Close

Zobacz kanał RSS

Bez kategorii

Wpisy bez kategorii

  1. Wszystko, co dobre, jest: nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie. Taka prawda

    Kariera artysty podobna jest karierze kurtyzany, najpierw dla własnej przyjemności, później dla przyjemności innych, a w końcu dla pieniędzy. / Marcel Achard (1899 - 1974)
    Kategorie
    Bez kategorii
  2. nieświadomość istnienienia na wnetrzu dłoni moich

    ostatnie letnie gwałtowne burze zaglądają do moich okien o 4 nad ranem, budząc mnie i stawiając w pion.

    otwieram oczy szeroko, spoglądam na siebie chmury na niebie.. takie szare i przerażająco smutne..

    chyba bezsensownie ktoś osadził mnie w tym miejscu i w tym czasie.. przecież wszystko toczyłoby się tutaj tak samo beze mnie, przecież wszyscy robili by to samo.
    częścią czego jestem? zostawiam za sobą tylko wiatr... spadające papierki, ślady ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  3. spadam całe lato i bym się roztrzaskała

    przyszedł czas by żyć.. nie czekać. nie odkładać na potem. nie budować na piasku. nie myśleć tylko łapać chwile. policzyłam swoje małe kroczki na drabince samorozwoju. nie chcę się cofać. do przodu. tylko tam chcę.

    nie mogę się bać tylko dlatego że mam wyobrażenie odnalezienia poszukiwanego.. najwyraźniej się pomyliłam, bo nie cierpiałabym tak jak teraz..

    nie boję się już uczuć. a nade wszystko to w ogóle nie muszę się bać. bo nie oszukuję. ...
    Kategorie
    Bez kategorii
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234