Close

Zobacz kanał RSS

jchyra

  1. Dwa oblicza [fot. biegly]



    To dlatego fotografia pozostawiała zawsze niedosyt. I z takim trudem, i tylko czasem w 100% spełniała moje oczekiwania. Te zdjęcia pochodzą z wątku gdzie publiczność podzieliła się na zwolenników lewego i prawego. Nie mogłem się oprzeć aby zrobić z nich jedną rozkładówkę. Oryginały autorstwa biegly są tu: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=187651
    Kategorie
    Skojarzenia
  2. Promień [fot. mirekvampirek i JaroPienza]

    Zdjęcia pochodzą z tego i tego wątku. Wypatrzyłem je wczoraj. Nie mogłem powstrzymać się przed ułożeniem tych skrajnych (i tak bliskich sobie) światów w parę.

    Promyk światła wyprowadza nas z ciemnej doliny ku świetlistej wyżynie. O ironio, na dole była woda. Tu - na górze - jest susza.



    Kategorie
    Skojarzenia
  3. Zimne oko, gorąca kreacja [fot. venomer & arachiusz]



    Najpierw zobaczyłem fotografię venomer z tego wątku. Był to bonus pod numerem 3. W niepomalowanym oku dziewczyny zobaczyłem coś tak dzikiego, że...

    ...gdy po jakimś czasie trafiłem na zdjęcie arachiusza, gdzie tęczowy trzyszcz morduje mrówkę - wiedziałem, że to będzie wymowne zestawienie.

    W połowie wymalowani, w połowie okrutni. Piękna z nich para.

    Updated 16-05-2011 at 17:07 by jchyra

    Kategorie
    Skojarzenia
  4. Pierwsze skojarzenie [fot. wpkx & ART69]



    Dzisiaj na forum dwie fotografie zwróciły moją uwagę. Co gorsze... popchnęły do rozmyślań. I już przepadło. A miałem plan na wieczór forumowego relaksu, odpoczynku, bezmyślnego klikania w pięknie kolorowe obrazki. Przepadło.

    Autorem pierwszego jest wpkx drugiego ART69.

    Pozwoliłem sobie połączyć te zdjęcia, skojarzyć ze sobą, bo i w Poziomy krajobraz z pionami i w Minimal w BW zaklęto jakąś
    ...

    Updated 16-05-2011 at 17:08 by jchyra

    Kategorie
    Skojarzenia