Close

Zobacz kanał RSS

Wszystkie wpisy na blogu

1. To wciąga ...

Nie tak dawno pomyślałem sobie, że kupię lustrzankę, jakiś obiektyw, lampę błyskową i od tej pory będę już zawsze zadowolonym użytkownikiem dobrego aparatu.
    To było około 2 lat temu, a ja śmigałem wtedy z Olympusem SP-500 UZ czy coś w tym stylu. Jakiś czas później udało się ... w pełni zadowolony z zakupu D90+18-105 testowałem gdzie się dało. Później przyszedł czas stagnacji i aparat używany był tylko przy urodzinowo/imprezowych okazjach. Przełom nastąpił ...
  2. Swiat makrofotografii

Ha, nareszcie zakupilem wymarzony obiektyw Tamron 90 Macro. No, moze niekoniecznie wymarzony. Moim wymarzonym byl Nikkor 105. Ale gdybym sie zdecydowal na "Tamiego" wczesniej, mialbym go juz na lato ubieglego roku. A tak zwlekalem, czekalem na przyplyw gotowki i uswiadomilem sobie, ze w tym roku na dobra sprawe tez nie bedzie mnie stac na Nikkora 105. Wiec po dokladnym rozeznaniu zakupilem Tamrona i nie zaluje. Zaczynam swoja przygode z makrem.

Wczoraj dolaczylem do grupy ...
  3. UrokiPojezierza.pl

Niedawno ruszył mój regionalny portal turystyczny UrokiPojezierza.pl

Aktualnie obszar promocji to Pojezierze Wałeckie oraz Równina Wałecka (czyli dokładniej cały Powiat Wałecki, gmina Jastrowie, oraz Borne Sulinowo, Nadarzyce i okoliczne miejscowości).

Zapraszam zatem do odwiedzin serwisu, zapisywania się do newslettera (planowane są konkursy z ciekawymi nagrodami m.in. weekendy w agroturystyce)

Kategorie
    Bez kategorii
  4. Okres kwarantanny minął...

...może spróbuję się wpisac od nowa (?).
    Kategorie
    Bez kategorii
  5. Blog

Zapraszam na mojego bloga na bloggerze. Znajdziecie tam głównie zdjęcia, ale też sporo przemyśleń zarówno związanych z fotografią jak i zupełnie od nich oderwanych.

Pozdrawiam
    Łukasz Rasiński
    Kategorie
    Bez kategorii
Strona 51 z 78 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni