Close

Zobacz kanał RSS

jm

  1. Dylematy

    Tkwić w tym co znane? Niewygodne, uwiera jak ...jasna cholera... ale ponoć znajome licho lepsze od tego nieobeznanego... tak mówią. A może to uwieranie stało się nie do wytrzymania? Może zostawić to wszystko uwierające w tyle i pójść boso, bez uwieraczy, gdzieś gdzie lepiej? Tam jest lepiej - najlepsze hasło graffitti jakie widziałam...
    A co jeśli...tam NIE jest lepiej. Może zamiast uwierać... ciśnie? Albo gniecie? Uwierające buty można wywalić do kosza. A co ... z życiem? Wielkogabarytowy... ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  2. Jadę?

    Powiedzcie, że jadę z Wami...! Proszę!


    Nie da się zrobić wszystkim dobrze
    Kategorie
    Bez kategorii
  3. Optymistycznie

    Raz niechaj będzie optymistycznie

    A może akurat się przyjmie...?

    Urlop, wakacje, wyjazd, odpoczynek, relaks, nowe doświadczenia, nowe miejsca, nowi ludzie, piękno jakiego nie znałam do tej pory, uroki miejsca, w który nigdy wcześniej nie byłam, błogie nicnierobienie, żadnego pośpiechu, żadnego "muszę", ekscytacja przed wyjazdem, reisefieber jak...dzwon!
    Sterta rzeczy do zabrania rośnie i rośnie, bagaż puchnie z dnia na dzień.
    Walizki i ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  4. Słowa

    Słowa, słowa, słowa, słowa. Pracuję słowem i chyba trochę owo słowo rozumiem. Szkoda, że poszanowanie dla słowa jest tak niewielkie wśród forumowiczów. Szkoda, że zanim przychodzi zrozumienie, powstaje agresja, rodzą się podziały. Nikt nikogo nie słucha.
    Kategorie
    Bez kategorii
  5. Manewry pocztowe

    Sprzedałam. Zapakowałam. Starałam się przy tym maksymalnie. Jadę na pocztę. Droga okrężna. Tuż przed przystankiem pośrednim... (foto lab rozwalam oponę - my happy hour. Dookoła tłumy chętnych do pomocy - wszyscy jednak jacyś niekompletni - albo ręka boli, albo krzyże, albo trudności ...pozostałe.
    Wymiana koła...jest ponad siły. Gdzie Ci mężczyźni???!!!
    Dwóch miłych gości dogadując wesoło postanawia pomóc. Krzątanina wokół auta....wesolutko. Do czasu jak z supermarketu ...

    Updated 31-07-2008 at 22:32 by jm

    Kategorie
    Bez kategorii