Close

Zobacz kanał RSS

Wszystkie wpisy na blogu

  1. Radom 2009

    Jeszcze kilka innych...





    Kategorie
    Bez kategorii
  2. uf blog 23:26

    zdecydowanie zapozna pora na pisanie bloga.nie polecam Ostatnio naszły mnie rozterki co tam słychać u naszych kolegów z systemu C. Sam kiedyś kilka lat temu chwaląc i wywyższając bylem jednym z wielu wyznających słuszna ideologie tego systemu.Gdy będąc w sklepie "nie dla idiotow" zakupiłem nikona d70 s hm szczęścia z robienia zdjec nie było koca. Po czym przyszła pora na d200, id 700. uffff d 700 można by się w superlatywach rozpisywać, uśmiech od ucha ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  3. Blog?

    Blog na forum, fajna rzecz, ale trzeba mieć co pisać i kiedy pisać. A jak nie ma kiedy i co pisać to co robić?
    Kategorie
    Bez kategorii
  4. Reportaż z polskich dróg

    Mamy efekt wielu lat zaniedbań w szkoleniu kierowców. Najważniejsze jest, by na placu wmanewrować się z dokładnością do kilku centymetrów między słupki i zagiąć delikwenta w pseudo-teście na inteligencję podczas egzaminu pisemnego. A bezpieczeństwo, trudne sytuacje na drodze, brak pośpiechu i nerwów tłumaczy się lakonicznym "ograniczeniem zaufania" do innych... I potem taki świeżo upieczony kierowca wsiada do swojego nowiutkiego autka i strach się bać co to będzie! ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  5. strona

    Uruchomiłem swoją stronę - choć nie jest żadnym bóstwem - to wrzuciłem na nią kilka ciekawych zdjęć i kilka nieciekawych do profesjonalizmu mi daleko... ale w życiu trzeba coś robić

    adres to
    http://is-still-here.net/?album
    Kategorie
    Bez kategorii