Close

Zobacz kanał RSS

Wszystkie wpisy na blogu

  1. Co liczy się w fotografii ;)

    Czytałem ostatnio wywiad z Marcinem Kydryńskim. Moją uwagę przykuł fragment dotykający zagadnień fotograficznych. Bohater wywiadu zdradził prawdę objawioną jaką przekazał mu skądinąd znany fotograf – Tomasz Tomaszewski. Otóż zdaniem tego ostatniego: „w fotografii liczy się właściwie wyłącznie to, co fotograf widzi, co rozumie i jak postrzega świat, nie zaś to, jakim ten świat jest, bo to już wiemy od bardzo dawna”. Od tego momentu Kydryński – jak stwierdził – poczuł się fotografem.
    Piękne ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  2. Pierwszy tysiąc...

    ... i nie mówię tu o wypłacie, czy pieniądzach uzyskanych z innego źródła. Mówię o pierwszym tysiącu postów na forum. Udało się przebić tą granicę, którą wielu z Was ma już nawet 10x za sobą . Jest okazja przedstawić swoją krótką historię na forum. Jestem "zarejestrowany" i czynnie działający na forum.org.pl od kwietnia 2007, ale już rok wcześniej w 2006 zacząłem odwiedzać forum i poszukiwać w nim informacji z jakimi miałem problem. Dlaczego to forum ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  3. Mój pierwsz wpis

    Witam Wszystkich , na imię mam Bogdan 38 lat mieszkam w Krakowie fotografią interesuję się od dawna ale od niedawna tak bardziej od strony technicznej
    Bardzo chętnie poznam osoby z Krakowa i okolic które będą mnie mogły podszkolić
    Chętny jestem na wszelkiego rodzaju wspólne wypady w plener itp...
    Kategorie
    Bez kategorii
  4. Kalendarz NKP 2009

    Numer konta dla grupy Gryfa do wpłat za kalendarz NKP na rok 2009:

    Zapisy zakończone.

    Updated 23-11-2008 at 10:40 by Sl@wcio

    Kategorie
    Bez kategorii
  5. o!

    Dopiero dzisiaj odkryłem tą opcję - łał
    Doświadczenie +1.
    Kategorie
    Bez kategorii