PDA

Zobacz pełną wersję : [ Grafizacja ] digitalizacja



Artur Jonik
18-04-2007, 21:55
A co powiecie na takie cos?

http://img152.imageshack.us/img152/9885/saturatefill3oe1.jpg

Erie
18-04-2007, 21:58
ja jestem na nie :( - jakbyś jeszcze utworzył faktycznie powierzchnię zgodną z układem twarzy i na to nałożył te zera i jedynki to może inaczej by było, a tak to jet to płaskie :(

jakubs
18-04-2007, 22:18
mi się podoba, choć ciekawe jak by wyglądał bez nosa i ust... bo ma bardzo ciekawe oczy

hanibal
19-04-2007, 21:26
mi się podoba, choć ciekawe jak by wyglądał bez nosa i ust... bo ma bardzo ciekawe oczy


porazka .. to co tu zaprezentowano to sorry porazka :/

jakubs
19-04-2007, 23:10
porazka .. to co tu zaprezentowano to sorry porazka :/

musisz chyba doprecyzować... moja wypowiedź porażka, czy grafika porażka... a może i to, i to porażka

można tez powiedzieć, że porażka to precyzja Twojego posta :)

ps
teraz dopiero zobaczyłem... ziomala tak skryklałeś?

Artur Jonik
20-04-2007, 20:45
porazka .. to co tu zaprezentowano to sorry porazka :/




przepraszam mistrzu....
....wyborna wypowiedz.....

madmips
24-04-2007, 21:34
troszkę za jasno, wydaje mi się, że nie zapanowałeś nad kolorami, za wściekłe to wszystko, widziałbym to bardziej stonowane i ciemne. pozdrawiam

mOSAd
19-05-2007, 15:41
A mnie z kolei właściwie jedna rzecz przeszkadza, tylko nie wiem, czy mi się uda to opisać. Chodzi o niespójność światła, oświetlenia, czy rozjaśnienia. Bo nietsety wygląda to jak próba ratowania totalnie prześwietlonej foty, co bardzo mocno widać na włosach, więć zgadywać można, że na twarzy było jeszcze gorzej. Podobnie z tłem. Niestety wygląda to na przypadek, a nie na zamierzony efekt i wątpię by to zdjęcie dało się wyprowadzić na prostą, w podobny sposób.
Co do obróbki, to całkiem całkiem, choć jako całość do mnie nie trafia, za mało efektów elektronicznych czy cyfrowych, za mało merytorycznego przekazu, miny, postawy chłopca, za duże braki w obrazie pierwotnym, złe tło.

hanibal
21-05-2007, 21:38
Wsadzic własnemu dziecku Literki Na Czoło włcznie z procesorem to jest dla mnie porazka..
czyli przekaz a nie zdjecie, tylko to co z tym zdjeciem zrobiono
kojarzy mi sie to z jakims cyborgiem .. niestety nie ze sztuka..
i nie jestem zwolnenikiem tego typu zdjec...

wystarczy uzasadnienia ?


widziałem "mistrzu" leprze zdjecia Twojego autorstwa...
i mowiac komus ze "porazka" nie stwierdzam jednoczesnie ze ja jestem mistrzem ...
wiec prosze zaczepki tu nie znajdziesz

Jakubus... co rozumiesz pod pojeciem ziomal ?? to ze w jednym miescie mieszkamy ??
"bo mnie sie nie wydaje"

mOSAd
25-05-2007, 14:39
hanibal widze ze nie zrozumiales uwag uzytkownika jakubs. Pierwsza sie tyczyla tego, ze cytowales wypowiedz jakubs i dales opis porazka - stad nie wiadomo czy "porazka" dotyczyla autora zdjecia (Artur Jonik), czy wypowiedzi jakubs. Zatem albo zle cytowales, albo skrytykowales nie zdjecie tylko zainteresowanie nim jakubsa. Ja tez nadal tego nie wiem.
A co do ziomala, to sadze, ze jakbus mial na mysli to, ze zarowno autor zdjecia jak i Ty macie w swoim statusie opis, ze jestescie z/w "Killarney" i ze tak surowo oceniles "rodaka".

Ale dosc o tym chyba, lepiej poogladac lub porobic jakies zdjecia.

flyski
25-05-2007, 14:50
Faktycznie tak jak napisał mOSAd, gdyby nie włosy które są nazbyt jakby naturalne uznałbym to za b. ciekawy i przemyślany koncept cyfrowny :), w czym mocno utwierdziły by mnie kolorki właśnie :)
jednak włosy pozostały niezdygitalizowane i nie pasują...

hanibal
25-05-2007, 18:07
hanibal widze ze nie zrozumiales uwag uzytkownika jakubs. Pierwsza sie tyczyla tego, ze cytowales wypowiedz jakubs i dales opis porazka - stad nie wiadomo czy "porazka" dotyczyla autora zdjecia (Artur Jonik), czy wypowiedzi jakubs. Zatem albo zle cytowales, albo skrytykowales nie zdjecie tylko zainteresowanie nim jakubsa. Ja tez nadal tego nie wiem.
A co do ziomala, to sadze, ze jakbus mial na mysli to, ze zarowno autor zdjecia jak i Ty macie w swoim statusie opis, ze jestescie z/w "Killarney" i ze tak surowo oceniles "rodaka".

Ale dosc o tym chyba, lepiej poogladac lub porobic jakies zdjecia.

nie komentuje czyis uwag nt zdjec... nie wypada...
wiec nie dotyczylo to jakubusa w zadnym wypadku tylko zdjecia. nie dotyczylo to rowniez osoby ktora to zdjecie robila..

no dobrze jestes,y rodakami i mieszkamy w jednej miescowosci.. ale "ziomal" to nie bardzo. :)
widocznie mamy odmienne definicje tego slowa :P
pozdrawiam

Artur Jonik
25-05-2007, 18:14
Faktycznie zdjecie bylo celowo przeswietlone (acz kolwiek za duzo).Postanowilem wiec cos z tym zrobic. Wyszlo jak wyszlo. Poddalem sie ocenie. I co. Zjechal mnie Hanibal ktory jak widze nie ma nic konkretnego do powiedzenia na temat tej akurat pracy!!!!

hanibal
25-05-2007, 22:03
Faktycznie zdjecie bylo celowo przeswietlone (acz kolwiek za duzo).Postanowilem wiec cos z tym zrobic. Wyszlo jak wyszlo. Poddalem sie ocenie. I co. Zjechal mnie Hanibal ktory jak widze nie ma nic konkretnego do powiedzenia na temat tej akurat pracy!!!!

moje konkretne zdnie na ten temat ( chodz nie tylko moje zdanie ) wyraziłem w drugim moim poscie w tym temacie.

I jak to zwykle sklonny jestem mowic "mistrzu" w takich momentach. EOT