Close

Zobacz kanał RSS

Najnowsze wpisy

  1. Koteł z rana jak śmietana :)

  2. Się narobiło, czyli powrót do Nikona

    tak jak w tytule, dokładnie po 5 latach wróciłem do Nikona, choć w zasadzie powinienem powiedzieć do lustrzanki.
    Nie oznacza to, że nagle pozbędę się bezlustra. Zostanie, bo to fajna rzecz - jest maleńki i zawsze go można mieć ze sobą - w pracy, autobusie, na grzybobraniu. A przy okazji jakość zdjęć jest bardziej niż zadowalająca.

    pierwsze po latach próby z lustrzanką. światło niestety nie rozpieszczało.

    Nazwa:  2017-11-10-_11-09-19_DSC_0054_NIKON-D7200.jpg
Wyświetleń: 8303
Rozmiar:  756,0 KB

    Nazwa:  2017-11-10-_11-07-58_DSC_0051_NIKON-D7200.jpg
Wyświetleń: 8384
Rozmiar:  626,0 KB
    ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  3. Co wybrać na prezent na dzień ojca?

    Wybór prezentu dla swojego ojca z okazji jego święta to zadanie dość trudne do wykonanie, ponieważ ojcowie są przecież różni i mają różnorakie potrzeby. Jeśli jednak dziecko chce sprawić swojemu ojcu przyjemność, to powinno zdecydować się na stworzenie własnoręcznej kartki, która na pewno dorosłej osobie się spodoba. Kartka z życzeniami na dzień ojca jest idealnym prezentem, ponieważ nie jest to zbyt kosztowne rozwiązanie, za to dość wzruszające dla ojców. Takie prezenty wręczone mogą ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  4. SAMOŚĆ

    Dawno mnie tu nie było. U mnie temat jak zwykle niezmienny. Aż z tego wszystkiego zapomniałam jak dodać wpis. Zajęło mi to chwilę.

    Siedzę na łóżku, a w zasadzie to nie siedzę, a półleżę, z laptopem na kolanach i kieliszkiem w dłoni. No więc półleżę, piję wino, choć miałam nie pić i jem bagietkę, choć miałam nie jeść. I myślę sobie, że to jest, *****, strasznie smutne. Takie życie sam na sam ze sobą.

    Jestem chyba w najchujowszym momencie ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  5. a5100 + kit 18-55

Strona 1 z 75 1231151 ... OstatniOstatni