PDA

Zobacz pełną wersję : Kalendarza NKP 2008!!! - Sprzedaż



hesja
17-12-2007, 12:47
Z wielką radością ogłaszam rozpoczęcie sprzedaży Kalendarza NKP 2008!!!
Na początku jednak kilka wyjaśnień.
Dziękujemy za udział w ankiecie! Pozwolilo nam to na wstepne oszacowanie nakladu Kalendarza (na około 400 szt).
Mieliśmy jednak caaały szereg trudności związanych z rozpoczęciem wydruku ale suma sumarum udało się wszystko zapiąć na (mam nadzieję, już ostatni) guzik! Mimo, że koszt wydruku poszedł w górę o około 4 razy to cena końcowa pojedyńczej sztuki drgnęła jedynie z szacunkowej 25zł na ostateczną 30zł
Niestety (ale mam nadzieję, że to nie będzie wielki problem) terminu zakończenia druku i sprzedaży nie da się zakończyć przed Świętami. Obiecany przez drukarnię termin dostarczenia Kalendarza to 5 stycznia 2008 r. i tego dnia planuję rozpocząć wysyłki. Jestem przekonany, że jak już kalendarze pojawią się w imfoto.pl to roześlemy je po świecie w góra dwa dni. W styczniu poczta już nie będzie tak zakorkowana jak obecnie więc dystrybucja mam nadzieję będzie sprawna i szybka. Oczywiście będziemy też wysyłać kalendarze kurierem :)
Przepraszam za wszystkie niedogodności i licząc na wyrozumiałość zapraszam na zakupy :)

Konkrety:
Cena kalendarza 30zł
Format A3 297x420mm
Objętość 8 kartek
Papier kreda matowa 200g
Kolorystyka 1 strona 4=0, reszta 4+4
Lakier dyspersyjny
Podkładka kartonowa
Spiralowanie z zawiszką i wycięciem

Koszty wysyłki
- poczta priorytet 20 zł (15zł + 5zł zabezpieczenia)
- poczta priorytet-pobranie 25 zł (20zł + 5zł zabezpieczenia)
- kurier 30 zł (25zł + 5zł zabezpieczenia)
- kurier pobranie 35 zł (35zł + 5zł zabezpieczenia)
(info z dn. 02.01.2008 Kalendarz miał być zabezpieczony przed uszkodzeniem papierową tubą, ale po obejrzeniu kalendarzy i pierwszych przymiarkach doszedlem do wniosku
ze z racji baaardzo duzej gramatury uzytego papieru
NIE DA SIE TYCH KALENDARZY ZAWIJAC I PAKOWAC W KARTONOWE TUBY!!!
po zwinieciu i wlozeniu do takiej nawet na kilkanascie sekund
wystepowalo dosc dlugotrwale odksztalcenie
az boje sie pomyslec co wydarzyloby sie gdyby taki kalendarz polezal w tubie kilka dni transportu??
100% na scianach mielibysmy rurki zamiast kalendarzy!!
A skoro nie tuby to co?
Pojezdzilem po hurtowniach w poszukiwaniu usztywnionych kopert/teczek.
Kilka udalo mi sie namierzyc ale nie bylo to przekonywujace rozwiazanie :/
Ostatecznia padlo na rozwiazanie (wbrew pozorom nawet drozsze niz tuby)
polegajace na pakowaniu kalendarzy do kartonów złożonych na plasko
z zabezpieczeniem folia pecherzykowa w srodku.
Mam tylko nadzieje ze nikt nie bedzie oburzony (chocby tak dla zasady) ze nie dostal w tubie
mimo iz o nich bylo tyle mowy...
Ale uwierzcie mi... Nie chcielibyscie tego kalendarza nigdzie wieszac po wyjeciu!)


Dystrybucja:
imfoto.pl link: http://www.imfoto.pl/index.php?zaw=16&id=1720 (http://www.imfoto.pl/index.php?zaw=16&id=1720)

!!! KALENDARZ JEST WYSYŁANY OD DZIŚ (3 stycznia 2008 r.) !!!

Układ kalendarza:
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=43299

orion_64
17-12-2007, 17:33
W kwestii formalnej, czy zamówienie mam w imfoto złożyć już teraz, czy może to być po świętach, w okolicach "sylwka"(skoro wysyłka i tak po 5 stycznia)?
Aha, no i koszt wysyłki, przy jakiej ilości zamówionych kalendarzy się zwiększa?

hesja
17-12-2007, 17:49
termin zlozenia zamowienia w zasadzie nie jest wazny ale wolalbym wczesniej z racji przygotowania wszystkiego co trzeba by pozniej bylo juz tylko sprawnie
a co do ilosci i kosztow no wlasnie
pytanie jest ile tych kalendarzy wejdzie do jednej tuby
Mysle ze do 5szt max ale to musze sprawdzic...
Wieksze ilosci niz 5szt bede wysylal jakos inaczej
pewnie w kartonach

orion_64
17-12-2007, 17:56
Jeszcze kwestia wagi, chyba że przewidziałeś ogólne możliwości wagowe jednej tuby :)

hesja
17-12-2007, 17:59
to nie powinno byc strasznie ciezkie :)
damy rade jakos
a kuriera mam do 30kg w tej samej cenie jak coś ;))

orion_64
17-12-2007, 18:07
Dystrybucją na Podlasie raczej nie będę się zajmował, więc w 30kg się zmieszczę zamawiając 2 sztuki :mrgreen: choć jeśli znajdzie się kilku forumowiczów ze mojego mestecka chętnych na wspólną wysyłkę to możemy się zgadać, co by zminimalizować koszty ;).

Blister
17-12-2007, 18:15
No no kalendarz 1 klasa, tylko moim zdaniem koszty wysyłki za wysokie jak na Pocztę Polską...

mikkay
17-12-2007, 18:43
Koszt przy jednym egzemplarzu jest dość duży... Przykład: kilka osób z Krakowa zamawia paczkę, wpłaca na konto określoną kasę, do chętnego: zasłużonego użytkownika/moda idzie paka z odpowiednią ilością kalendarzy.. następnie zajmujemy się dystrybucją we własnym zakresie... Dajmy na to 15 osób z Kraka: kurier 30zł, wychodzi 32zł za egzemplarz. 50% ceny w przypadku wysyłki kurierem.

Jeśli się nie uda... trudno. Choć cena urosła, napisałem, że biorę to biorę.

Yanluk
17-12-2007, 19:07
A czy mozna w jakikolwiek sposob zaplacic karta kredytowa, lub tez przelew PayPal? A no i jeszcze mniej wazna kwestia, czy jest mozliwosc wysylki za granice (UK) koszt nie gra tutaj roli.

fIlek
17-12-2007, 19:10
Rozumiem Sławku, że my (pod)Warszawiacy możemy umówić się na odbiór osobisty? Coby nie zawalić Ci całego tygodnia proponuję dogadać się freelancer'sko, zrobić ściepę i wysłać jednoosobową delegację.

killertowa
17-12-2007, 19:20
otóż to!
odbiór osobisty
Może Sławek zaproponujesz dogodny termin?

technolub
17-12-2007, 20:02
Też bym brata w wawie wysłał do odebrania kalendarza :)

qamil_d_dg
17-12-2007, 20:43
Czy jest ktoś z Dąbrowy Górniczej zamawiający kalendarz lub z Krakowa, bo mam zamiar zamówić jedną sztukę i jednak koszty przesyłki chciałbym zmniejszyć

J@sió
17-12-2007, 21:13
Koszty wysyłki
- poczta priorytet 20 zł
- poczta priorytet-pobranie 25 zł
- kurier 30 zł
- kurier pobranie 35 zł
(Kalendarz zabezpieczony przed uszkodzeniem papierową tubą, po zamówieniu kalendarza przez imfoto
do ceny każdej przesyłki zostanie doliczona cena tuby czyli 5zł)


Tego nie do końca kumam. Czyli przesyłka Pocztą, priorytetem kosztuje 20 zł + 5 zł za tubę, czyli razem 25 zł, czy w tych 20 zł już jest tuba?
Tak, czy siak koszty przesyłki rzeczywiście są duże. Również jestem za tym, żeby się skrzyknąć miastami i zrobić hurtową przesyłkę.

mikkay
17-12-2007, 21:15
Czy jest ktoś z Dąbrowy Górniczej zamawiający kalendarz lub z Krakowa, bo mam zamiar zamówić jedną sztukę i jednak koszty przesyłki chciałbym zmniejszyć

Jeśli nie wypali inny pomysł... Chętnie zamówię z Tobą (poszukamy jeszcze kogoś innego)... Może być Kraków, albo gdzieś na Śląsku.... no i Zagłębiu.... :)

Ktoś chętny za zbiórkę Kraków/Śląsk ??

Jakon
17-12-2007, 21:22
Może łodzianie odebrali by w siedzibie NKP?
Jedna paczka do NKP - koszty do podziału?
O ile Marta się zgodzi... ;)

Michal_C
17-12-2007, 22:20
Zgadzam się z Jakonem, może moglibyśmy odebrać w NKP :mrgreen: byłbym za ze względu na oczywistą oczywistość.

mOSAd
17-12-2007, 23:16
Mnie też interesuje odbiór osobisty najbardziej, szczególnie że do siedziby firmy Sławka mam dosłownie po drodze z pracy do domu. A co do zbiórki razem pieniędzy, delegacji itp - to raczej jestem przeciwny, bo po pierwsze nie jest to dla mnie wygodne, po drugie wolę osobiście, po trzecie zanim się wszystko zorganizuje.... po czwarte nie sądzę, by te kilkanaście osób z wawy znacząco wpłynęło na ruch u Sławka, a wpaść, zabrać kalendarz i w nogi to "krótka piłka", no chyba, że każdy zacznie gawędzić...

kabanos
17-12-2007, 23:39
Może łodzianie odebrali by w siedzibie NKP?
Jedna paczka do NKP - koszty do podziału?
O ile Marta się zgodzi... ;)
Ja tez bylbym za tym zeby lodzianie mogli odebrac w siedzibie NKP.
Pozdrawiam

arturkrz
18-12-2007, 09:55
Rozumiem Sławku, że my (pod)Warszawiacy możemy umówić się na odbiór osobisty? Coby nie zawalić Ci całego tygodnia proponuję dogadać się freelancer'sko, zrobić ściepę i wysłać jednoosobową delegację.

Mieszkam pod Mińskiem (Targówka) i codziennie jestem w Warszawie na Górczewskiej. Mogę odebrać osobiście i dalej przekazać kolegom z okolicy.
Kto chętny?

orion_64
18-12-2007, 10:27
Gdyby ktoś z Białegostoku lub bliższych okolic pisał się na zbiorową przesyłkę to mogę zebrać listę.
Na dzień dzisiejszy, w związku z tym że wysyłka kalendarzy dopiero po 5 stycznia, jeszcze nie składałem zamówienia w imfoto, do końca roku możemy spokojnie zmontować listę.

Nie wiem czy nie lepiej by było założyć wątku z miastem+okolicą dla tych którzy chętni by byli na większe/zbiorowe przesyłki, niech większe "skupiska" się wpisują pod pasującą lokalizacją ;), tylko czy nie będzie zbędnego śmietnika?

grzegorzant
18-12-2007, 13:56
W pośpiechu zamówiłem samolubnie jedną sztukę:)
Więc jeśli ktoś z Włocka chciałby to piękne wydawnictwo zawiesić u siebie proszę o kontakt na pm.
Dodam, że przesyłka już opłacona ;)
pozdrawiam

krzysztof jot
18-12-2007, 14:56
Tego nie do końca kumam. Czyli przesyłka Pocztą, priorytetem kosztuje 20 zł + 5 zł za tubę, czyli razem 25 zł, czy w tych 20 zł już jest tuba?
Tak, czy siak koszty przesyłki rzeczywiście są duże. Również jestem za tym, żeby się skrzyknąć miastami i zrobić hurtową przesyłkę.

tez czekam na jasne podanie kosztów wysyłki zrozumiałe ze zapakowanej do bezpiecznego transportu -czyli ile
to ma być ? 20 czy 25 zł przesyłka ?. Cennik PP - moze sie przyda do realnych oblczeń:
http://www.cennik.poczta.lublin.pl/index.php?ramka=krajowe/formularze/k_paczka.php

fast_fashion
21-12-2007, 10:51
Jestem chętna:) Czy ktos z Poznania zamówiłby razem ze mną co by zmniejszyć te okropne koszty przesylki?

mikkay
21-12-2007, 12:12
Nie mówcie, że nikt z małopolski nie zamawia? :) Na śląsk i zagłębie też się piszę :)

fader_audio
21-12-2007, 12:33
że tak się głupio spytam: ten kalendarz ile ma stron nakażdy miesiąc osobna czy jako jedna duża strona.... pzdr. jakoś mnie kusi do kupna...

hesja
21-12-2007, 12:39
a kazdy miesiac na osobnej oczywiscie :)

jarwlos
22-12-2007, 23:19
Moja znajoma chętnie by kupiła, gdyby na grudzień był jakiś facet, np. Boruc w bokserkach :D

bonnum
23-12-2007, 02:16
mikkay (http://forum.nikon.org.pl/member.php?u=9387) ja też się piszę na Śląsk. Czyli wysoka cena wysyłki spada już o połowę :)

Terminux
23-12-2007, 13:44
Jestem z Krakowa. Jeżeli są chętni możemy się umówić.

CodeBoy
24-12-2007, 21:34
Jesli ktos z Gdanska jest chetny to tez bym sie podzielil kosztami wysylki :)

King
26-12-2007, 21:49
Jeżeli ktoś z Kołobrzegu ( wiem, małe miasteczko ale.... wiem, że pare osób z forum pochodzi z tego pięknego miasta ) jest chętny na zamówienie wspólne to byłbym chętny do współpracy :)

bonnum
27-12-2007, 01:17
Ok, ja i blackie (http://forum.nikon.org.pl/member.php?u=11967) mamy chcemy dostać nasze kalendarze w jednej tubie. Mamy zakupić każdy osobno i podać jeden adres czy jeden z nas ma kupić 2 i podać swój adres?

A MOżE JEST JESZCZE KTOś Z OKOLIC CHORZOWA??

Zink
27-12-2007, 12:06
Dołączam się do pytania, bo wygląda na to, że nie zostało zauważone: Ile w końcu wynosi koszt wysyłki: 20zł czy 25zł (20 + 5 za tubę)?

fader_audio
27-12-2007, 13:37
ja jestem z katowice więc możew kilka osób z oklic kupimy razem żeby przesyłka była tańsza??

__martinez__
27-12-2007, 16:29
Płock z tej strony. Czekam na pm lub mail od kolegów i koleżanek z mojego miasta, może warto się uzbroić w jakieś grupowe zamówienie ?
Czy tylko ja jestem chętny na kupienie z Płocka ? :)

gajowy
27-12-2007, 17:30
Istnieje możliwość osobistego odbioru kalendarza w Krakowie.
Rozmawiałem na ten temat ze Hesją i mogłoby się to odbywać wg następujących zasad:

1. Zamówienie standardowo przez imfoto.pl (płatność z góry).
2. W uwagach dopisek "odbiór osobisty w Krakowie" oraz swój nick z forum (żeby można Was później zidentyfikować).
3. Odpowiednia ilość kalendarzy jest wysyłana do mnie i umawiamy się na odbiór osobisty.

Miejsce i termin odbioru będę ustalał indywidualnie, ale zaznaczam, że nie jestem w stanie jeździć po całym
Krakowie i rozwozić kalendarzy (po prostu nie mam na to czasu).
W przypadku większej ilości zamówionych kalendarzy koszty przesyłki pokryję ja.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt przez PW w celu ustalenia liczby chętnych.

Hesja może też potwierdzić takie zasady dystrybucji.

Ryszard Gałgan
29-12-2007, 19:59
Panowie ......ja skończyłem "malować" 6 dni przed terminem, teraz tylko transport i dystrybucja ..........i już może być Wasz! A może braknąć bo wyszedł tak jak zapowiadała "GTK" czyli super, zresztą sami braliście udział w jego powstaniu.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.tkdami.pl/~kornecka/rysio/kal_nikon.jpg)

pozdrawiam "malarz" Ryszard Gałgan

jarwlos
30-12-2007, 20:03
Ok. Zamówienie złożone przez sklep, przelew wysłany, pozostaje czekać :)

hesja
30-12-2007, 20:14
i miala byc niespodzianka a Rysiu wystrzelil :)
no i mu sie nie dziwie ze nie wytrzymal
jednak przez te swiateczne dni nie uda sie tego malenstwa do Wawy przetransportowac
zatem... jak wszystko pojdzie zgodnie z planem
zaczniemy wysylki 2-go stycznia
sily i srodki zebrane wiec wszystkie zlozone zamowienia wyslemy gora do 3 stycznia :)

kto jeszcze nie zamowil niech sie spieszy
bo w tym momencie jest "zamowionych" o wiele mniej kalendarzy od tych wczesniej wynikajacych z ankiety :)

glisek
30-12-2007, 20:16
Ja tam sie postaram osobiscie przejechac po odbior :)
do Wawy sie znaczy......

hesja
01-01-2008, 17:14
DZIEKI WIELKIEMU POSWIECENIU KRZYSKA GAJOWEGO
ktory nie baczac na chorobe dzis wiezie nasze kalendarze do Warszawy
sprzedaz rozpoczniemy od... JUTRA! czyli od 2 stycznia

jeszcze raz przypominam (bo dla wielu nadal to jest niejasne):
to magiczne 5zł ktore dodawane jest do kosztow wysylki wynikajacych z systemu imfoto
to koszt kartonowej tuby :)
i prosze sie tak nie martwic kosztami i nie nastawiac zle do tematu
gwarantuje, ze wszystkie zarobione pieniadze ida na koszty NKP
choc, mam pewne podejrzenie, ze przy tej ilosci zamowien jaka jest do tej chwili i kosztow druku naszego dziecka
o zarobku raczej mowy nie bedzie
ale... bez wzgledu na poniesione koszty oplacalo sie!
KALENDARZ PONOC JEST PIEKNY!
no i najwazniejsze:.... JEST!! :))
ja go zobacze za kilka chwil :)

BARDZO PROSZE WSZYSTKIE OSOBY, KTORE ZADEKLAROWALY ZAKUP KALENDARZA O JEGO ZAMOWIENIE PRZEZ imfoto.pl ZAANGAZOWALO SIE DO POMOCY KILKA OSOB Z FORUM I CHCEMY JAK NAJWIECEJ KALENDARZY WYSLAC JUTRO, POJUTRZE :)

orion_64
02-01-2008, 09:41
No dobra, dziś wieczorkiem składam zamówienie, sorki że zwlekałem, czekałem czy może ktoś jeszcze z moich okolic zechce wpisać się do wspólnej przesyłki. Jak do tej pory napisali do mnie alphard(1szt) i samuraj(1szt), łącznie tą przesyłką poszły by 4 szt. kalendarzy, jeśli ktoś jeszcze będzie chciał z Białegostoku lub okolic, niech napisze na PW.
Kolegów alphard i samuraj proszę o potwierdzenie jedynie że biorą wspomnianą ilość, będę wpłacał na konto przelewem i nie chciałbym zostać z nadliczbowymi kalendarzami(wiecie, rozumiecie ;)).

miron19j
02-01-2008, 16:30
właśnie wróciłem z imFoto. Już mam kalendarz.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/images/icons/icon7.gif)

Macro
02-01-2008, 17:17
U mnie też już wisi :)

hesja
02-01-2008, 21:49
uffff
w czasie gdy ja siedze i pisze tego posta dziewczyny w siedzibie... "zawijaja kalendarze w te sreberka" :)

otoz mielismy nie lada problem
po obejrzeniu kalendarzy i pierwszych przymiarkach doszedlem do wniosku
ze z racji baaardzo duzej gramatury uzytego papieru
NIE DA SIE TYCH KALENDARZY ZAWIJAC I PAKOWAC W KARTONOWE TUBY!!!
po zwinieciu i wlozeniu do takiej nawet na kilkanascie sekund
wystepowalo dosc dlugotrwale odksztalcenie
az boje sie pomyslec co wydarzyloby sie gdyby taki kalendarz polezal w tubie kilka dni transportu??
100% na scianach mielibysmy rurki zamiast kalendarzy!!
A skoro nie tuby to co?
Pojezdzilem po hurtowniach w poszukiwaniu usztywnionych kopert/teczek.
Kilka udalo mi sie namierzyc ale nie bylo to przekonywujace rozwiazanie :/
Ostatecznia padlo na rozwiazanie (wbrew pozorom nawet drozsze niz tuby)
polegajace na pakowaniu kalendarzy do kartonów złożonych na plasko
z zabezpieczeniem folia pecherzykowa w srodku.
Roboty z takim pakowaniem jest masakrycznie duzo
ale mamy super ludzi, ktorzy postanowili sie tym zajac!
Tak wiec wysylka od jutra ruszy pelna para!
Dzis pakowanie i wypisywanie listow...
mam tylko nadzieje ze nikt nie bedzie oburzony (chocby tak dla zasady) ze nie dostal w tubie
mimo iz o nich bylo tyle mowy...
Ale uwierzcie mi... Nie chcielibyscie tego kalendarza widziec po wyjeciu!

tak to wygladalo godzinke temu :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://hesja.pl/sreberka.jpg)

samuraj
03-01-2008, 14:22
i jak tam wysylka przebiega?
DZIEWCZYNY, WIELKIE DZIEKI ZA POSWIECENIE I WYTWALOSC.

Ryszard Gałgan
03-01-2008, 15:53
Samuraj do Ciebie to chyba Qniami na wiosnę jak śniegi stopnieją
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/images/icons/icon7.gif)

samuraj
03-01-2008, 18:23
a co jest Qun???:shock:
u mnie tylko zubry znaja...:mrgreen:

Ryszard Gałgan
03-01-2008, 21:25
Qń to taki zabiedzony żuber właśnie......
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/images/icons/icon7.gif)

grzegorzant
04-01-2008, 11:56
Właśnie dotarł (kalendarz) :)
Teraz myślę, gdzie go zawiesić !!!
pozdrawiam i gratuluje

sebu
04-01-2008, 16:01
Właśnie odebrałem swój, niestety nie nadaje się do powieszenia na ścianie (zagnieciony w kilku miejscach). Cóż, Poczta Polska... :/ Bierzcie kurierem albo odbierajcie osobiście.

Update: Od dziś i ja cieszę oczy "naszym" kalendarzem - hesja (http://www.nikon.org.pl/member.php?u=62) błyskawicznie wymienił na nowy. Przesyłka kurierem dotarła w stanie idealnym :D

żółto-czarny
04-01-2008, 16:29
hesja, dziewczyny chyba nie są zachwycone, że robisz im zdjęcia zamast pomagać w pakowaniu ;-)
Wybieram się do Was na początku tygodnia osobiście, choć w moim układzie odniesienia to po drugiej stronie Wafki. Czy w tej sytuacji należy mi się egzemplarz opakowany :roll: czy jednak goły do kieszeni?

ADAS
04-01-2008, 16:37
Jest. Idealnie pasuje. Zapakowany fantastycznie dotarły całe wszystkie cztery.
Dzięki jestescie wielcy.
Adas.

hesja
04-01-2008, 20:48
Właśnie odebrałem swój, niestety nie nadaje się do powieszenia na ścianie (zagnieciony w kilku miejscach). Cóż, Poczta Polska... :/ Bierzcie kurierem albo odbierajcie osobiście.

sebu, to nie jest zasada!
prosze napisz do mnie maila
zmontuje kolejna wysylke
trudno, liczylem sie z takimi przygodami

odie
04-01-2008, 20:52
Ja dziś odebrałem. Śliczny. Dzięki wszystkim zaangażowanym w pomysł, produkcję i wysyłkę. Gratulacje dla autorów zdjęć!

Rafał
05-01-2008, 00:26
zamówiłem dopiero dziś , przespałem pierwszy termin wysyłki , zanim dotrze połowe stycznia stracę,trochę droga wysyłka ale trudno,mam nadzieję ,że spełni oczekiwania i będzie zajefajny

Dr. Evil
05-01-2008, 13:50
ja też już mam! :)

MarzycielPL
06-01-2008, 01:38
Czy ktos z Konina badz okolic zamawia to z checia sie podczepie:)??

paskud
06-01-2008, 03:02
dzięki !! mam - z paczką było wszystko ok - poczta się sprawiła ;)

mikkay
07-01-2008, 17:58
Odebrałem w końcu dziś swój egzemplarz :) Super... Gratulacje dla forumowiczów za zdjęcia, dla Stig'a za dobry projekt graficzny, "śmietankę forumową" wymienioną na drugiej stronie kalendarza za kawał dobrej roboty! Wielkie dzięki dla Kyllana za możliwość odbioru osobistego, oraz pomoc... "terenowo-orientacyjną" w Jaworznie :)

jarwlos
07-01-2008, 18:05
Ja też odebrałem dzisiaj, przesyłlka w porządku, nic nie pozaginane. Już wisi, na razie w mało reprezentacyjnym miejscum, ale już niedługo :D

Martin'88
07-01-2008, 18:32
Jest ktoś chętny na podzielenie się kosztami wysyłki do Krakowa?

J@sió
07-01-2008, 19:31
W Krakowie rozprowadza użytkownik gajowy.

A skoro już jestem w temacie, to również chciałem pochwalić sam fakt, że kalendarz w ogóle powstał, jego wykonanie i przede wszystkim zdjęcia. Mam tylko jedną uwagę na przyszły rok (o ile powstanie kolejny kalendarz):
Nie wiem, jak Wy, ale ja używam kalendarzy wyłącznie w celach użytkowych, tzn. żeby patrząc sprzed komputera na kalendarz wiszący na przeciwległej ścianie pokoju (oddalonej o 3 m) widzieć daty i podział miesiąca na tygodnie. Niestety nasz kalendarz nie spełnia tej podstawowej funkcji - wzrok mam sokoli, ale nic nie widzę.

Yaro
08-01-2008, 01:43
Ja od dziś również się cieszę, wisi w biurze i każdy kto do mnie wejdzie /a raczej go zaproszę do siebie/ to się do niego slini......:) /pewnie do pięknej dziewczyny - styczeń/

Ale..... dopłacałem za tubę, tuby nie było Sławku, ok gruby karton w który zapakowane były 2szt niechaj bądzie ową tubą...:)

Drugie ale ..... nie otrzymałem 3 sztuki za tzw. ankietę. Może czegoś nie doczytałem?

Jestem czasem upierdliwy, owszem ....:)

Pozdrawiam
Yaro

shaolin
08-01-2008, 05:35
Yaro, placiles za 3? jezeli tak i dostales dwie to Slawek z pewnoscia sie tym zajmie, jezeli za 2 - to sam udzial w ankiecie to za malo ;) co do tuby - Slawek tlumaczyl ze powoduje ona na tyle trwale odksztalcenia kalendarza ze trzeba z tego pomyslu zrezygnowac, dlatego tez kalendarze leca w kartonach.

A ja kalendarz zobacze dopiero jak bede w PL...

hesja
08-01-2008, 08:57
Yaro, upierdliwosc to w gruncie rzeczy dobra cecha :)
ale... za shaolinem, wszystko wyjasnilem w temacie tuby
rzuc okiem na pierwszego posta tego Tematu
i naprawde nie chcialbys widziec tego kalendarza po wyjeciu z tej tuby :)

zabezpieczenia uzyte sprawdzily sie lepiej
niestety kosztem roboty dziewczyn (kazdy kto dostal kalendarz widzi ile sie musialy narobic
by to zmontowac :)

co do ilosci
to ankieta na forum miala nam powiedziec (co tez bylo pisane) na temat wielkosci zapotrzebowania na kalendarz na forum. Dzieki niej mniej wiecej zdobylismy orientacje o tym ile "pojdzie" kalendarzy na forum...

W tej ankiecie napisales o trzech a zamowiles i zaplaciles za dwa. Skad mial sie u Ciebie wziac trzeci? :)

GORĄCA PROSBA
bardzo prosze kazdego kto otrzymal kalendarz o krotkiego maila na ewa@imfoto.pl z informacja o zrealizowaniu przesylki
bo bidnej Ewie sie pietrzy ilosc zamowien wyslanych a niezrealizowanych a z tego tematu po nickach nie wszystko sie da wwnioskowac :)

darsedz
08-01-2008, 10:55
dotarły wczoraj, 5 szt. super zapakowane - zero problemów z "odkształceniami itp" :)

pozdr.

shaolin
08-01-2008, 13:51
3 sztuki do Wroclawia dotarly i zostaly odebrane, jeszcze 4 do odebrania osobiscie w Warszawie i wszyscy beda mogli spac spokojnie ;) Slawku juz pisze maila o wykonaniu czesci zadania :) jeszcze raz dzieki za pomoc!

Yaro
08-01-2008, 16:31
Wszystko jasne Panowie, opakowka 1 klasa!

W przyszłorocznym kalendarzu proszę jedynie o większe cyferki i literki bo człek coraz starszy !.....:)

Pozdrawiam

Happy Yaro

fIlek
09-01-2008, 03:08
Mój egzemplarz już sobie wisi na honorowym miejscu (dzięki Arturkrz :) ) Szacunek dla wszystkich, którzy przyczynili się do jego powstania. Najłatwiej jest zawsze gadać i krytykować, a tutaj świetny produkt z różnorodnymi zdjęciami. BARDZO fajna sprawa, aż sobie swój kalendarzyk zrobię i wydrukuję, bo takiej nabrałem ochoty ;)

Dyziek
09-01-2008, 09:17
Mój egzemplarz już sobie wisi na honorowym miejscu (dzięki Arturkrz :) ) Szacunek dla wszystkich, którzy przyczynili się do jego powstania.

Podobnie jak u Piotrka i mój wisi ładnie nad biureczkiem:) (dzięki Artukrz:))

darsedz
09-01-2008, 09:49
trochę sie zgapiłem, bo mogłem poprosic Hesje o autograf - jest tam na sporej ilości zdjęć :D

może następnym razem :)

orion_64
09-01-2008, 12:14
Przesyłka doszła cała i zdrowa, zameldowane na wspomniany adres. Liczę na to że na następny rok także wypali "akcja kalendarz" choć pewnie trzeba by wcześniej wystartować.

żółto-czarny
09-01-2008, 21:18
Nie wiem, jak Wy, ale ja używam kalendarzy wyłącznie w celach użytkowych, tzn. żeby patrząc sprzed komputera na kalendarz wiszący na przeciwległej ścianie pokoju (oddalonej o 3 m) widzieć daty i podział miesiąca na tygodnie. Niestety nasz kalendarz nie spełnia tej podstawowej funkcji - wzrok mam sokoli, ale nic nie widzę.
No niestety, musisz przestawić ścianę, albo komputer ;-) Mój szczęsliwie znalazł miejsce kilkanaście cm obok monitora 8)
Co do uwagi nt. czytelności to racja. Jak dla mnie, białe liternictwo w miejsce szarego na szarym to może mało wyszukane, ale najpraktyczniejsze rozwiązanie.

MarzycielPL
09-01-2008, 21:49
Kalendarzyk zameldowal sie juz na scianie u mnie w pokoju, przesylka dobrze zabezpieczona. Bravo za pomysl i realizacje, w przyszlym roku tez sie pisze. (Juz kalendarz wzbudzil zaciekawienie i zazdrosc rodziny a jak powiedzialem sasiadowi ze ok 400 szt jesy tylko na swiecie to musialem po szufelke z miotelka isc zeby pozamiatal po sobie szczeke:) ) ogolnie super sprawa:)

Jacek5001
10-01-2008, 15:51
I do mnie dotarł wczoraj. Bomba opakowany. Pozdrawiam i mam nadzieję że podobny watek pojawi się za ok. 10 miesięcy.

Sever
10-01-2008, 16:17
Kalendarz wisi w pracy i wszyscy go podziwiają. Trochę problem będzie w grudniu ;) ale zobaczymy ;)

fendero
11-01-2008, 08:46
Do mnie również dotarł wczoraj, zapakowany tak jak trzeba i wszystko jest OK. Teraz tylko problem czy ma wisieć w pracy czy w domu ale z tym chyba sobie poradzę.

ADAS
11-01-2008, 08:51
Kalendarz wisi w pracy i wszyscy go podziwiają. Trochę problem będzie w grudniu ;) ale zobaczymy ;)

No tak u mnie też ten problem. Szkoda że grudzień nie jest w lipcu (wtedy mamurlop) zabrał bym go do domu na wypoczynek.:)

mikkay
11-01-2008, 11:18
Szkoda że grudzień nie jest w lipcu (wtedy mamurlop) zabrał bym go do domu na wypoczynek.:)

Zabierzesz do domu na święta :P

criss78
12-01-2008, 20:54
a można odebrać osobiście w biurze Digital.Pl?

hesja
13-01-2008, 13:31
oczywiscie mozna odebrac w Lodzi :)

PONAWIAM PROSBE:
KAZDY KTO OTRZYMA SWOJ KALENDARZ PROSZE O KROTKIEGO MAILA NA ewa@imfoto.pl
niech ewa poodhacza przesylki zrealizowana
bo inaczej bedzie was męczyc ;)

PS. Darsedz... gdzybym JA byl na sporej liczbie zdjec... nikt by tego nie kupil :) hihi

Rafał
13-01-2008, 23:37
kalendarz zapakowany pancernie,ale poczcie udało się i tak wprowadzić trochę rozrywki,przyszedł pokrzywiony,jakos rozprostowałem efekt zadowalający, na dole lekkie rozdarcie na ok 1 cm ,przez wszystkie strony,ciekawe ,jak poczta dostarcza szklane przesyłki......? kalendarz jest bardzo ładny,wisi na honorowym miejscu ,żona pyta tylko co z tym grudniem......

Artur
15-01-2008, 22:25
... żona pyta tylko co z tym grudniem......

Wytnij buzie modelki i zamien ... :mrgreen:

maciekjak
19-01-2008, 19:42
mam i ja :) kalendarz jest naprawde rewalyjny, tylko pozazdrościć autorom zdjęc.

Nikkorraf
24-01-2008, 23:06
Przykre jednak jest to, że firma wysyłająca kalendarze podaje koszty wysyłki przy zamówieniu "około", informując, że...mogą ulec zmianie. I tak naciągnęli mnie na 25 zł za wysyłkę za pobraniem ( !!!), czyli prawie drugie tyle, co sam kalendarz. Sorry, ale - z całym szacunkiem dla kalendarza - w przyszłym roku poważnie się zastanowię nad tą formą przesyłki. Bo już prawdę mówiąc wahałem się, czy nie wysłać mejla z rezygnacją, ale...chęć posiadania klubowego kalendarza w pracy (jeszcze) przeważyła :)
Pozdrawiam i mam nadzieję, że długo nie będę czekał za te 25 zeta.

hesja
24-01-2008, 23:41
jako wlasciciel tej firmy prosze Cie o sprecyzowanie co znaczy "około" i co znaczy ze "naciagneła"?
wszedzie jest dokladnie napisane (nawet w tym temacie i jego pierwszym poscie) ile bedzie ta wysylka wynosic i tlumaczone jest dlaczego
juz chyba bardziej sie nie da :/
:((

hesja
24-01-2008, 23:49
aaaa i to jeszcze warszawa??
to nie lepiej bylo podjechac? :)

Nikkorraf
25-01-2008, 22:09
Tj. gdzie?
Z góry dzięki za info. Będę wiedział na przyszłość.

Artur
26-01-2008, 01:07
:roll: :lol:

hesja
26-01-2008, 11:47
adres jest w kontakt na www.imfoto.pl (http://www.imfoto.pl) :)

Krzysq
28-01-2008, 15:36
Hesja tak się składa, że będę od 11-ego w Warszawie i wpadłbym osobiście do imfoto :) Znajdzie się jeszcze jakiś kalendarz u Ciebie?

hesja
28-01-2008, 16:18
zapraszam... jest ok 200szt :)
przygotowac palete? :)

Krzysq
28-01-2008, 17:07
zapraszam... jest ok 200szt :)
przygotowac palete? :)
A kontenery już się skończyły ;)

hesja
28-01-2008, 18:06
niestety :(
wszystkie wyszły :)

fIlek
28-01-2008, 18:10
Kolega Nikkorraf ma niejakie problemy z percepcją - a wystarczyło poczytać początek wątku :)

mOSAd
28-01-2008, 19:58
Tak mi się przypomniało - to był bardzo dobry pomysł by podawać jakim sprzętem zostały wokonane zdjęcia. Kalendarz wisi w pracy i zawsze można zaprezentować, powiedzieć "Patrz jakie zdjęcie zrobił staruteńkim D70!". Ewentualnie - "Wow! Jaka plastyka, czyżby to była....? Taaak, znów 85/1.4".

Nikkorraf
29-01-2008, 00:17
Tak, dobry pomysł.
Właśnie dziś odebrałem kalendarz od pana z Poczty. Tak się zastanawiałem potem...czy nie był to ten Pan z okładki kalendarza :)
Cieszę się, że uczyniłem pierwszy krok w kierunku NKP.
Co do osobistego odbioru...pewnie i tak nie miałbym czasu podjechać.
Miło mi będzie jutro pojechać do pracy z neseserem i powiesić kalendarz NKP2008 nad biurkiem. Przynajmniej będą wiedzieli, że tu siedzi KTOŚ ;-D

Jedna uwaga - akurat mojego taty, co kalendarz obejrzał pierwszy (nie licząc mnie). Jak zaniosłem KNKP2008 do niego, powiedział, że tylko cyfry za małe. Może rzeczywiście, choć format w sumie nie tak wielki.

Kiedyś dzieląc pokój w pracy z jednym starszym panem, miałem za plecami duży kalendarz, który on do stał w prezencie. Był to kalendarz ze zdjęciami Tomasza Gudzowatego. Limitowana edycja. Tylko dla wybranych...z listy. Ktoś widać przekazywał z rąk do rąk ten kalendarz i tak trafił za moje plecy :-)

Tak sobie więc pomyślałem, czyżby może i tu mały kroczek w stronę Pirelli ? Na przykład część nakładu Kalendarza NKP w limitowanej numerowanej edycji dla członków klubu? W końcu to nie jest zwykły kalenarz ze sklepu. I tak rzuciłem pomysł na wiatr...

A zdjęcia. Cóż. Niektóre zbliżonym sprzętem do mojego. Rośnie więc moblilizacja, żeby ujarzmić mojego nikona 2 generacji (na jesieni pożegnałem się z kochanym F60, co teraz służy młodej pasjonatce).

hesja
29-01-2008, 00:56
:)
wszystkie uwagi zbieramy
i za rok bedzie jeszcze lepiej :)
ciesze sie ze dojechal :)

mikkay
29-01-2008, 01:18
:)
wszystkie uwagi zbieramy
i za rok bedzie jeszcze lepiej :)

Miejmy nadzieję, że za rok wypali :) Super sprawa z tym kalendarzem, daliście czadu chłopaki!!

PS kiedy przecena na kalendarz z tego roku? :)

pierote
29-01-2008, 02:26
Czy znajdzie się jeszcze jeden kalendarz?

hesja
29-01-2008, 08:58
znajdzie sie i radze sie spieszyc bo w styczniu najlepsza fotka :)

deoc
29-01-2008, 09:03
PS kiedy przecena na kalendarz z tego roku? :)

Cena to bedzie rosła .... z kalendarzem NKP jest jak z dobrym winem ;) Cena rosnie kazdego dnia :D

ghs
08-05-2008, 15:49
Banner z kalendarzem nadal wisi na stronie. Czy to oznacza, że kalendarz jest wciąż do nabycia? (Tak, wiem, niedługo już połowa roku).

hesja
08-05-2008, 15:59
no pewnie ze jest :)
majowe kropelki sie pieknie prezentuja :)

PaRaGaS
08-05-2008, 16:08
no pewnie ze jest :)
majowe kropelki sie pieknie prezentuja :)

Właśnie miałem zalinkować do kalendarza w imfoto. Hehe.