Close

Zobacz kanał RSS

timi

  1. Wyprawa na "myszaki"

    6,30 nie chce się wstać,Szybka analiza za okno uuu tylko -6 .Nie jest dobrze. Liczyłem na sroga zimę na -20 .Niestety dziś jak się później okaze trafie na 2 procent niesprawdzalności prognozy pogody tvn. Samochód już czeka, aparat, statyw, namiot bez tego nie ma coś sie wybierać na polowanie-polowanie na Myszaka.Na łąkę docieramy o świcie jest jeszcze ciemno, dobrze dla nas ze będziemy niezauważalni.Rozkładamy namiot>jest to specjalna kanadyjska wersja wymyślona dla fotografów ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  2. wracamy do korzeni

    Jakie to życie bywa dziwne. Szkoda tylko ze trzeba tego cierpienia doświadczyć na "własnej skórze"
    Zachciało mi się zmian. I tak poszło pod motek d700, fantastyczny 70-200 od Hesji, 24-70 ostry ze można było się nim golić. Powód? oczywiście prozaicznie prosty-Canon. Plastyka zdjęcia, tak to się modnie nazywa. Jedyny plus jest taki ze można było to wszystko z racji tego ze był , jest kryzys sprzedać drożnej. Minus taki ze nowe graty tez podrożały. W koncu ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  3. uf blog 23:26

    zdecydowanie zapozna pora na pisanie bloga.nie polecam Ostatnio naszły mnie rozterki co tam słychać u naszych kolegów z systemu C. Sam kiedyś kilka lat temu chwaląc i wywyższając bylem jednym z wielu wyznających słuszna ideologie tego systemu.Gdy będąc w sklepie "nie dla idiotow" zakupiłem nikona d70 s hm szczęścia z robienia zdjec nie było koca. Po czym przyszła pora na d200, id 700. uffff d 700 można by się w superlatywach rozpisywać, uśmiech od ucha ...
    Kategorie
    Bez kategorii