Close

Zobacz kanał RSS

K.Piechowicz

  1. strona

    Uruchomiłem swoją stronę - choć nie jest żadnym bóstwem - to wrzuciłem na nią kilka ciekawych zdjęć i kilka nieciekawych do profesjonalizmu mi daleko... ale w życiu trzeba coś robić

    adres to
    http://is-still-here.net/?album
    Kategorie
    Bez kategorii
  2. co za cyrk

    giełda to giełda - pierwszą cenę ustala sprzedawca, a cenę przecież można bić - to ludzkie zachowanie, ale nie każdemu odpowiada targowanie

    no ale trzeba iść na kompromis - skoro trafi się proweder który szczuje drużyną moderatorów, którzy (wiedzą że to nic złego i typowy odruch)

    ---

    normalnie jak w zakładach pracy - kapusie żyją lepiej od ludzi, którzy chcą coś osiągnąć oby tak dalej

    może jeszcze smyczka ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  3. gdzie moja głowa :)

    no tak, skleroza ostatniej sesji okazała się dość wybitna zapomniałem hasła do forum, przerażony nie mogłem doczekać się przypomnienia - które przychodziło po kilku dniach

    czyżby przeciążony serwer?

    w sumie mało ważne, ważne jest to że wróciłem do forum

    ostatnio robiłem kilka zbliżeń makro obiektywem sigma, spodziewałem się lepszych efektów - ale to była praca ręczna bez statywu ze względu na trudne miejsce - krzaki i ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  4. Wrócił półprodukt :)

    Jeszcze niedawno zakupiłem baterię do gripa firmy DELTA ze sklepu FOTO-TIP - oficjalnego dystrybutora. A po tygodniu ją reklamowałem. Powodem było - brak pojemności baterii. Szybko traciła swoją moc, a ładowała się zaledwie do 41%. W związku z czym odesłałem ją do foto-tip.

    W między czasie próbowałem od nich wycisnąć co się dzieje z moją reklamacją. Pomyśleć że mają taki mętlik, że w odpowiedzi odpowiedzieli czy na pewno do nich wysłałem? Uśmiałem ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  5. W odpowiedzi na komentarz...

    W odpowiedzi na komentarz "pebees"

    O dupie Maryni chyba.... no i czemu 'żegnaj' (bye) w pierwszym wpisie?
    Gdyby blog był ideałem byłby nudny... dla mnie to po prostu start - ty oczekujesz czegoś więcej. Pisząc bye nie miałem na myśli żegnaj. Wtedy przychodziło mi na myśl "cześć, na razie". Postaram się dla Ciebie pisać poprawną polszczyzną - może nie do końca z odpowiednią gramatyką
    Kategorie
    Bez kategorii
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni