Close

Zobacz kanał RSS

Wszystkie wpisy na blogu

  1. POłowiczne rozwiązanie obiektywnego dylematu.

    Mam dylemat.
    Chcę kupić N70-300 i S10-20. Z kasą jest jak zwykle i żadnych widocznych oznak na poprawę... Rozwiązanie połowiczne to wybrać jeden. Ale który?!

    PS
    W połowie kadencji, zero konkurencji!
    Słupki zaś wzrastają, cuda ogłaszają.
    Tusku roześmiany: Naród skołatany
    Za szablę nie chwyta - jest pełen zachwyta.
    Zdrajca obroniony, złodziej upocony.
    Już Nas rozdziobują i kruki i wrony...
    (Żeromski & SlaWasII)

    Updated 01-01-2010 at 10:43 by SlaWasII

    Kategorie
    Bez kategorii
  2. Mój N35/1.8 też piszczy!

    Nigdy nie słyszałem by mój 35/1.8 choć trochę zapiszczał, no... może trochę szurał. Do dzisiaj. Właśnie wyjąłem aparat po kilkudniowej przerwie w robieniu zdjęć i, o zgrozo, usłyszałem to sławetne piszczenie. Cóż, myślę sobie - innym piszczy to i mnie będzie. Ale że nie chciałem dać za wygraną, wycelowałem obiektyw w ścianę i kilkanaście razy przeleciałem po całym zakresie ostrzenia naciskając lekko spust. I... przestało!
    Ergo: trza robić zdjęcia, to nie będzie piszczało!

    Updated 01-01-2010 at 10:04 by SlaWasII

    Kategorie
    Bez kategorii
  3. Nowa puszka nowy rozdział

    Po dwóch latach korzystania z D80, po poznaniu tajników fotografii, technicznych możliwości owej puszki, po niezliczonych kilometrach przebytych w poszukiwaniu kadrów, po chwilach wesołych i mniej, bo i takie bywały przyszedł czas na zmianę sprzętu na coś innego. W poszukiwaniu nowych horyzontów decyzja padła na D700. Taką puszkę od dnia wczorajszego posiadam i będę ją poznawał i się dalej na niej rozwijał (mam nadzieję ). Niestety co idzie po przejściu z DX na FX trzeba ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  4. "Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie!"

    Na pohybel zdrajcom!
    Nie czującym zniewolenia gratuluję samopoczucia.
    Idę robić zdjęcia.

    Updated 11-11-2009 at 09:25 by SlaWasII

    Kategorie
    Bez kategorii
  5. Cuda panie...

    Teraz nadchodzą cudowne czasy, dobre już były.
    Właśnie mojej żonie przyszła oferta z banku, że albo odsetki w kredycie odnawialnym wzrastają o 100% albo z niego rezygnuje. Cóż... to i tak pikuś wobec niemal 800 miliardów zeta polskiego zadłużenia, które właśnie zaczęło rosnąć.
    POzostało jeszcze 2 lata nadziei na cud... że mnie będzie stać na deCzysta...

    Updated 04-11-2009 at 03:36 by SlaWasII

    Kategorie
    Bez kategorii
Strona 50 z 75 PierwszyPierwszy ... 40484950515260 ... OstatniOstatni