Close

Zobacz kanał RSS

Wszystkie wpisy na blogu

  1. Tamron vs zdrowie psychiczne :) - wyjaśnienie

    Oczywiście po wcześniejszym przeczytaniu wszystkich postów na temat wad i zalet tego szkła przychodzi czas na zakup.Przychodzi paczucha i zaczyna się:
    test nr 1. - ostry jak cholera już od 2,8
    test nr 2. - hm.. chyba jednak nie jest taki ostry jak mi się początkowo wydawało
    test nr 3. - nie no jest totalnie nieostry,zdjęcia pokazywane przez innych udowadniają,że ich zdjęcia są ostrzejsze niż te z mojego tamiego
    test nr 4,5 i 6 - tak właściwie po oglądaniu ...

    Updated 09-09-2008 at 15:04 by Valdek_Tychy

    Kategorie
    Bez kategorii
  2. "Chrzest bojowy"



    Gdy parę lat temu gdy nabyłem pierwszy aparat cyfrowy moje beztroskie fotografowanie zaprzątała jedna myśl.
    Woda.
    "Wszystko, tylko żeby nie padało." Wystarczały pierwsze krople uderzające o ziemię by aparat lądował pod kurtką, by broń boże nie poznał co to wilgoć. Wiadomo. Elektronika. Wystarczy jedna kropla by półroczne oszczędzanie porwał Boruta.

    Przypomniałem ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  3. "Co miały na celu te zdjęcia?"

    "Co miały na celu te zdjęcia?"

    Witam

    Wydarzenie dnia - zaćmienie częściowe Słońca. Choć wczoraj jeszcze zarzekałem się, że mnie to nie interesuje, początek zdarzenia przywitałem czekając z rozstawionym sprzętem.
    Kilka testowych zdjęć by sprawdzić ustawienia - w końcu ile razy fotografuję tarczę słoneczną?
    Czas płynie, zdjęć przybywa. Koniec. Mam swoje pierwsze zdjęcia zaćmienia. Teraz szybka ścieżka - komputer, kadrowanie, ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  4. Ja też?

    Czyżbym ja też miał możliwość pisania bloga? Zastanawiałem się co bym napisał gdybym miał na forum swojego bloga i w sumie nie wymyśliłem nic. Nawet nie miałem okazji poczytać blogów moderatorów czy adminów, którzy jako pierwsi mieli swoje blogi na nikon.org.pl :P. Może przyjdzie mi coś do głowy i będę zostawiał tu jakieś wpisy, a może nie będę zostawiał nic bo pęd życia, brak czasu i 100tysięcy pomysłów na minutę nie pozwolą nic pisać :P. Czas pokaże. A żeby ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  5. Manewry pocztowe

    Sprzedałam. Zapakowałam. Starałam się przy tym maksymalnie. Jadę na pocztę. Droga okrężna. Tuż przed przystankiem pośrednim... (foto lab rozwalam oponę - my happy hour. Dookoła tłumy chętnych do pomocy - wszyscy jednak jacyś niekompletni - albo ręka boli, albo krzyże, albo trudności ...pozostałe.
    Wymiana koła...jest ponad siły. Gdzie Ci mężczyźni???!!!
    Dwóch miłych gości dogadując wesoło postanawia pomóc. Krzątanina wokół auta....wesolutko. Do czasu jak z supermarketu ...

    Updated 31-07-2008 at 22:32 by jm

    Kategorie
    Bez kategorii
Strona 67 z 75 PierwszyPierwszy ... 17576566676869 ... OstatniOstatni