Close

Zobacz kanał RSS

Zbigniew

Giuseppe C.

Oceń wpis
Mam nowego idola. Circhetta, Giuseppe Circhetta. Włoch.

Znaleziony zupełnie przypadkiem w Internecie. Urodzony w 1979 - tak jak ja. Inżynier - tak jak ja. Robi zdjęcia - ja także. Ale jakie zdjęcia robi ! Zanim napiszę, że ja też takie robię, minie dużo czasu. Ale jest wzór, coś do czego chcę dążyć.

Jego zdjęcia tutaj, ma też blog. Świetne zdjęcia, ale też fajny blog - są bekstejdże, różne ciekawe rzeczy. A jak ktoś zna już włoski, to już zupełnie dobrze, choć i bez tego można wiele się dowiedzieć.

Na chwilę obecną mam podobny sprzęt jak on używał do zalinkowanych zdjęć - D200 i 50/1.4. Dokupię sobie 85/1.4 i wtedy mogę stanąć w szranki. Wtedy też wyjdzie mój brak umiejętności i okaże się, że posiadanie dobrych narzędzi nie czyni cię dobrym rzemieślnikiem. Ale warto od czegoś zacząć naukę i potrafić przyznać, że się jeszcze wiele nie umie. Potem może być już tylko lepiej !
Kategorie
Bez kategorii

Komentarzy

  1. Awatar Foksik
    Dobry jest. Dodałem sobie ten link do zakładek.
  2. Awatar Shane
    Jest swietny. Znalazłem tego gościa jakieś pół roku temu i od tamtego czasu, chociaż szukałem, nie znalazłem nic równie dobrego w tej stylistyce. Świetne modelki, ciekawe scenerie, kadry i przede wszystkim zdjęcia sa 'jasne' i czyste.
  3. Awatar maki
    Nom...niezłe...