Close

Zobacz kanał RSS

TOP67

Naprawy Nikon

Oceń wpis
Od dłuższego czasu naprawiam obiektywy i aparaty Nikona członkom forum. Ponieważ jest coraz więcej zapytań, przedstawiam ogólne zasady.


  1. Prowadzę DG i mam naprawy w zakresie działalności. Nie prowadzę jednak serwisu dla każdego z ulicy. Jest to działalność uboczna, bo na co dzień pracuję na etacie. Z założenia, to co zarobię ma wystarczyć na moje hobby, czyli fotografię i podróże.
  2. Nie naprawiam wszystkiego. Przede wszystkim obiektywy, zwłaszcza AF-S. Do tego niektóre lustrzanki cyfrowe. Mam ograniczony dostęp do części zamiennych, zwłaszcza elektroniki. Skupiam się na naprawach mechanicznych. Za to tu potrafię dokonać rzeczy nieosiągalne dla serwisu firmowego.
  3. Nie kalibruję AF w obiektywach i body.
  4. Dużo podróżuję na krótkie okresy (3-5 dni), dlatego warto zapytać o termin naprawy. Zwykle nie przekracza on tygodnia.


mój adres to:

TOP67 Tomasz Piotrowski
ul. Idzikowskiego 4/4
54-129 Wrocław
tel. 601 444 693
serwis@top67.pl

Paczkomat WRO24A

Proszę o włożenie do środka adresu zwrotnego i opisu usterki. Odczytanie adresu z czwartej kopii pocztowego druku jest często niewykonalne.

Updated 28-09-2021 at 21:52 by TOP67

Tagi: naprawa, serwis
Kategorie
Bez kategorii

Komentarzy

  1. Awatar Mario.Osh
    Dzień dobry, czy zajmuje się Pan w dalszym ciągu naprawą obiektywów? Mam 24-70 z zatartym pierścieniem zooma. 😔
    Pozdrawiam Mariusz