PDA

Zobacz pełną wersję : macbook pro + lcd 42cale



ranbir kapoor
20-05-2007, 16:45
pozwole sobie zlozyc nowy watek w tym dziale poniewaz kilka dni temu odkrylem nowa jakosc obrabiania zdjec. macbook ,kabel DVI/HDMI ,na drugim koncu kabelka duzy LSD.brak mi slow ja to wszystko wspolpracuje i jak nisamowicie wyglada zdjecie na ekranie

leon28
20-05-2007, 16:47
pozwole sobie zlozyc nowy watek w tym dziale poniewaz kilka dni temu odkrylem nowa jakosc obrabiania zdjec. macbook ,kabel DVI/HDMI ,na drugim koncu kabelka duzy LSD.brak mi slow ja to wszystko wspolpracuje i jak nisamowicie wyglada zdjecie na ekranie
jesli na drugim koncu masz lsd, to nie ma sie co dziwic, ze odkrywasz nowe wymiary obrabiania zdjec ;-)

Erie
20-05-2007, 16:52
jesli na drugim koncu masz lsd, to nie ma sie co dziwic, ze odkrywasz nowe wymiary obrabiania zdjec ;-)

wymiary X, Y i Z to dla niego za mało, wraz z LSD przyszły nowe, tajemnicze ;) (fizycy naliczyli bodajże 26 wymiarów, przy czym niektóre są coś mocno zwinięte w sobie - nie bardzo rozumiem teorię superstrun, ale nasz forumowy kolega chyba jest w stanie dostrzec je gołym okiem z takim LSDowym zestawem ;))

hicks
21-05-2007, 10:39
wymiary X, Y i Z to dla niego za mało, wraz z LSD przyszły nowe, tajemnicze ;) (fizycy naliczyli bodajże 26 wymiarów, przy czym niektóre są coś mocno zwinięte w sobie - nie bardzo rozumiem teorię superstrun, ale nasz forumowy kolega chyba jest w stanie dostrzec je gołym okiem z takim LSDowym zestawem ;))

Zeby tylko nie zobaczyl czarnej dziury, bo bedzie to jego ostatni widok ;)

markB
22-05-2007, 17:28
To jest LCD czy LSD, bo ten ostatni to używał już Andy Warhol w dużym nadmiarze.

langus
24-05-2007, 21:28
Zeby tylko nie zobaczyl czarnej dziury, bo bedzie to jego ostatni widok ;)

z LSD to nawet terrasekt płasko wygląda:mrgreen:

Jacky
24-05-2007, 22:40
Dobra Mario napisz coś o tym macku!

zapa
25-05-2007, 00:03
Zapewne kolega odkrywa na nowo swoje zdjęcia i czerpie mnóstwo radości z pracy na Macu... no i LCD... :)))

Kundzior
25-05-2007, 02:18
No nie no hehe poprawił mi się humor :) A co do LSD to daruj sobie bo jeszcze nie widziałeś jak ZX Spectrum działa wraz z LSD :)

prz3mo
26-05-2007, 16:15
Tez mnie nie dziwi, ze przy LSD świat jest taki piekny , hahahahaha.....

Paweł
26-05-2007, 18:10
a nie masz problemów z rozdzielczością? chyba że mówisz o TV po którego podłączyłeś kompa... jakchcesz to możesz podłączyć kompa pod projektor i będziesz miał przekątną na poziomie 300".... ale wielkość obrazu to nie wszystko choć ważny element jeśli do tego masz Full HD to ok bo znaczy tyle że masz rozdzielczość 1920x1200. gwoli ścisłości i systematyzacji. co to są za 42" i z jaką rozdzielczością? wiem że fotki oglądane na TV nawet na sprzęcie HD ready to interesujące doznanie podobnie do oglądania fotek "publikowany" na ścianie z projektora - polecam oczywiście w "dobrej" rozdzielczości (1024x748 przynajmniej)

pozdrawiam
co się człowiek przejęzyczy to czasem bardzo zabawnie wychodzi LCD LSD SLD itd.
HI HI HI

ranbir kapoor
29-05-2007, 17:18
philips fullHD obraz jest nieprawdopodobnie ostry,jak podpinalem sprzet do Pionieera z rozdzielczosc a 1200 bylo lekkie mydelko

Robert S.
29-05-2007, 23:25
Potwierdzam, praca na takim ekranie to niezła jazda :D Ja podpinałem swojego maca do Sony bravia 40" full HD. Rewelacja :mrgreen:

Goniu
30-05-2007, 23:18
Hmmm co do jakości LCD to jeżeli masz na końcu kabla tego maca (napisz coś o nim ciekawego) db kabel DVI/HDMI podpięty do telewizora LCD to można powiedzieć o fajnej jakości. Zniewalające to nie jest, przynajmniej w moim wypadku mam w kompie Saphire X1950 512MB z wyjściem 2x HDMI podpięte do 32" Sony BRAVIA HD.... itd.... i jakoś mnie to nie zszokowało, i mimo wszystko wolę prace na poczciwym CTRze. LCD jest fajny z konsolą, filmami w HD... może mój kabel nie jest takiej jakości jak Twój.
Podsumowując: nie skreślam zniewalającej jakości Twojego LCD + macbook, ja osobiście wolę prace na monitorze

Robert S.
31-05-2007, 09:17
może za blisko siedziałeś ;) :mrgreen: