. Dowiedziałem się wielu nowych rzeczy, a te które już wiedziałem zostały mi przedstawione zupełnie z innej strony. Jak już wspomnieli przedmówcy, profesjonalizm w czystej postaci, a otrzymane materiały - świetne.

    Pozdrawiam, QuadMan.
    Jakieś puszki i słoiki, a fotki takie sobie....

  7. #7

    Domyślnie

    Ruszyłem ze swoją nową stroną. Nareszcie, tzn 3 tyg. temu :). Co prawda nie skupia się na retuszu tylko na świetle, ale nikoniarzy myślę że zainteresuje. Opisy sesji zdjęciowych, setupy oświetlenia itd: http://tomaszpluszczyk.pl

    Ostatnio edytowane przez skinny500 ; 12-11-2012 o 23:18

  8. #8

    Domyślnie

    Pierwszy post został dzisiaj zaktualizowany o wszelkie potrzebne info, m.in:
    Cytat Zamieszczone przez skinny500 Zobacz posta
    • Moje portfolio możesz zobaczyć pod tym linkiem.
    • Możesz też zobaczyć jak powstają moje zdjęcia na mojej nowej stronie o błyskaniu.
    • Jak masz jakiekolwiek pytania odnośnie warsztatów, prawdopodobnie w tym FAQ znajdziesz na nie odpowiedzi.
    • Jeśli jednak wciąż masz jakieś wątpliwości, lub chcesz się zgłosić na szkolenie, to pisz na mail@tomaszpluszczyk.pl. Odpisuję wtedy znacznie szybciej niż na prywatne wiadomości.

    No i przy okazji z drugiego forum gdzie widnieje ten temat:
    Cytat Zamieszczone przez patigol Zobacz posta
    Mogę śmiało wystawić referencje Tomkowi. Byłem u niego w TG. Bardzo sympatyczna atmosfera, profesjonalne podejście do kursanta, same konkrety poparte przykładami, Tomek po ukończonym kursie przekazuje niezbędne pomoce aby wiedza i techniki nie ulotniły się z czasem. Zawsze gotowy, żeby odpowiedzieć na pytania, nie zbywa, jest cierpliwy. O co zapytam zawsze udziela szybkiej i konkretnej odpowiedzi. Każda złotówka wydana u Tomka jest warta tego co otrzymujesz w zamian. POLECAM!

  9. #9

    Domyślnie

    Mi tam pasuje jak wybierają tę opcję, przynajmniej wątek żyje . No ale fakt, ja używam subskrypcji do takich celów.

    To przy okazji, jak ktoś chce poczytać o uzyskiwaniu odpowiedniego odcienia skóry, to tutaj piszę co i jak: http://tomaszpluszczyk.pl/kolory-na-...-odcien-skory/



    Nie poruszałem tam kwestii lokalnego poprawiania koloru, używania Vivezy itd, ale to co przysparza ludziom najwięcej problemów jest tam streszczone. No i jeszcze dzisiejszy temat o Macach w fotografii, bo o to pytał chyba każdy kto u mnie był http://tomaszpluszczyk.pl/mac-vs-pc-...fii-i-retuszu/. Wpis dla osób, które do tej pory siedziały na Windowsie, ale zastanawiają się, czy jest sens przesiadki (m.in. pod kątem siedzenia nad zdjęciami, ale nie tylko).
    Ostatnio edytowane przez skinny500 ; 15-01-2013 o 21:56

  10. #10

    Domyślnie

    Parę dni temu miałem przyjemność skorzystania z pomocy" kursu" z obróbki przez skype prowadzonego przez Tomka skinny500, kurs trwał ponad 5 godz, moja dotychczasowa wiedza samouka poszła do kosza a Tomek pokazał mi krok po kroku Profesjonalne obrabianie zdjęć, kiedyś kombinowałem jak koń pod gore, 50 masek nie umiejętność wykorzystania narzędzi w PS itd. a teraz przekazał mi wiedzę przez Online nie tylko o obróbce ale także jak ustawić aparat, korzystanie z histogramu, jak skonfigurować PS i zapisać zdjęcie gdzie do tej pory myślałem ze to takie proste plus dostałem Filmiki do powtórki i ćwiczeń, poradził mi także z ustawieniem lamp w moim domowym studio, moje parasolki odbijające jako kontry idą w ..... albo jeszcze głębiej. z reszta co tu dużo gadać popatrzcie na jego zdjęcia.

    Polecam kurs ze skinny500
    Pozdrawiam Tomku

    PS kupiłem Tablet który mi polecałeś, dałem 195€ w Media wiec jeszcze taniej
    Ostatnio edytowane przez .:Gerard:. ; 28-01-2013 o 02:39

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •