Close

Zobacz kanał RSS

Marta Baranowska

  1. SAMOŚĆ

    Dawno mnie tu nie było. U mnie temat jak zwykle niezmienny. Aż z tego wszystkiego zapomniałam jak dodać wpis. Zajęło mi to chwilę.

    Siedzę na łóżku, a w zasadzie to nie siedzę, a półleżę, z laptopem na kolanach i kieliszkiem w dłoni. No więc półleżę, piję wino, choć miałam nie pić i jem bagietkę, choć miałam nie jeść. I myślę sobie, że to jest, *****, strasznie smutne. Takie życie sam na sam ze sobą.

    Jestem chyba w najchujowszym momencie ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  2. boją się

    Jako typ sangwiniczno-choleryczny z tendencją do marudzenia i czarów nad sensem życia, jestem sama lub jak to się dziś mówi: jestem (a może jestę) singlem/singielką/singlę(?). W każdym razie tak właśnie i jest i z uporem maniaka od lat się nie zmienia. Czy jestem sfrustrowana? Chyba nie, choć zdaję sobie sprawę z faktu, że potrafię być w tym temacie męcząca jak biegunka lub katar sienny. Piszę o tym głównie z tego względu, iż myślałam, że taki stan rzeczy denerwuje ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  3. zmiana zmienia

    Ludzie się zmieniają pod wpływem różnych czynników. Zmieniają się, gdy zmienia się ich otoczenie lub ich perspektywa patrzenia. Widzenie świata postrzegalne jest przez ludzi subiektywnie i zawsze jednostronnie. Perspektywa być może się zmienia, ale nie zmienia się kąt widzenia. Niektórzy widzą słabo i krótkowzrocznie, wręcz płytko. Niektórzy widzą więcej i głębiej. Ludzie się zmieniają także przez inne czynniki. Praca, stanowisko, pieniądze, trudne sytuacje, stres czy ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  4. ...

    Powtarzam sobie zawsze, gdy czuję, że jestem do dupy, gdy mam gorszy miesiąc: "Sztuka, która nie zdoła zapewnić swemu twórcy autentycznego istnienia w sferze duchowej, jest tylko nieustającym wstydem, upokarzającym świadectwem partactwa".
    Kategorie
    Bez kategorii
  5. Ukaz miłości

    Na początku zawsze jest idealnie, gdyż znamy się za mało by prawić sobie wyrzuty, i szczerze prawić swoje racje. Cała znajomość polega na badaniu granic- dokąd możemy się posunąć, aby nie naruszyć cierpliwości drugiej osoby. Im bardziej poznajemy swoją psychikę, tym bardziej brniemy w sprawy fizyczne. Bo jeżeli granice tkwią daleko, mamy dużo miejsca, a kiedy się zbliżają, uznajemy, że możemy je dobrowolnie przesuwać. Tak więc po dłuższej mowie ciała, która jak się ...
    Kategorie
    Bez kategorii
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni