Close

Zobacz kanał RSS

Sendilkelm

Walczycie o swoje, a cudzego nie doceniacie.

Oceń wpis
Tym razem będzie krótko, zwięźle i nie do końca na temat fotografii.

Tysiące wątków, tysiące postów o tym jak amatorzy, fotoziutki, pstrykacze i inni tacy niedobrzy psują rynek. O tym, że wszyscy chcą tanio ślub, a tak się przecież nie da. Nie będę się rozpisywał o co chodzi, bo przecież każdy dobrze wie, że tanio zdjęcia na ślubie to znaczy do 10000 do wyboru, zero postprocesingu, przy okazji film lustrzanką i takie tam.

A teraz, dlaczego o tym piszę?

Fotografia to moje hobby, a mój zawód to programista. W Cafe, aż się roi od wątków o pozycjonowaniu stron tanio i dobrze. Walczycie o swoje ceny, a wszystkie inne usługi bralibyście jak najlepiej i jak najtaniej. Nie gryzą Was czasami sumienie? Mnie to powoli zaczyna irytować tutaj. Od jakiegoś czasu, chociaż jako takie doświadczenie mam, przestaje zaglądać w wątki związane z informatyką i internetem, bo aż mi się nie chce nikomu pomagać jak tak podchodzicie do sprawy.
Ahh, już nie chce się nawet o tym dalej pisać.

Jeśli chcecie tanio i źle to bierzcie studentów którzy chcą dorobić, a wydaje im się, że wszystko wiedzą i to co chcecie jest proste do zrobienia i to w 5 minut. I nie płaczcie później, że zdjęcia na stronie się nagle przestały wyświetlać ;p
Kategorie
Bez kategorii

Komentarzy

  1. Awatar anghan
    Post bardzo stary, ale trafiłem na niego przez przypadek w tej chwili. Nadal aktualny i prawdziwy. Sytuacja się jednak chyba nie zmieniła :/